reklama

Chyłka – sezon 4. Co już wiadomo? Znani pierwsi aktorzy!

Data: 2020-12-13 10:28:01 Autor: Patryk Obarski

Grupa TVN pracuje nad kolejnym sezonem serialu Chyłka inspirowanego książkami Remigiusza Mroza. Znani są już pierwsi aktorzy, którzy pojawią się w nowym sezonie. 

Obrazek w treściFot. Agnieszka K. Jurek / TVN / x-news.pl

Chociaż na platformie Player.pl całkiem niedawno miał premierę finał trzeciego sezonu serialu na podstawie prozy Remigiusza MrozaChyłka – Rewizja – to już teraz filmowcy pracują nad kolejnym sezonem produkcji. Znani są już pierwsi aktorzy, którzy wcielą się w nowe postacie serialu. 

Chyłka – sezon 4

Czwarty sezon serialu Chyłka oparty ma być na książce Inwigilacja Remigiusza Mroza. Nowy sezon skupi się zatem na postaci Fahada, młodego chłopaka, który przed laty uznany został za zaginionego. Po latach powraca, jednak zaprzecza swojej dawnej tożsamości. Co więcej, okazuje się, że mężczyzna jest wyznawcą islamu i przebywa na celowniku służb.

Czytaj także: Chyłka – Rewizja – przewodnik po serialu

Czwarty sezon serialu to kolejne pominięcie w książkowej chronologii stworzonej przez serię Remigiusza Mroza. Czwarty tom książkowych przygód Joanny Chyłki to bowiem Immunitet – opowieść o oskarżonym sędzi Trybunału Konstytucyjnego. Szczegóły na temat nowego sezonu znaleźć możecie w naszym poprzednim artykule: "Chyłka - Inwigilacja" - 4. sezon serialu Chyłka wkrótce?

Chyłka – zdjęcia trwają

W grudniu oficjalnie potwierdzono, że trwają prace nad 4 sezonem „Chyłki”. Takiej informacji udzieliła administracja social mediów marki player.pl na Facebooku w komentarzu do wpisu jednego z fanów serialu. Jednocześnie – jak wynika ze zdjęć udostępnianych przez aktorów w social mediach – trwają zdjęcia do kolejnego sezonu serialu. 

Czytaj także: Już jest pierwszy zwiastun serialu Chyłka – Rewizja

11 lipca na profilu aktora Nikodema Rozbickiego na Instagramie pojawiło się zdjęcie z Magdaleną Cielecką ubraną w płaszcz, który w sezonie trzecim nosiła jako postać Joanny Chyłki. Zdjęcie podpisano jako „Miłe spotkanie przed lotniskiem”. Z kolei w sierpniu Nikodem Rozbicki opublikował zdjęcie z charakteryzatorni. Na fotografii aktor zaprezentował się z ucharakteryzowaną ciemną, gęstą brodą. W listopadzie aktor potwierdził, że zagra ma jedną z najważniejszych postaci 4. sezonu serialu – młodego mężczyznę, Fahada, podejrzanego o działalność terrorystyczną

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nikodem Rozbicki (@nikodamn)

18 listopada na oficjalnym profilu serialu Chyłka zaprezentowano także pierwsze zdjęcia pochodzącego z nowego sezonu serialu. Wśród nich zobaczyć ponownie zobaczyć można Filipa Pławiaka, który wciela się w postać Kordiana Oryńskiego czy Ireneusza Czopa, w serialu grający komisarza Szczerbińskiego. 

Chyłka – Inwigilacja – premiera w 2021 roku

Ze względu na sytuację pandemiczną część prac na planach filmowych ma spore opóźnienia, zatem należy się spodziewać, że – podobnie jak chociażby Warner Bros przy produkcji ekranizacji Innych ludzi Doroty Masłowskiej – twórcy serialu musieli nagrywać najnowszy sezon „we fragmentach”, z wielodniową przerwą. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Serial „CHYŁKA” Official (@serial_chylka)

Nowy sezon serialu Chyłka trafi na Player.pl 22 lutego 2021 r. 

Jeśli zatem nie możecie doczekać się kontynuacji losów Joanny Chyłki, czym prędzej powinniście przeczytać książki związane z cyklem o Joannie Chyłce. O tym, jak czytać książki Remigiusza Mroza, pisaliśmy w naszych archiwalnych materiałach

Poniżej w dobrych cenach zakupić można także Inwigilację, czyli powieść, na podstawie której powstanie najnowszy sezon serialu: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Inwigilacja
Remigiusz Mróz8
Okładka książki - Inwigilacja

Chłopak, który zaginął kilkanaście lat temu na wakacjach w Egipcie, odnajduje się na jednym z warszawskich osiedli. Posługuje się innym imieniem...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Dama Kier
Monika Godlewska (I)
Dama Kier
Apokalipsy według Joanny
Anna Robak-Reczek
Apokalipsy według Joanny
Dziecko września
Marek Harny
Dziecko września
Pokaż wszystkie recenzje