Piszesz recenzje? Zgłoś się po książkę! Zostań recenzentem „Upadku milionera"

Data: 2021-04-06 12:24:19 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Dziś mamy dla Was nie lada gratkę! Jeśli korzystacie z naszego serwisu i piszecie recenzje przeczytanych książek, interesują Was powieści obyczajowe oraz romanse, weźcie udział w naszej akcji. Zgłoście się po książkę i zrecenzujcie powieść Izabelli Frączyk oraz Jagny Rolskiej Upadek milionera.

Obrazek w treści

O książce Upadek milionera:

Niespodziewane kłopoty oraz nabierająca tempa kryminalna intryga sprawiają, że nasi bohaterowie muszą w pośpiechu opuścić Polskę. Kefalonia - malownicza grecka wyspa - gwarantuje bajkowe widoki i cudowny klimat, ale jednocześnie funduje codzienną walkę o przetrwanie. Pobyt na obczyźnie dostarcza wielu rozterek i trosk, przy okazji ucząc, jak wygląda prawdziwe życie i co tak naprawdę się liczy.

Czy Danka, Emil i Marek dojdą do porozumienia? A może na ich drodze stanie ktoś jeszcze?

W kontynuacji bestsellerowej powieści Kaprys milionera dalsze przygody bohaterów dowodzą, że nic w życiu nie jest dane raz na zawsze.

Akcja porywa czytelnika od pierwszych stron.

Jak zostać recenzentem książki Upadek milionera?

Użytkownicy serwisu Granice.pl, którzy dzielą się z innymi czytelnikami opiniami o przeczytanych książkach, mają szansę zdobycia egzemplarzy książki Upadek milionera

Aby ją otrzymać, należy przesłać na adres: izabeladelesiewicz@proszynskimedia.pl link do dowolnej opinii zamieszczonej przez Was na łamach serwisu Granice.pl. Zadeklarujcie też, że chcecie zrecenzować książkę Upadek milionera i dodać opinię lub recenzję na jej temat na łamach naszego portalu, a w tytule maila wpiszcie: akcja recenzencka - „Upadek milionera".

Zgłoszenia przyjmowane będą do 18 kwietnia 2021. Spośród wszystkich zgłoszeń Wydawnictwo Prószyński i S-ka wybierze 30 osób, z którymi się skontaktuje, a następnie którym prześle egzemplarze książki.

Czekamy na Wasze opinie na temat Upadek milionera! Powodzenia! 

Jeśli zaś nie pisujecie recenzji przeczytanych książek, a zainteresowała Was ta powieść, możecie ją kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Upadek milionera
Izabella Frączyk, Jagna Rolska2
Okładka książki - Upadek milionera

Niespodziewane kłopoty oraz nabierająca tempa kryminalna intryga sprawiają, że nasi bohaterowie muszą w pośpiechu opuścić Polskę. Kefalonia - malownicza...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Pokaż wszystkie recenzje