Quantcast

Niewolnica Victoria - Wielki powrót młodej kobiety, wychowanej w tajemnicy przez niewolników z Ameryki...

Data: 2022-08-15 12:00:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Na antenty telewizyjne już niebawem pełnoprawnie wkroczy seria „Niewolnica Victoria", ceniona seria z Kolumbii, ukazująca widzom porwani młodej dziewczyny, która pod pozorem ślubu z kupcem, powraca do miejsca, w którym była wychowywana przez niewolników. Jak potoczą się jej losy w rodzinnej okolicy? Co ją spotka?

Obrazek w treści

"Niewolnica Victoria" to kolumbijski serial z 2016 roku.

Co dokładnie wiadomo na temat serialu Niewolnica Victoria?

Niewolnica Victoria – opis, o czym jest serial?

Victoria to znana Markiza, która decyduje się wyjechać do Ameryki, gdzie według oficjalnej wersji, zamierza wyjść za mąż za niezwykle bogatego kupca. W rzeczywistości powraca w rodzinne strony, gdzie przez wiele lat była wychowywana przez niewolników. Ci stali się dla niej prawdziwą rodziną, choć ostatecznie musiała ich opuścić ze względu na swoje pochodzenie oraz panującą sytuację.

Młoda obecnie kobieta postanawia przełamać schemat różnic rasowych, pragnąc żyć wśród najbliższych, przy okazji starając się zapewnić sprawiedliwość oraz zmianę zachowań i panujących stosunków pomiędzy zwykłymi ludźmi.

Gdy przybywa na miejsce odkrywa, że nie wszyscy podzielają jej zdanie oraz zachowanie, szczególnie z uwagi na mocno konfrontacyjną postawę oraz chęć zmiany panującego ładu. To może jej przysporzyć wielu przeciwników, nawet w gronie swoich bliskich...

Niewolnica Victoria – wszystkie odcinki

Co warto wiedzieć na temat wszystkich odcinków tego serialu Niewolnica Victoria? Poszczególne rozdziały opowieści omawiamy w dedykowanych artykułach:

 

Niewolnica Victoria – 2 sezon?

Dotychczas nie został wyprodukowany drugi sezon, a serial została na tę chwilę zakończoną na liczbie 61 odcinków. Ostatni z nich został oryginalnie wyemitowany 25 kwietnia 2016 roku. Na tę chwilę nie ma planów kontynuacji opowieści z Kolumbii.

Niewolnica Victoria – zwiastun

Telewizja Tele 5 już niebawem zaprezentuje kolumbijski serial, który może stanowić niezły powiew świeżości w całej polskiej telewizji, oferując charakterystyczny styl oraz pomysł na zaprezentowanie historii, nieznanej wielu widzom w Polsce.

Niewolnica Victoria – ile odcinków? Gdzie zobaczyć?

Pierwszy i zarazem jedyny sezon „Niewolnica Victoria" liczy sobie 61 odcinków, prezentujących losy tytułowej bohaterki Victorii Quintero. Produkcję w Polsce wyemituje Tele 5 już w najbliższy poniedziałek, 15 sierpnia 2022 roku o godzinie 12:00 oraz 20:00.

Niewolnica Victoria – książka

Serial Niewolnica Victoria bazuje na własnym scenariuszu, który przypadł do gustu wielu widzom, wraz ze swoją własną formą oraz pomysłem na prezentację wydarzeń. Podobnie prezentuje się książka Mam na imię Victoria, autorstwa Victorii Dondy, wydanej w Polsce przez Carta blanca.

Książkę Mam na imię Victoria w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Izabela. Świat w płomieniach
Krzysztof P. Czyżewski
Izabela. Świat w płomieniach
Potem
Kristin Harmel
Potem
Wzloty i upadki mojego życia
Hans Kammerlander; Verena Duregger; Mario Vigl
Wzloty i upadki mojego życia
Też jestem mamą
Karolina Staszak
Też jestem mamą
Mentalista
Camilla Läckberg
Mentalista
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
Spróbuj jeszcze raz, Adelko
Anna Bichalska ;
Spróbuj jeszcze raz, Adelko
Pokaż wszystkie recenzje