Stulecie Winnych – sezon 4. Kiedy premiera? Opis nowego sezonu

Data: 2021-05-16 12:27:59 Autor: Piotr Piekarski

To już pewne – będzie 4 sezon serialu Stulecie Winnych. Kiedy jednak odbędzie się jego premiera? Przedstawiamy najważniejsze informacje o kolejnym sezonie. 

Obrazek w treściFot. Centrum Informacji TVP

Stulecie Winnych to jeden z najpopularniejszych seriali emitowanych przez Telewizję Polską w ostatnich lata. W majową niedzielę premierę miał ostatni odcinek sezonu 3 Stulecia Winnych, tymczasem stacja już teraz potwierdziła realizację kolejnej transzy. 

Stulecie Winnych – sezon 4 – czy będzie? 

Jak oficjalnie potwierdziło TVP, stacja planuje emisję 4. sezonu popularnego serialu Stulecie Winnych opartego na prozie Ałbeny Grabowskiej. Decyzja Telewizji Polskiej nie jest zaskakująca, bowiem produkcja od kilku lat cieszy się sporą popularnością wśród widzów. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Stulecie Winnych (@stuleciewinnychtvp)

Stulecie Winnych 4 sezon – kiedy premiera? 

TVP nie podało dokładnej daty premiery nowego sezonu Stulecia Winnych. Wiadomo jednak, że kontynuacja opowieści o rodzie Winnych pojawi się na małych ekranach dopiero w przyszłym roku.

Czytaj także: „Stulecie Winnych” – jak zacznie się trzeci sezon serialu? 

TVP potwierdziło, że w najbliższych miesiącach filmowcy rozpoczną prace nad zdjęciami do kolejnego sezonu, a nowa transza zadebiutuje w 2022 roku. 

Stulecie Winnych 4 sezon – o czym będzie? 

Ostatni odcinek 3. sezonu Stulecia Winnych przedstawiał losy bohaterów w przełomowym dla nich momencie. Ryszard zaangażowany był w działalność związaną z obaleniem systemu komunistycznego, co prowadziło do licznych trosk Mani. Tymczasem Ania wreszcie odważa się na wyjawienie siostrze sekretu. 

Czytaj także: Ruszyły zdjęcia do 3 sezonu Stulecia Winnych. W obsadzie nowi aktorzy 

W kolejnym sezonie przedstawione zostaną kolejne wydarzenia z życia najmłodszego pokolenia rodu Winnych. Ukazane zostaną również zmiany ustrojowe, które zachodzą w Polsce, a tym samym – mocne zmiany w sferze zawodowo-społecznej rodziny. Czy nowa, kapitalistyczna rzeczywistość będzie przyjazna Winnym?

Stulecie Winnych – książki 

Serial Stulecie Winnych oparty jest na powieściach autorstwa Ałbeny Grabowskiej. 

W ramach cyklu Stulecie Winnych ukazały się dotychczas trzy powieści: Ci, którzy przeżyli, Ci, którzy walczyli oraz Ci, którzy wierzyli

Ostatnią książkę z cyklu, na podstawie której planowany jest sezon 4 serialu, kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli
Ałbena Grabowska0
Okładka książki - Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli

W roku 1971, nieopodal Brwinowa, w Pruszkowie na świat przychodzą kolejne w rodzinie Winnych bliźniaczki, córki Basi - Julia i Urszula. Dziewczynki...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo