Mi這嗆 i przeznaczenie: Mehdi wstawia si za Zejnep! Co jeszcze wydarzy si w 24 odcinku?

Data: 2022-01-06 09:20:01 Autor: Tamer Adas
udost瘼nij Tweet

Mehdi w pełni otwiera się na uczucie do Zejnep, Dżemile zabiera matce pieniądze, natomiast Benal jest skłaniana do przeprowadzki. Mehdi przekona się, czy faktycznie jest ojcem jej dziecka.... Co wydarzy się w 24 odcinku Miłość i przeznaczenie?

Obrazek w treści

Serial Miłość i przeznaczenie to nowa turecka produkcja z 2019 emitowana wieczorami na kanale TVP 2.

Miłość i przeznaczenie odc. 24 - streszczenie, opis

Mehdi w końcu się przełamuje oraz w pełni okazuje swoje uczucia Zejnep, podczas gdy Dżemile zabiera od matki środki finansowe i przekazuje je Sułtan. Ta z ich pomocą próbuje wymusić na Benal przeprowadzkę.

Czytaj także: Pan i władca: Na krańcu świata – W nierównej walce na morzu...

Tymczasem Mehdiemu udaje się oficjalnie potwierdzić, że to nie on jest ojcem dziecka Benal. Nermin natomiast zaleca Zejnep, aby zaprosiła Mehdiego na coroczne przyjęcie....

Miłość i przeznaczenie odc 24 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć kolejny, 24 odcinek Miłość i przeznaczenie? Emisja zaplanowana została na poniedziałek, 10 stycznia 2022 r. o godzinie 17:15 na TVP 2.

Czytaj również: Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły – Jack Sparrow chce odzyskać swój wyjątkowy okręt!

Miłość i przeznaczenie odc 24 - powtórka

W chwili obecnej nie zdecydowano się zapowiedzieć reemisji, ale odcinki zobaczyć można na platformie vod.tvp.pl w internecie, gdzie zebrano wiele z nich.

Czytaj również: Deadpool – Nowotwór jest jego najmniejszym problemem...

Miłość i przeznaczenie — wszystkie informacje o serialu

Miłość i przeznaczenie to najnowsza seria na antenach Telewizji Polskiej powoli rozkręca się od kilku odcinków, oferując widzom szerokie spojrzenie na miłość oraz uczucia, potrafiące wywołać u ludzi zamieszanie w głowie.... Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?

Miłość i przeznaczenie – książka 

Serial Miłość i przeznaczenie oparty został o własny scenariusz, oferujący ciekawą i gęstą opowieść z wieloma wątkami i zwrotami akcji. Być może po seansie będziecie mieli ochotę zapoznać się z jedną z książek Tanyi Valvko, takich jak Arabska żona, wydanej przez wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Książkę Arabska żona kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je髒eli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy