reklama

"Oszukać przeznaczenie 3". Kultowy horror po raz trzeci

Data: 2020-05-24 21:46:59 Autor: pobarski

Oszukać przeznaczenie to kultowy horror, który od lat widzowie oglądają z wypiekami na twarzy. Co warto wiedzieć na temat jego trzeciej części?

Obrazek w treściFot.TVN/WARNER BROS / X-news.pl

Pod koniec maja na ekranach telewizorów ponownie zobaczyć można Oszukać przeznaczenie 3 – kontynuacje jednego z najbardziej znanych filmowych horrorów. Co warto wiedzieć o jego 3 części?

Oszukać przeznaczenie 3 – opis

O czym jest 3 cześć z serii Oszukać przeznaczenie? Produkcja przedstawia losy nastolatki Wendy, która wraz ze swoimi przyjaciółmi wyrusza do parku rozrywki, gdzie zamierza uczcić koniec roku szkolnego.

Czytaj także: „Grace. Księżna Monako”. Życie jak ze snu

Jedną z atrakcji parku jest przejażdżka szybkim i ekstremalnym rollercoasterem. Chociaż Wendy początkowo wsiada do kolejki, to jednak – szybko zaczyna ogarniać ją niezrozumiała panika. Na skutek wywołanego zamieszania, wraz z dziewczyną z kolejki wyproszeni zostają inny nastolatkowie.

Okazuje się, że Wendy miała słuszne przeczucie – chwilę po starcie kolejki, wagonik z rozbawionymi ludźmi wypada z szyn z wysokości kilku pięter, doszczętnie się roztrzaskując. Śmierć nie jest jednak usatysfakcjonowana liczbą zgonów.

Niebawem młodzi ludzie, którzy dzięki panice Wendy uszli z życiem, zaczynają ginąć w tajemniczych okolicznościach. Jedyną osobą, która może powstrzymać śmiertelną wyliczankę jest zaś nikt inny, jak spanikowana Wendy.

Oszukać przeznaczenie 3 – obsada

Kto wystąpił w filmieOszukać przeznaczenie 3? W rolę Wendy wcieliła się Mary Elizabeth Winstead.

U jej boku zagrali Ryan Merriman, Kris Lemche, Alexz Johnson, Sam Easton oraz Jesse Moss.

Oszukać przeznaczenie 3 – gdzie zobaczyć?

Horror Oszukać przeznaczenie 3 zostanie wyemitowany w telewizji w niedzielę, 24 maja 2020 r. o godz. 22:55. Film zobaczyć będzie można na kanale TVN.

Czytaj także: 1,5 miliona książek za mniej niż 5 zł w Biedronce!

Oprócz tego produkcja dostępna jest także w serwisach streamingowych VOD.

Oszukać przeznaczenie 3 – czy warto zobaczyć?

Oszukać przeznaczenie to seria, która ma zarówno zagorzałych fanów, jak i wielkich wrogów. Dla wielu widzów trzecia część z serii okazała się najlepsza spośród wszystkich filmów. Inni natomiast podkreślali, że poprzednie części okazały się lepsze pod względem fabularnym, a w części 3 widoczne było tak zwane „zmęczenie materiału”.

Oszukać przeznaczenie 3 jest jednak z pewnością kinem dla widzów o mocnych nerwach.

Oszukać przeznaczenie 3 – książka

Oszukać przeznaczenie 3 powstało na podstawie oryginalnego scenariusza stworzonego przez Glena Morgana oraz Jamesa Wonga. Jednocześnie nie istnieje także książka, która stanowiłaby adaptację kultowego filmu grozy.

Zamiast tego polecić możemy inny horror w postaci książkowej – jest nim Joyland autorstwa króla horrorów – Stephena Kinga. Joyland opowiada historie Devina, mężczyzny, który zatrudnia się w lunaparku na czas wakacji. Niespodziewanie okazuje się, że przed laty w parku rozrywki doszło do brutalnego morderstwa, którego widmo do teraz daje się odczuć pracownikom.

Książkę Joyland kupić można w dobrej cenie poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Maryla i Debora
Magdalena Mosiężna
Maryla i Debora
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Oddać serce
Lindsay Harrel
Oddać serce
Pokaż wszystkie recenzje