Piszesz recenzje? Zgłoś się po książkę! Zostań recenzentem „Upadku milionera"

Data: 2021-04-06 12:24:19 Autor: Piotr Piekarski

Dziś mamy dla Was nie lada gratkę! Jeśli korzystacie z naszego serwisu i piszecie recenzje przeczytanych książek, interesują Was powieści obyczajowe oraz romanse, weźcie udział w naszej akcji. Zgłoście się po książkę i zrecenzujcie powieść Izabelli Frączyk oraz Jagny Rolskiej Upadek milionera.

Obrazek w treści

O książce Upadek milionera:

Niespodziewane kłopoty oraz nabierająca tempa kryminalna intryga sprawiają, że nasi bohaterowie muszą w pośpiechu opuścić Polskę. Kefalonia - malownicza grecka wyspa - gwarantuje bajkowe widoki i cudowny klimat, ale jednocześnie funduje codzienną walkę o przetrwanie. Pobyt na obczyźnie dostarcza wielu rozterek i trosk, przy okazji ucząc, jak wygląda prawdziwe życie i co tak naprawdę się liczy.

Czy Danka, Emil i Marek dojdą do porozumienia? A może na ich drodze stanie ktoś jeszcze?

W kontynuacji bestsellerowej powieści Kaprys milionera dalsze przygody bohaterów dowodzą, że nic w życiu nie jest dane raz na zawsze.

Akcja porywa czytelnika od pierwszych stron.

Jak zostać recenzentem książki Upadek milionera?

Użytkownicy serwisu Granice.pl, którzy dzielą się z innymi czytelnikami opiniami o przeczytanych książkach, mają szansę zdobycia egzemplarzy książki Upadek milionera

Aby ją otrzymać, należy przesłać na adres: izabeladelesiewicz@proszynskimedia.pl link do dowolnej opinii zamieszczonej przez Was na łamach serwisu Granice.pl. Zadeklarujcie też, że chcecie zrecenzować książkę Upadek milionera i dodać opinię lub recenzję na jej temat na łamach naszego portalu, a w tytule maila wpiszcie: akcja recenzencka - „Upadek milionera".

Zgłoszenia przyjmowane będą do 18 kwietnia 2021. Spośród wszystkich zgłoszeń Wydawnictwo Prószyński i S-ka wybierze 30 osób, z którymi się skontaktuje, a następnie którym prześle egzemplarze książki.

Czekamy na Wasze opinie na temat Upadek milionera! Powodzenia! 

Jeśli zaś nie pisujecie recenzji przeczytanych książek, a zainteresowała Was ta powieść, możecie ją kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Upadek milionera
Izabella Frączyk, Jagna Rolska2
Okładka książki - Upadek milionera

Niespodziewane kłopoty oraz nabierająca tempa kryminalna intryga sprawiają, że nasi bohaterowie muszą w pośpiechu opuścić Polskę. Kefalonia - malownicza...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Każde twoje słowo
Marta Reich
Każde twoje słowo
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Pocztówki z Portugalii
Jolanta Kosowska
Pocztówki z Portugalii
Pani Cisza
Arkady Saulski
Pani Cisza
Komnata głodu i chłodu
Magda Chruścińska
Komnata głodu i chłodu
Pokaż wszystkie recenzje