"Niezapomniany". Jak żyć po rozwodzie? 

Data: 2020-12-08 10:42:36 Autor: Piotr Piekarski

Niezapomniany to pochodzący z 2017 roku thriller, który przedstawia losy rozwódki, niemogącej zaakceptować nowego życia byłego męża. W roli głównej Katherine Heigl. 

Obrazek w treścifot. TVN/Warner Bros 

Niezapomniany to stworzony w Stanach Zjednoczonych thriller, który opowiada o losach zazdrosnej rozwódki. Już niebawem produkcja wyemitowana zostanie w telewizji. 

Niezapomniany – opis

O czym jest film Niezapomniany? Produkcja przedstawia losy Tessy – kobiety w średnim wieku, która pozornie prowadziła szczęśliwe i poukładane życie. Wszystko zmienia się, kiedy w jej relacji z mężem Davidem zaczyna się psuć. Małżeństwo kończy się rozwodem, a Tessę jeszcze bardziej dobija fakt, że jej były mąż szybko znajduje sobie inną kobietę – młodszą i ładniejszą Julię. 

Czytaj także: "22 kule" – zemsta dawnego gangstera

Tessa nie może pogodzić się z tym, jak potoczyło się jej życie. Zazdrosna o eks męża, postanawia zniszczyć jego relację z Julią. 

Niezapomniany – obsada

Kto wystąpił w filmie Niezapomniany? W roli głównej w amerykańskim thrillerze zagrała Katherina Heigl. U jej boku wystąpili Rosario Dawson (wcielała się w postać Julii Banks) oraz Geoff Stults (zagrał byłego męża, Davida). 

Czytaj także: "Bankowa gra": Nowy minister finansów zmieni wszystko? Co wydarzy się w 4 i 5 odc Bankowa gra?

Oprócz nich w produkcji wystąpili także Cheryl Ladd, Isabella Kai Rice oraz Alex Quijano.

Niezapomniany – kiedy w telewizji? Gdzie obejrzeć? 

Gdzie można będzie zobaczyć thriller Niezapomniany? Produkcja wyemitowana zostanie we wtorek, 8 grudnia na antenie stacji TVN 7. Film zobaczyć będzie można wówczas o godz. 20:30. 

Czytaj także: "BrzydUla 2": Czy Ulę stać na kaucję za Marka? Co wydarzy się w 46 i 47 odc BrzydUla 2?

Powtórka produkcji pojawi się w czwartek, 10 grudnoa, 40 minut po północy. 

Niezapomniany – opinie

Chociaż film Niezapomniany nie jest może produkcją na miarę Oscara, to jednak jest to przyjemny film, który z pewnością zadowoli widzów poszukujących mrocznych telewizyjnych historii. 

Niezapomniany – książka

Film Niezapomniany powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka powiązana z tym tytułem. Zamiast tego polecić możemy Wam inną powieść – książkę Lokatorka. Powieść opowiada historię kobiety, która wprowadzając się do domu, nie wie, że jest ona kolejną kobietą, która na przestrzeni ostatnich lat stała się lokatorką mieszkania kontrolowanego przez despotycznego właściciela. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.