Promocje w księgarniach internetowych - 14 III, 15 III

Data: 2019-03-14 10:28:36 Autor: tadas

Dzisiejsze promocje w księgarniach internetowych

Tygodniowa alPaka książek tylko dziś! [do 14.03]

W dniu dzisiejszym zakupić taniej można książki w ramach promocji alPaka. Czego się po niej możemy spodziewać w środku tygodnia?Empik i książki zachęcające do zagłębienia się w swojej pasji [do 02.04]

Przyszedł czas na przedstawienie promocji związanej ze zdrowiem oraz pasją, o czym Empik pamięta i przecenia o 25%. Oto jedne z przecenionych pozycji:Wiosenne bestsellery taniej w Ravelo!

Przyszedł czas na kolejną wielką promocję, która w Ravelo została przeceniona i dostarcza nam Wiosenne Bestsellery w lepszych cenach, w tym:Dobre-ksiazki i kolejna dawka nowości oraz nie tylko

W dniu dzisiejszym zajrzeliśmy do dobre-ksiazki.com.pl, gdzie będziemy mogli zakupić taniej takie pozycje jak:e-książki wydawnictwa Prószyński zostały mocno przecenione w Virtualo [do 15.03]

Do jutra będziecie mogli taniej zakupić pozycje Wydawnictwa Prószyński, które w formie cyfrowej doczekały się zniżek do 50%. Ofertą objęto m.in.:

 

Promocje w księgarniach internetowych z tego tygodnia:

Ravelo szykuje się na Święta Wielkanocne - Powieści obyczajowe dla kobiet!

Księgarnia internetowa wystartowała z pierwszymi promocjami w związku ze Świętami Wielkanocnymi. Wśród przecenionych pozycji, znajdziemy np.:

 

Livro przecenia książki w związku z ”Wiosennymi porządkami” [do 14.03]

Wiosna już wkrótce się oficjalnie rozpocznie, w związku z czym Ravelo rozpoczyna przygotowywanie promocji z tej okazji. Wśród przecenionych książek znajdziemy m.in.:

 

Taniaksiazka zachęca promocją do zdrowego stylu życia [do 31.03]

Księgarnia internetowa taniaksiazka.pl serwuje nam nową promocję na książki o zdrowym żywieniu i sportowym stylu życia. Swoją wiedzę na ten temat pozyskamy z:

 

Lideria oferuje klientom darmową książkę, ale...

Lideria wystartowała z nową promocją, w ramach której możemy zakupić dwie książki wydawnictwa Filia i otrzymać jeden z czterech kryminałów za darmo!

 

Matras przecenił książki w Wyprzedaży do -70%!

Sporo świetnych książek w Matrasie znajdziemy bardzo dobrych książek w cenach sięgających nawet -70%! Wśród przecenionych pozycji znajdziemy m.in.:

 

Livro i promocja na książki dla dzieci!

Jeżeli poszukujecie dobrej pozycji dla swojego malucha to koniecznie zajrzyjcie do Livro, gdzie znajdziecie sporo świetnych tytułów, w tym:

 

Promocja na książki kieszonkowe w gandalfie

Jeżeli poszukujecie dobrej i zgrabnej książki na wyjazd, to w gandalf.com.pl znajdziecie sporo dobrych propozycji, w tym m.in.:

 

Livro przecenia książki na dzień kobiet

Przyszedł czas na zaprezentowanie nowej promocji książkowej w związku ze zbliżającym się dniem kobiet. Jakie pozycje doczekały się zniżek?

 

Promocje w Ravelo na Dzień Mężczyzn

Książki na Dzień Mężczyzn możecie zakupić taniej w Ravelo, gdzie przygotowano następujące pozycje:

 

Gandalf świętuje swoje 15 urodziny!

Księgarnia gandalf.com.pl świętuje od dzisiaj swoje 15 urodziny, serwując klientom sporo dobrych ocen. Co można wyłapać z ich specjalnej oferty?

 

Ravelo i promocja na pozycje Wydawnictwa Czarne

Powracamy dzisiaj do Ravelo, gdzie przytaczamy Wam promocję na książki Wydawnictwa Czarnego, wśród których znajdziemy takie pozycje jak:

 

Książki historyczne i… prawie historyczne taniej w Livro

Dobre książki historyczne to prawdziwy skarb, który jest niezwykle cenny dla naszego umysłu oraz świadomości. Jakie książki zostały przecenione w Livro?

 

W Liderii obowiązuje promocja na “Wiosenne” poradniki!

Jeżeli szukacie dobrych poradników na zdrowe jedzenie i styl życia to koniecznie zajrzyjcie do Liderii, gdzie znajdziecie np.:

 

Taniaksiazka i promocje na dzień mężczyzn

Nie tylko dzień kobiet, ale także dzień mężczyzn odbędzie się już wkrótce, zatem także i dla nich znalazły się promocje od taniaksiazka.pl, w tym:

 

Empik przecenia literaturę podróżniczą! [do 15.03]

Do 15 grudnia zakupić taniej będzie można literaturę podróżniczą, dzięki której wybierzemy się z wyobraźnią od odmiennych miejsc. Co tym razem przeceniono?

 

Merlin przecenia książki o zdrowiu, pielęgniarkach oraz lekarzach

W dniu dzisiejszym prezentujemy Wam promocje na książki związane z lekarzami, pielęgniarkami oraz zdrowiem, w związku z czym warto zajrzeć na takie pozycje jak:

 

Książki dla mężczyzn taniej przed Świętami Wielkanocnymi

W Ravelo znajdziecie już promocje na książki, które mogą okazać się przydatne jako prezent dla najbliższego. Przeceniono np.:

 

Nowe promocje w Matrasie - OD 50% DO 80%

Matras zdecydował się przecenić sporo pozycji zagranicznych autorów, które możemy zakupić w kilku wariantach. Na czym możemy zaoszczędzić?

 

e-książki wydawnictwa SIEDMIORÓG taniej w ebookpoint

e-booki SIEDMIORÓG zostały przecenione w ebookpoint, gdzie zaoszczędzić można na wielu pozycjach cyfrowych. Zaoszczędzić możemy na m.in.:

 

taniaksiazka przecenia książki w duetach za 22 złote [do 19.03]

Do 19 marca zakupić będzie można za jedyne 22 złote dwie książki w ofercie taniaksiazka.pl (oferta ograniczona ilościowo!), gdzie można wzbogacić się o m.in.:Merlin przecenia książki Wydawnictwa Czarnego

Wiele książek, w tym także i tych nowych, zostało przecenionych w Merlinie. Jakie pozycje Wydawnictwa Czarnego objęto promocją?Empik przecenia literaturę obyczajową [do 18.03]

Do poniedziałku obowiązuje promocja w Empiku, gdzie zaoszczędzić można na pozycjach wydawnictwa Burda Media Polska. Przeceniono np..:Ravelo przecenia nowości w ofercie Świata Książki

Najnowsze pozycje wydawnictwa Świat Książki zostały przecenione w Ravelo, gdzie czekają na zainteresowane osoby następujące pozycje:Nowy sezon Formuły 1 rozpocznij z książką! [do 19.03]

Najnowszy sezon Formuły 1 z naszym rodakiem w stawce - Robertem Kubicą rozpocznie się już niebawem, tymczasem już możemy zakupić i zaoszczędzić na m.in.:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Gruzowisko
Aleksandra Katarzyna Maludy;
Gruzowisko
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Raróg
Anna Sokalska
Raróg
Banialuki do zabawy i nauki
Agnieszka Frączek
Banialuki do zabawy i nauki
Pokaż wszystkie recenzje