Mi這嗆 i przeznaczenie: Zejnep rozstanie si z Baryszem?. Co jeszcze wydarzy si w 111 odcinku?

Data: 2022-05-13 09:21:01 Autor: Tamer Adas
udost瘼nij Tweet

Benal próbuje po cichu opuścić rezydencję Mehdiego, Ali poucza Barysza jak powinien postępować z Zejnep, natomiast ona rozważa... czy nie powinna od niego odejść i rozstać się na poziomie życia prywatnego. Co się zdarzy w 111 odcinku Miłości i przeznaczenia?

Obrazek w treści

Miłość i przeznaczenie odc. 111 - streszczenie, opis

W 111 odcinku Miłość i przeznaczenie Rozmowa z Ozlem powoduje, że Zejnep na poważnie rozważa, czy przypadkiem nie powinna się rozstać z Baryszem, podczas gdy on jest pouczana przez Aliego Ryzę, jak powinien podchodzić oraz traktować swoją wybrankę.

Czytaj także: Seks w wielkim mieście – Jedna decyzja, zmieni życie pięknych kobiet!

Nermin próbuje nakłonić Zejnep do tego, aby się wsłuchała w swoje serce, podczas gdy Benal podejmuje próbę opuszczenia nowej rezydencji Mahdiego...

Miłość i przeznaczenie odc. 111 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć kolejny, 111 odcinek Miłość i przeznaczenie? 110 odcinek Przysięgi zagości w telewizji w poniedziałek, 16 maja 2022 roku o godzinie 17:15 na TVP 2.

Czytaj również: Harry Potter i Zakon Feniksa – Voldemort wzywa swoich mrocznych sojuszników!

Miłość i przeznaczenie odc 111 - powtórka

Na tę chwilę Telewizja Polska nie zdecydowała się ogłosić, kiedy spodziewać się można emisji 111 odcinka Miłości i przeznaczenia. Epizod ten podobnie jak wiele poprzednich wyemitowany zostanie na platformie VOD należącej do TVP: vod.tvp.pl.

Czytaj również: Wykidajło – Od baru wszystko się zaczęło...

Miłość i przeznaczenie — wszystkie informacje o serialu

Miłość i przeznaczenie to jeszcze jedna turecka seria Telewizji Polskiej trwa od przeszło stu odcinków, oferując widzom zaskakuję miłosne przygody Zejnep oraz Mehdiego, których losy przeplatają się niemalże cały czas. Co działo się w poprzednich epizodach?

Miłość i przeznaczenie – książka

Turecka seria Miłość i przeznaczenie bazuje na własnej opowieści, oferującej intrygującą, zaskakującą oraz gęstą od wątków historię, pełną zwrotów akcji! Być może po seansie będziecie mieli ochotę zapoznać się z jedną z książek Tanyi Valvko, takich jak Arabska żona, wydanej przez wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Książkę Arabska żona kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je髒eli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy