Oto czytelnicy nagrodzeni w plebiscycie „Historia zebrana"!

Data: 2020-02-04 10:43:45 Autor: Sławomir Krempa
News - Oto czytelnicy nagrodzeni w plebiscycie „Historia zebrana

Znamy już internautów, którzy otrzymali nagrody w plebiscycie „Historia zebrana", organizowanym przez redakcje serwisów Granice.pl oraz Histmag.org!

Historia zebrana – najlepsze książki historyczne II półrocza 2019

Nagrody za nadesłanie uzasadnienia dokonanego wyboru otrzymują: Andrzej Rzepka, Kornel Beszczyński i Małgorzata Brzeska.

Nagrody za oddanie głosu otrzymują: Cyprian Gry htoł, Przybysław Lawenda, Kaja Koziatek, Kasia Janiga, Paulina Pawłowska, Adelajda Kandzia.

Nagrody za zachęcanie do głosowania otrzymują posiadacze adresów mailowych: Pietrowcew[at]op.pl, ina03[at]o2.pl, fajnymichu[at]gmail.com, marcin0514[at]wp.pl, holdapaulina23[at]gmail.com

Historia zebrana – najlepsze książki historyczne 2019

Nagrody za nadesłanie uzasadnienia dokonanego wyboru otrzymują: Anna Grzebalska i Małgorzata Piotrowicz.

Nagrody za oddanie głosu otrzymują: Teresa Nitsch, Dominika Radozycki, Ewa Dąbrowska.

Nagrody za zachęcanie do głosowania otrzymują posiadacze adresów mailowych: ina03[at]o2.pl, fajnymichu[at]gmail.com, umecka.wioleta[at]wp.pl, marcin0514[at]wp.pl, os[at]silesiaprogress.com

Serdecznie gratulujemy, laureatów prosimy o przesłanie danych adresowych – koniecznie z numerem telefonu dla kuriera – na skrempa@granice.pl z informacją o tym, jaką nagrodę Państwo otrzymali, w temacie podając nazwę konkursu.

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.