„Chyłka – Oskarżenie” – co wydarzy się w 2 i 3 odcinku piątego sezonu? 

Data: 2021-12-07 12:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Chyłka Oskarżenie powoli się rozkręca, ale już pierwsze epizody 5. sezonu okazują się naprawdę emocjonujące i zaskakujące, o czym już teraz można się przekonać za sprawą platformy player.pl. Co czeka nas 2 i 3 odcinku?

Obrazek w treści Fot. Agnieszka K. Jurek / TVN

Chyłka to flagowa seria platformy Grupy TVN, powracająca do sieci wraz z piątą serią, rozpoczynającej kolejne wątki, coraz mocniej dotykające tytułowej bohaterki.... Co warto wiedzieć na temat pierwszych odcinków serialu? 

Chyłka – Oskarżenie – opis 2 odcinka 

W 2 odcinku serialu Chyłka – Oskarżenie Zamknięte śledztwo budzi coraz mocniejsze podejrzenia Chyłki, jednak prośby księdza Mieleszki skłaniają ją ku podjęciu się sprawy. Sytuacja niebawem skomplikuje się. Na jaw wychodzi, jedna z ofiar mordercy... żyje!

Czytaj także: Chyłka – sezon 4. Co już wiadomo? Znani pierwsi aktorzy!

W ten też sposób Chyłka decyduje się do stanięcia w obronie Tesarewicza, co zdecydowanie nie podoba się Żelaznemu. Zdaje sobie sprawę tego, że w sprawie swoje macki trzyma Langer. Czy uda jej się rozwiązać tę tajemniczą sprawę?

Chyłka – Oskarżenie – gdzie obejrzeć 2 odc? 

2 odcinek serialu Chyłka – Oskarżenie został udostępniony widzom we wtorek, 7 grudnia od godziny 6 rano za pośrednictwem platformy player.pl.

Czytaj także: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

Chyłka – Oskarżenie – opis 3 odcinka 

Co stanie się w 3 odcinku serialu Chyłka – Oskarżenie? Kordian zostaje po zatrzymaniu zamknięty w areszcie, zdaniem śledczych dowody winy są mocne. Sprawa wydaje się jednak być mocno niejasna, ze względu na ukryte dno....

Czytaj także: Chyłka – Inwigilacja recenzja serialu

Joanna Chyłka postanawia pojawić się u Paderborna, starając się nakłonić go do uwolnienia Oryńskiego. To zdecydowanie nie będzie łatwe zadanie....

Chyłka – Oskarżenie – gdzie obejrzeć 3 odcinek? 

3 odcinek serialu Chyłka – Oskarżenie z wyemitowany zostanie tydzień później, we wtorek, 14 grudnia 2021 roku, również za pośrednictwem platformy Player.

Chyłka – Oskarżenie – książka

Piąty sezon serialu Chyłka bazuje na powieści Remigiusza MrozaOskarżenie. Jest to formalnie 6. tom serii o Joannie Chyłce, ukazującej się na polskim rynku za sprawą nakładu Wydawnictwa Czwarta Strona. 

Książkę Oskarżenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Niepokonane
A. Kameron
Niepokonane
Nata i czarownice
Anna Andrusyszyn
Nata i czarownice
Poznaj Mszę Świętą
Régis Denel
Poznaj Mszę Świętą
Pokaż wszystkie recenzje