Mi這嗆 i przeznaczenie: Ranny Mehdi sp璠za noc u Zejnep. Co jeszcze wydarzy si w 110 odcinku?

Data: 2022-05-12 09:22:02 Autor: Tamer Adas
udost瘼nij Tweet

Ozlem daje ultimatum Zejnep oraz Nermin, Benal chce odejść z domu Mehdiego, natomiast Dżemile czyni mu wymówki... napięcie w najnowszym odcinku serii może sięgnąć zenitu! Co się zdarzy w 110 odcinku Miłości i przeznaczenia?

Obrazek w treści

Miłość i przeznaczenie odc. 110 - streszczenie, opis

W 110 odcinku Miłość i przeznaczenie nowe wieści docierającego do domu Sawasza całkowicie zmieniają w nim sytuację oraz napięcie, podczas gdy Ozlem przekazuje Zejnep oraz Nermin ostateczne ultimatum. Benal natomiast postanawia podjąć decyzję o chęci rozpoczęcia procesu opuszczenia rezydencji Mehdiego.

Czytaj także: Trudne relacje na odległość... – Stosunki międzymiastowe

Do Dżemile w ostatnim okresie docierają wieści dotyczące zranienia oraz postawy Mehdiego. Kobieta... i tak czyni mu wymówki!

Miłość i przeznaczenie odc. 110 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć kolejny, 110 odcinek Miłość i przeznaczenie? 110 odcinek Przysięgi zagości w telewizji w piątek, 13 maja 2022 roku o godzinie 17:15 na TVP 2.

Czytaj również: "Tylko mnie kochaj" - co wiadomo na temat znanej komedii romantycznej?

Miłość i przeznaczenie odc 110 - powtórka

Na tę chwilę Telewizja Polska nie zdecydowała się ogłosić, kiedy spodziewać się można emisji 110 odcinka Miłości i przeznaczenia. Epizod ten podobnie jak wiele poprzednich wyemitowany zostanie na platformie VOD należącej do TVP: vod.tvp.pl.

Czytaj również: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 9 do 15 maja 2022 roku

Miłość i przeznaczenie — wszystkie informacje o serialu

Miłość i przeznaczenie to jeszcze jedna turecka seria Telewizji Polskiej trwa od przeszło stu odcinków, oferując widzom zaskakuję miłosne przygody Zejnep oraz Mehdiego, których losy przeplatają się niemalże cały czas. Co działo się w poprzednich epizodach?

Miłość i przeznaczenie – książka

Turecka seria Miłość i przeznaczenie bazuje na własnej opowieści, oferującej intrygującą, zaskakującą oraz gęstą od wątków historię, pełną zwrotów akcji! Być może po seansie będziecie mieli ochotę zapoznać się z jedną z książek Tanyi Valvko, takich jak Arabska żona, wydanej przez wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Książkę Arabska żona kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je髒eli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy