Oskarżenie

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2017-09-27
Tytuł oryginału: Joanna Chyłka. Tom 6. Oskarżenie

Tom 6 cyklu Joanna Chyłka

Od serii brutalnych morderstw pod Warszawą minęły cztery lata. Sprawcę ujęto, skazano, a potem osadzono w więzieniu. Dowody wskazujące na dawną legendę „Solidarności” były nie do podważenia. Mimo to pewnego dnia mecenas Joanna Chyłka otrzymuje list od żony skazańca, w którym kobieta twierdzi, że odkryła nowe dowody na niewinność męża. Prawniczka przypuszcza, że to jedna z wielu spraw, którym nie warto poświęcać uwagi… Przynajmniej do czasu, aż kobieta ginie, a materiał DNA jednej z ofiar zabójcy zostaje odnaleziony w innym miejscu przestępstwa. W dodatku wszystko wydaje się w jakiś sposób związane z Kordianem Oryńskim…

Kup książkę Oskarżenie

Opinie o książce - Oskarżenie

Avatar użytkownika - kingaz86
kingaz86
Przeczytane:2017-09-26, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 w 2017 :),

Najlepsza częśc z Chyłką i Zordonem :)

Od serii brutalnych morderstw pod Warszawą minęły 4 lata. Sprawcę ujęto, skazano, a potem osadzono w więzieniu. Dowody wskazujące na dawną legendę "Solidarności" były nie do podważenia.

Mimo to pewnego dnia mecenas Joanna Chyłka otrzymuje list od żony skazańca, w którym kobieta twierdzi, że odkryła nowe dowody na niewinność męża. Prawniczka przypuszcza, że to jedna z wielu spraw, którym nie warto poświęcac uwagi. Przynajmniej do czasu, az kobieta ginie, a materiał jednej z ofiar zabójcy zostaje odnaleziony w innym miejscu przestępstwa. W dodatku wszystko wydaje się w jakiś sposób związane z Kordianem Oryńskim

Avatar użytkownika - blackolszi
blackolszi
Przeczytane:2017-09-22, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2017,

jestem zdumiona, ile można wymyślić synonimów ciąży, dziecka i porodu :D
Muszę dodawać, że póki co Oskarżenie jest idealne?No dobra... prawie idealne :/ chociaż może takie... "rozwiązanie" (w sumie dosłowne i w przenośni...) okazało się lepsze i mniej problematyczne?

Czytało się naprawdę przyjemnie, ale to już zbyt dużo nieszczęść dla Chyłki. Aż niemożliwe by ich tyle było.

Avatar użytkownika - wiola1609
wiola1609
Przeczytane:2019-09-13, Ocena: 5, Przeczytałam, przeczytane, 52 książki 2019,

To już 6 część a tak samo zaskakująca i wciągająca jak poprzednie.

Jestem bardzo ciekawa dalszych losów Zordon i Chyłki, biorę się od razu za kolejną część ?

Avatar użytkownika - Ruda113
Ruda113
Przeczytane:2019-06-14, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Narracja we wszystkich kciążkach prowadzona jest podobnie ale, w tej książce akurat jest trochę bardziej zamieszane momentami. Mimo wszystko do końca nie spodziewałam się jak to się skończy.

Avatar użytkownika - gosia_gosia16
gosia_gosia16
Przeczytane:2019-05-31, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Nic nie poradzę, nie potrafię się powstrzymać i nie chcę się powstrzymywać przed poznawaniem dalszych losów Chyłki i Oryńskiego.

Mało która tak rozbudowana seria tak mnie wciągnęła. Nie jest to może literatura najwyższych lotów, ale daje mi wszystko czego potrzebuję: zaskoczenie, napięcie, zwroty akcji.
Zabieram się za "Testament" - jestem pewna, że tym razem autor również mnie nie zawiedzie

Zerwa
Remigiusz Mróz0
Okładka ksiązki - Zerwa

Ostatnia część pentalogii z Wiktorem Forstem! Zbocza gór znów spłynęły krwią. W środku sezonu turystycznego na Rysach odnalezione zostają...

Wotum nieufności
Remigiusz Mróz0
Okładka ksiązki - Wotum nieufności

Pierwsza polska seria political fiction! Marszałek sejmu, Daria Seyda, budzi się w pokoju hotelowym, nie pamiętając, jak się w nim znalazła ani co się...

,,-Znasz mój stosunek do papierosów- odezwała się w końcu.
-Raczej znałem. Od kiedy jesteś w stanie błogosławionym, trudno stwierdzić, w jaki sposób twoje poglądy ewoluowały.
-Są constans- zapewniła- Wciąż uważam, że fajki wpływają korzystnie na środowisko naturalne.
-Korzystnie?
-Usuwają jego największy problem. Ludzi"

Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Jolanta Berezowska, Małgorzata Berezowska
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Hotel ostatniej szansy
Nicki Thornton