"Miłość na zamówienie" – rozkochać i wyrzucić z domu 

Data: 2020-07-30 13:07:34 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet
News -

Miłość na zamówienie to pochodząca z 2006 r. komedia romantyczna, która przedstawia perypetie 35-latka, którego rodzice pragną usamodzielnienia syna. Co warto wiedzieć na temat produkcji? 

Pod koniec lipca w telewizji ponownie wyemitowany zostanie film Miłość na zamówienie, który przedstawia losy niesamodzielnego 35-latka. Co warto wiedzieć na temat tego filmu? 

Miłość na zamówienie – opis

O czym jest film Miłość na zamówienie? Produkcja przedstawia historię Trippa, atrakcyjnego 35-latka, który ma niemal wszystko – dobrą pracę, świetne auto i ciekawą pasję. Jego jedyny minus jest taki, że pomimo swojego wieku, wciąż mieszka ze swoimi rodzicami. Pewnego dnia rodziciele postanawiają to zmienić – dlatego też zatrudniają piękną Paulę, która pomóc ma w „usamodzielnieniu” się mężczyzny. 

Czytaj także: "Ondine" – rybak i tajemnicza dziewczyna

Paula ma w sobie rozkochać Trippa i sprawić, by ten podjął decyzję o samodzielnym zamieszkaniu. Niestety, sprawy wymykają się spod kontroli. 

Miłość na zamówienie – obsada

Kto wystąpił w filmie Miłość na zamówienie? W rolach głównych w produkcji wystąpił Matthew McConaughey oraz Sarah Jessica Parker. 

Czytaj także: Aktor Matthew McConaughey zapowiada swoją książkę 

Oprócz nich w filmie zagrali również Zooey Deschanel, Justin Bartha, Bradley Cooper, Terry Bradshaw, Kathy Bates oraz Tyrel Jackson Williams.

Miłość na zamówienie – gdzie obejrzeć? 

Gdzie można obejrzeć film Miłość na zamówienie? Produkcja wyemitowana zostanie przez stację Polsat w czwartek, 8 lipca 2021 roku o godz. 21:05.

Czytaj także: Zemsta o jasnych oczach – dziś 2 sezon. Co wydarzy się w 1 i 2 odcinku? 

Oprócz tego produkcję zobaczyć można w internecie – za pośrednictwem serwisów VOD.

Miłość na zamówienie – opinie

Czy warto zobaczyć film Miłość na zamówienie? Produkcja otrzymała wiele pozytywnych opinii ze strony widzów, którzy podkreślali, że to ciekawy, choć niewymagający obraz, który zachwyci wszystkich fanów komedii romantycznych. 

Miłość na zamówienie – książka

Film Miłość na zamówienie powstał na podstawie oryginalnego scenariusza stworzonego na potrzeby produkcji. Oznacza to, że nie istnieje książka, która nawiązywałaby do tej produkcji.

Zamiast tego polecić możemy inny tytuł – powieść Pamiętnik, która przedstawia losy miłosnej historii zapisanej w starym notesie. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Everest
Sangma Francis
Everest
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje