Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 2 do 9 stycznia 2022 roku

Data: 2022-01-01 10:02:01 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

W pierwszy tydzień nowego, już 2022 roku, wchodzimy oczywiście z nowymi filmowymi i serialowymi premierami, także na Netfliksie. Platforma ma w ciągu kilku dni do zaoferowania filmowe opowieści trzymające w napięciu, mroczne filmy, kryminały, a także kontynuacje serialowe. Zapraszamy na przegląd najciekawszych premier filmowych i serialowych Netfliksa debiutujących w nowym tygodniu. Sprawdźmy co pojawi się na Netflix.

Obrazek w treści Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 2 do 9 stycznia 2022 roku [jpg]

  • W dniach od 2 do 9 stycznia 2022 roku na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • W tym tygodniu w ofercie kilka mrocznych filmów.
  • Sprawdźcie także koniecznie premiery platformy w dniach od 26 grudnia 2021 do 2 stycznia 2022 roku.

Rozpoczynamy kolejny tydzień premier na platformie Netflix. Tym razem w tygodniu sylwestrowo-noworocznym na Netflksie dość spokojnie, a w premierach bardziej filmowa, niż serialowo. Sprawdźcie koniecznie co jeszcze do obejrzenia w styczniu na Netfiksie. Nie zapomnijcie także o premierach kinowych.

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 2 do 9 stycznia 2022 roku. 

Jak pokochałam gangstera - premiera 5 stycznia 2022 roku

Zaczynamy od kolejnej polskiej produkcji powstałej dla Netfliksa, na bazie prawdziwych wydarzeń, jednocześnie będącego kontynuacją filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Tym razem opowieść skupia się na tajemniczej kobiecie, która opowiada historię wzlotów i upadków Nikodema "Nikosia" Skotarczaka, jednego z najbardziej znanych gangsterów w Polsce. 

Zbuntowani (sezon 1) - premiera 5 stycznia 2022 roku

Kolejna produkcja jest meksykańską serialową opowieścią dla młodzieży, wzruszającym, chwytającym za serce dramatem, którego bohaterkami są uczniowie Elite Way School. Właśnie zaczynają nowy semestr, w którym pojawia się dla nich nowe zagrożenie. Wrogiem jest tajne stowarzyszenie zwane Lożą. Ono ma doprowadzić do tego, by pierwszoroczniacy nie mogli zrealizować swoich muzycznych planów. 

Kolacja dla czworga - premiera 5 stycznia 2022 roku

W tym tygodniu na Netfliksie swoją premierę będzie mieć także romantyczna włoska komedia, której fabuła koncentruje się na czterech wątkach. Każdy z nich dotyczy zupełnie różnych ludzi, czwórki przyjaciół. Każdy z nich wchodzi w jakieś uczuciowy związek, jednocześnie kwestionując istnienie bratniej duszy.  

Odludzie - premiera 6 stycznia 2022 roku

W premierach tego tygodnia znalazł się także film grozy produkcji hiszpańskiej, rozgrywający z XIX wieku. Bohaterem tej mrocznej opowieści jest mały chłopiec o imieniu Diego i jego rodzina, którą nawiedzają złe, przerażające bestie, które żywią się strachem. Chłopiec będzie się starał ocalić swoja mamę i siebie przez potworami. 

Klub (cześć druga) - premiera 6 stycznia 2022 roku

Swoją premierę na Netflix ma także druga część tureckiego, wzruszającego serialu dramatyczno-historycznego. W kolejnej części na jaw wychodzi powód poczucia winy Matildy. Pojawia się bowiem człowiek z jej przeszłości. Trudne wybory czekają także Rasel i Ismeta. W Stambule coraz mocniej daje o sobie znać przemoc. 

Matka/Android - premiera 7 stycznia 2022 roku

Wśród nowych produkcji Netfliksa znalazł się także propozycja w stylu science-fiction, w formie thrillera, film przenoszący nas do postapokaliptycznego świata, w którym ciężarna młoda matka, wraz ze swoim chłopakiem poszukuje bezpiecznego miejsca w świecie, w którym dominują zbuntowane androidy. . 

Plan na miłość (sezon 3) - premiera 8 stycznia 2022 roku

Kończymy kolejnym, trzecim już sezonem francuskiego komediowego serialu, którego bohaterami jest trójka ludzi. Potajemny romans wstrząsa przyjaźnią między Elsą, Charlotte i Milou. Kobiety podejmują trudne życiowe decyzje i stają przed trudnymi wyborami. 

W naszym dziale „filmy” znajdziecie wszystkie nowości filmowe. Z kolei w dziale „zapowiedzi filmowe” prezentujemy najciekawsze produkcje, które będziecie mogli obejrzeć wkrótce.  

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Déja vu
Jolanta Kosowska
 Déja vu
Meduzy nie mają uszu
Adle Rosenfeld
Meduzy nie mają uszu
Pokaż wszystkie recenzje