Oskarżenie

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2017-09-27
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788379767120
Liczba stron: 564
Język oryginału: polski
Tłumaczenie: brak
Dodał/a opinię: Małgorzata Styczeń
Tom 6 cyklu Joanna Chyłka

Ocena: 4.83 (47 głosów)

Remigiusz Mróz fenomenalnie dobiera wydarzenia, bohaterów i ich temperamenty. Rozkochał mnie w sobie, a raczej sprawił, że obdarzyłam duet Joanny Chyłki i Kordiana Oryńskiego dozgonną miłością. Każdy kolejny tom ponownie mnie wciąga, pochłania i zaskakuje. W tym przypadku nie było inaczej. "Oskarżenie" to już szósta część przygód z bohaterami, ale w tej autor nie bał się zaskakujących decyzji, które dosłownie wbiły mnie w fotel i sprawiły, że myślałam, że może jednak wydarzy się jeszcze coś, co sprawi, że zdarzenia, które właśnie miały miejsce okażą się tylko złym snem, albo czas w cudowny sposób się cofnie. Autor zdecydowanie nie boi się podejmować zaskakujących decyzji, których niejeden bałby się w obawie przed zbyt ryzykownym posunięciem. 
W tej częśći przygód bohaterów przeszłość dogania bohaterów pakując ich w jeszcze większe kłopoty i życiowe rozterki. W ich życie ponownie, lecz tym razem z buciorami wkracza Piotr Langer, który jak zawsze lubi mieć wszystko pod kontrolą i nie boi się stawiać wszystkiego na jedną kartę. 
Zakończenie poprzedniej części nie pozwoliło fanom serii nie sięgnąć po tą część. Wreszcie mamy okazję poznać tak długo skrywanego ojca pasożyta, którego w swoim łonie nosi Joanna. To zasadnicze pytanie, które spędza sen z powiek zarówno czytelnikom, jak również i przede wszystkim Zordonowi. 
Oczywiście w książce nie brakuje przepychanek Zordona i Joanny, które czytelnicy tak bardzo pokochali. Jednak tym razem mamy możliwość przekonać się, jak ważny Kordian jest dla Chyłki i jak wiele jest ona w stanie dla niego zrobić i poświęcić. 
Ta część to nieustająca akcja, która toczy się w szybkim, zaskakującym tempie i z wieloma zaskakującymi zwrotami akcji, których nikt się nie spodziewa. Osobiście uważam, że jest to jedna z najlepszych części przygód głównych bohaterów, która zdecydowanie zachęca do sięgania po kolejne częśći ich przygód. 
Autor jest dla mnie istnym fenomenem, który pisze tak genialne książki, dodatkowo w tak szybkim tempie. Mam nadzięję, że kolejne części równie bardzo będą zaskakiwać i nigdy nie będą się kończyć. 

Zobacz opinie o książce Oskarżenie

Kup książkę Oskarżenie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Halny
Remigiusz Mróz0
Okładka ksiązki - Halny

Góry nie zaznały krwi przez niemal trzy lata. Panujący w nich spokój trwał, od kiedy Wiktor Forst ujął mordercę nazywanego Bestią z Giewontu...

Trawers
Remigiusz Mróz0
Okładka ksiązki - Trawers

Wszystkie pożary zgasły. Zostały tylko zgliszcza. Grupa uchodźców miała zostać w Kościelisku tylko przez trzy dni. Wójt zakwaterował ich...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

,,-Znasz mój stosunek do papierosów- odezwała się w końcu.
-Raczej znałem. Od kiedy jesteś w stanie błogosławionym, trudno stwierdzić, w jaki sposób twoje poglądy ewoluowały.
-Są constans- zapewniła- Wciąż uważam, że fajki wpływają korzystnie na środowisko naturalne.
-Korzystnie?
-Usuwają jego największy problem. Ludzi"


Więcej
Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Magik i złodziejka
Anniina Mikama
Magik i złodziejka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Pokaż wszystkie recenzje