Quantcast

„Chyłka – Oskarżenie” – co wydarzy się w pierwszych odcinkach piątego sezonu? 

Data: 2021-11-30 08:30:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Już dziś, 30 listopada oficjalnie na player.pl powraca seria Chyłka, która za sprawą Oskarżenia, zaprezentuje nam kolejne losy Joanny, znajdującej się w jeszcze trudniejszej sytuacji niż miało to miejsce dotychczas. Co czeka nas tym razem?

Obrazek w treści 

Chyłka to flagowa seria platformy Grupy TVN, powracająca do sieci wraz z piątą serią, rozpoczynającej kolejne wątki, coraz mocniej dotykające tytułowej bohaterki.... Co warto wiedzieć na temat pierwszych odcinków serialu? 

Chyłka – Oskarżenie – opis 1 odcinka 

W 1 odcinku serialu Chyłka – Oskarżenie losy Joanny natychmiast mocno się skomplikują. Bohaterka zostanie brutalnie pobita oraz nieprzytomna trafi do szpitala. U jej boku cały czas czuwa Kordian, za sprawą którego pomoc zjawiła się błyskawicznie. Niebawem zatelefonuje do niej ksiądz Mieleszko, próbujący nakłonić ją do zajęcia się nierozwiązaną od lat sprawą. 

Czytaj także: Chyłka – sezon 4. Co już wiadomo? Znani pierwsi aktorzy!

Tesarewicz, opozycyjny działacz został skazany za morderstwo czwórki dzieci. Jego żona cały czas wierzy w jego niewinność, a nawet ma nowe dowody, mogące oczyścić jego imię.

Chyłka – Oskarżenie – gdzie obejrzeć 1 odc? 

1 odcinek serialu Chyłka – Oskarżenie został udostępniony widzom we wtorek, 30 listopada od godziny 6 rano za pośrednictwem platformy player.pl. Emisja telewizyjna odbędzie się w poniedziałek, 27 lutego bieżącego roku o godzinie 21:35 na TVN-ie.

Czytaj także: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

Chyłka – Oskarżenie – opis 2 odcinka 

Co stanie się w 2 odcinku serialu Chyłka – Oskarżenie? Zamknięte śledztwo budzi podejrzenia Chyłki, jednakże prośby księdza Mieleszki skłaniają ją ku podjęciu się sprawy. Sytuacja komplikuje się w chwili, gdy... na jaw wychodzi, jedna z ofiar mordercy... żyje!

Czytaj także: Chyłka – Inwigilacja recenzja serialu

To przekonuje Chyłkę do stanięcia w obronie Tesarewicza, pomimo sporego oporu stawianego przez Żelaznego. Zdaje sobie sprawę tego, że w sprawie swoje macki trzyma Langer. Czy uda jej się rozwiązać tę tajemniczą sprawę?

Chyłka – Oskarżenie – gdzie obejrzeć 2 odcinek? 

2 odcinek serialu Chyłka – Oskarżenie z wyemitowany zostanie tydzień później, we wtorek, 7 grudnia 2021 roku, również za pośrednictwem platformy Player. Emisja na kanale TVN odbędzie się 6 marca 2023 roku o godzinie 21:35.

Czytaj także: „Chyłka – Oskarżenie” – co wydarzy się w 2 i 3 odcinku piątego sezonu?

Chyłka – Oskarżenie – książka

Piąty sezon serialu Chyłka bazuje na powieści Remigiusza MrozaOskarżenie. Jest to formalnie 6. tom serii o Joannie Chyłce, ukazującej się na polskim rynku za sprawą nakładu Wydawnictwa Czwarta Strona. 

Książkę Oskarżenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Oskarżenie
Remigiusz Mróz3
Okładka książki - Oskarżenie

Od serii brutalnych morderstw pod Warszawą minęły cztery lata. Sprawcę ujęto, skazano, a potem osadzono w więzieniu. Dowody wskazujące na dawną legendę...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Dagmara Leszkowicz-Zaluska
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Będę tu z tobą
Robert D. Fijałkowski
Będę tu z tobą
Pokaż wszystkie recenzje