Mi這嗆 i przeznaczenie: Emine naciska na Zejnep! Co jeszcze wydarzy si w 13 odcinku?

Data: 2021-12-20 09:20:01 Autor: Tamer Adas
udost瘼nij Tweet

Emine próbuje skłonić Zejnep do odejścia od Mehdiego, natomiast jej mąż rozumie jej wątpliwości oraz pozostawia jej swobodę do podjęcia swojej decyzji. Ich małżeństwo właśnie przechodzi pierwszy kryzys.... Co wydarzy się w 13 odcinku Miłość i przeznaczenie?

Obrazek w treści

Serial Miłość i przeznaczenie to nowa turecka produkcja z 2019 emitowana wieczorami na kanale TVP 2.

Miłość i przeznaczenie odc. 13 - streszczenie, opis

Emine stara się skłonić Zejnep do odejścia od Mehdiego, cały czas manipuluje jej emocjami. Tymczasem jej aktualny mąż w pełni rozumie jej wątpliwości, pozostawiając jej wolność w zdecydowaniu, jakie są jej uczucia i czy chce z nim pozostać.

Czytaj także: Cicha noc – To nie będą udane święta...

Zejnep tymczasem udaje się na lotnisko, gdzie dochodzi do kolejnego spotkania z Farukiem. To ma być wydarzenie, podczas którego ostatecznie kobieta zdecyduje, co chce dalej uczynić i co może jej dać szczęście....

Miłość i przeznaczenie odc 13 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć premierowy, 13 odcinek Miłość i przeznaczenie? Emisja zaplanowana została na  wtorek, 21 grudnia 2021 roku o godzinie 17:15 na TVP 2.

Czytaj również: Uprowadzona II – Bryan Mills zmierzy się z zemstą i ludźmi Murada

Miłość i przeznaczenie odc 13 - powtórka

W chwili obecnej nie zdecydowano się zapowiedzieć reemisji, ale odcinki zobaczyć można na platformie vod.tvp.pl w internecie, gdzie zebrano wiele z nich.

Czytaj również: Zawrotna prędkość – Polowanie na Bugatti 1937!

Miłość i przeznaczenie — wszystkie informacje o serialu

Miłość i przeznaczenie to najnowsza seria na antenach Telewizji Polskiej powoli rozkręca się od kilku odcinków, oferując widzom szerokie spojrzenie na miłość oraz uczucia, potrafiące wywołać u ludzi zamieszanie w głowie.... Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?

Miłość i przeznaczenie – książka 

Serial Miłość i przeznaczenie oparty został o własny scenariusz, oferujący ciekawą i gęstą opowieść z wieloma wątkami i zwrotami akcji. Być może po seansie będziecie mieli ochotę zapoznać się z jedną z książek Tanyi Valvko, takich jak Arabska żona, wydanej przez wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Książkę Arabska żona kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je髒eli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy