Quantcast

Trent i Ray stają w obronie bezbronnej dziewczyny... – Plan ucieczki 3

Data: 2022-06-28 12:43:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W telewizji tym razem będziemy mogli ujrzeć trzeci Plan ucieczki 3, kolejne losy Trenta oraz Ray'a, którzy tym razem staną w obronie niewinnej córki miliardera, która została porwana za gigantyczny okup. Specjaliście od włamań do zamkniętych zakładów, spróbują ją odbić ze... "Stacji Diabła" na Łotwie!

Obrazek w treści

Plan ucieczki 3 to  amerykański film sensacyjny z 2019 roku, w reżyserii Johna Herzfelda.

Plan ucieczki 3 – opis

O czym jest film Plan ucieczki 3? Daya Zhang to córka znanego i niezwykle bogatego biznesmena pochodzącego z Hongkongu, która zostaje wysłana do Stanów Zjednoczonych, gdzie ma przypilnować rodzinnej sieci fabryk. W trakcie przejazdu zostaje jednak zaatakowana. Kobieta trafia w ręce napastników, natomiast jej ochroniarz Bao Yung zostaje pobity oraz porzucony z pendrive'em.

Urządzenie zawiera informacje dotyczące miejsca oraz czasu, gdzie może nastąpić wymiana ofiara za gigantyczne pieniądze.

Czytaj także: Plan ucieczki 2 – Odbić Shu z Hadesu!

Podczas spotkania Trenta Derosa oraz Ray'a Breslina z Shenem Lo, dowiadują się o całej sytuacji. Ich celem jest co prawda ojciec dziewczyny, ale porwanie to idealne rozwiązanie, które może pozwolić im osiągnąć własne cele. Podobno Daya znajduje się w tajnym więzieniu na Łotwie, znanym pod nazwą "Stacja Diabła"...

Plan ucieczki 3 – obsada

Twarzami Planu ucieczki 3 został doświadczony aktorski duet Sylvester Stallone (Na krawędzi, Kula w łeb, Człowiek demolka) oraz Dave Bautista, którzy po raz kolejny  wypadli naprawdę, naprawdę nieźle. Szkoda, że całość kontynuacji okazała się aż tak dużą porażką...

Czytaj także: Plan ucieczki – Starcie gigantów za kratami

W filmie wystąpili także 50 Cent, Jamie King, Russell Wong czy Lydia Hull.

Plan ucieczki 3 – gdzie obejrzeć? 

Najbliższa emisja trzeciej części Planu ucieczki pojawi się w telewizji już we wtorek, 28 czerwca 2022 roku o godzinie 20:00 na antenie Polsatu oraz w czwartek, 30 czerwca o 2:20 na tej samej antenie.

Czytaj także: Zbuntowana – Źle się dzieje w obozie Altruistów...

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Plan ucieczki 3 – opinie

Roczny cykl produkcji pomiędzy drugą oraz trzecią odsłoną cyklu spowodował, że ostatecznie ostatnia część okazała się sporą porażką. Widzowie skrytykowali Plan ucieczki 3 za małą oryginalną, brak większego polotu oraz odwagi. Widać, że pośpiech zdecydowanie odcisnął swoje piętno na kiepskim poziomie produkcji. Szkoda, ponieważ w ten sposób ceniona seria upadła na kilka lat.

Czytaj także: Posejdon - Tragiczny wypadek podczas sylwestrowego rejsu

Plan ucieczki 3 – książka

Scenariusz trzeciej części Planu ucieczki niestety okazał się jedną wielką porażką, w wyniku której dobra i ciekawa podstawa ubrana została w słabą rozbudowę. Wielu widzów z tego względu delektowało się co najwyżej scenami akcji, ponieważ historia totalnie ich znudziła, a sami aktorzy to jednak za mało. Na wyższym poziomie stoi książka Remigiusza Mroza Prędkość ucieczki, wydana przez wydawnictwo Erica.

Książkę Prędkość ucieczki w niezłej cenie zakupić można poniżej:

Tagi: filmy sensacyjne, filmy kryminalne, kontynuacja filmu,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje