Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 21 do 28 stycznia 2022 roku

Data: 2022-01-16 11:02:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Kolejny tydzień z kinowymi premierami właśnie przed nami. W ofercie kinowej na najbliższy czas polski film biograficzny, kontynuacja muzycznej animacji, a także trzymający w napięciu thriller.  Zapraszamy do lektury przeglądu premier kinowych na nadchodzący tydzień!

Obrazek w treści

  • Od 21 do 28 stycznia do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • Wśród filmowych propozycji polski film biograficzny.
  • Wciąż będzie można jednak zobaczyć premiery od 14 do 21 stycznia 2022 roku.

Styczeń i nowy rok 2022 kontynuujemy nowymi premierami filmowymi. Na co tym razem warto wybrać się do kina? Sprawdźcie nasze nowe tygodniowe zestawienie!

Premiery kinowe od 21 do 28 stycznia 2022 roku

C'mon C'mon — premiera 21 stycznia 2022 roku

Nowy tydzień premier w kinach zaczynamy od premiery dramatu o tytule C’mon C’mon, którego bohaterem jest dziennikarz. Po smierci swojego brata musi zaopiekować się jego małym, inteligentnym i wygadanym synem. Razem wyruszają w podróż, która odmienia ich życie. 

Sing 2 – premiera 21 stycznia 2022 roku

W tym tygodniu swoją kinową premierę ma także nowa odsłona animacji Sing. W tym musicalowym filmie familijnym, o tytule Sing 2 wracamy do wcześniej nam znanych bohaterów, którzy zrobili już na polu kariery wiele, ale pragną czegoś nowego. Zamierzają wystąpić w teatrze Crystal. Muszą jednak wcześniej namówić legendarną gwiazdę rocka do występu z nimi na żywo. To nie będzie łatwe zadanie. 

Gierek - premiera 21 stycznia 2022 roku

Swoją premierę ma nowym tygodniu kinowych debiutów, także polski dramat biograficzny zatytułowany Gierek, który obrazuje życie prywatne i polityczną działalność Edwarda Gierka, I sekretarza KC PZPR, który był na tak wysokim stanowisku w latach 1970-1980.

Hazardzista - premiera 21 stycznia 2022 roku

Kolejny film, zatytułowany Hazardzista to dramat w konwencji thrillera, o Williamie, który podróżuje od kasyna do kasyna, nie podając swojej tożsamości. Pewnego dnia jednak w jednym a kasyn sporyka tajemniczego Cirka, który wie kim jest William, zna jego prawdę o przeszłości i zmusza go do wykonania pewnego zadania.

Babcia tu była — premiera 21 stycznia 2022 roku

Kończymy komediodramatem z elementami sportowymi, Babcia tu była. Historia 63-letnie Britt-Marie, która po rozstaniu z mężem, z którym była aż 40 lat, zaczyna nowe życie. Zostaje trenerką klubu piłkarsie w miejscowym ośrodku rekreacyjnym. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy