Plan lotu – Dramatyczny lot z Berlina do Nowego Jorku

Data: 2020-10-13 16:22:19 Autor: tadas

Plan lotu to oryginalna, amerykańska produkcja z 2005 roku, prezentująca tragiczną historię wdówki, której dziecko nagle znika na pokładzie samolotu pasażerskiego, ck jedynie rozpoczyna prawdziwy dramat kobiety i jej walkę z szaleńcem.

Obrazek w treści

Plan lotu to amerykański film z gatunku thriller z 2005 roku, w reżyserii Roberta Schwentke.

Plan lotu – opis

O czym jest film Plan lotu? Kyle Pratt to wdówka, która dopiero co utraciła swojego męża, którego chce pożegnać w Nowym Jorku, gdzie spocznie. W związku z czym bierze udział w locie z Berlina do Nowego Jorku, gdzie ma go pochować. W trakcie męczącej podróży kobieta zasypia....

Gdy się przebudza orientuje się, że jej sześcioletnia córeczka zniknęła, a poszukiwania za nic nie dają efektu pozytywnego.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Ula zaczyna się wahać... Co wydarzy się w 7 i 8 odc BrzydUla 2?

Wszyscy twierdzą, że dziewczynki nie ma na pokładzie, co więcej po telefonie Kapitana lotu docierają na do samolotu wieści o tragicznej śmierci małej Julii w berlińskim szpitalu.

To sprawia, że kobieta ma absolutnym mętlik w głowie, przez który niemalze wpada w obłęd. Sytuacja wygląda na niezwykle podejrzaną detektywowi Gene Carsonowi, który rozpoczyna swoje śledztwo....

Plan lotu – obsada

Kto wystąpił w filmie Plan lotu? Zasadniczą rolę w produkcji przekazano Jodie Foster, którą widzowie mogą kojarzyć z takich produkcji jak Oskarżeni, Maverick, Elizjum, Milczenie owiec czy z Taksówkarza.

Czytaj także: "Chyłka-Rewizja": Joanna odnosi pierwsze sukcesy! Co wydarzy się w 2 i 3 odc serialu?

Oprócz nich w produkcji wystąpili również Peter Sarsgaard, Erika Christensen i Sean Bean.

Plan lotu – gdzie obejrzeć? 

Film Plan lotu dziś możemy zobaczyć we wtorek, 13 października o 20:00 na antenie stacji TV Puls.

Czytaj także: "Czerwona królowa": Zoya została gwiazdą! Czy dobra passa będzie trwać? Co wydarzy się w 6 i 7 odc Czerwona królowa? 

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Plan lotu – opinie

Film Plan lotu został nieźle oceniony przez recenzentów, krytyków oraz widzów, którzy docenili solidność tytułu oraz niezły występ obsady aktorskiej, która nieźle wcieliła się w kluczowe role oraz udowodniła, że dysponuje wielkimi umiejętnościami.

Plan lotu – książka

Film Plan lotu bazuje na scenariuszu opracowanym przez duet Peter A. Dowling i Billy Ray, którzy zdecydowali się opracować nowy tytuł mocno trzymający widzów w napięciu. W ten sposób przy małych kosztach udało się stworzyć udaną propozycję. Być może po seansie zdecyduje się na lekturę książki - Nocny lot.

Czytaj także: Remigiusz Mróz naprawi 2020 r. - zapowiedź nowej książki  

Książkę Nocny lot kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.