Promocje w księgarniach internetowych - 18 III, 19 III

Data: 2019-03-18 09:58:14 Autor: tadas

Dzisiejsze promocje w księgarniach internetowych

Taniaksiazka i kończąca się promocja na książki SQN [do 19.03]

Książki Wydawnictwa SQN zostały przecenione na taniaksiazka.pl, gdzie będzie można zakupić taniej m.in.:Empik przecienia książki ekonomiczne o 25% [do 02.04]

Jeżeli poszukujecie interesujących książek biznesowych to zajrzyjcie do Empiku, gdzie znajdziecie takie pozycje jak:Livro przecenia książki - Nowości marca

W dniu dzisiejszym zajrzeliśmy do promocji na najświeższe pozycje w livro, które możemy zakupić w takich cenach jak:Gandalf przecenia książki dla dzieci

Książki w ramach promocji Ferie z Gandalfem wciąż można zakupić, dzięki czemu zaoszczędzimy na takie książki jak:Tajemnicze kryminały przecenione do -45% w ebookpoint [do 24.03]

 

W ebookpoint można zakupić taniej książki kryminalne, które pozwolą nam zaoszczędzić na np.:

 

Promocje w księgarniach internetowych z tego tygodnia:

Wielkie promocje w taniaksiazka! [do 19.03]

W dniu dzisiejszym wystartowała wielka promocja na aż 1500 książek, które możemy zakupić w cenie obniżonej o 40%. Przeceniono m.in.:Empik i przeceny Rozmówek Lingea [do 02.04]

Jeżeli zajrzyjcie dzisiaj do Empiku i jesteście zainteresowani podróżami to powinniście zainteresować się promocją na Rozmówki Lingea.Ravelo i przecena książek Remigiusza Mroza

Remigiusz Mróz jest w ostatnim czasie “na fali” w związku z czym warto zapoznać się z jego dokonaniami w Ravelo, w tym:Matras i promocje na książki w określonych segmentach [do 31.03]

W Matrasie znajdziemy dzisiaj kolejną promocję na liczne książki, które w kilku segmentach serwuje nam takie pozycje jak:E-booki znanych zagranicznych autorów taniej w ebookpoint! [do 20.03]

Na końcu zestawienia w tym tygodniu serwujemy Wam promocje na e-booki znanych autorów, których pozycje zdobywały świat. Zaoszczędzić możemy na m.in.:

 

Empik i książki zachęcające do zagłębienia się w swojej pasji [do 02.04]

Przyszedł czas na przedstawienie promocji związanej ze zdrowiem oraz pasją, o czym Empik pamięta i przecenia o 25%. Oto jedne z przecenionych pozycji:Wiosenne bestsellery taniej w Ravelo!

Przyszedł czas na kolejną wielką promocję, która w Ravelo została przeceniona i dostarcza nam Wiosenne Bestsellery w lepszych cenach, w tym:

 

Ravelo szykuje się na Święta Wielkanocne - Powieści obyczajowe dla kobiet!

Księgarnia internetowa wystartowała z pierwszymi promocjami w związku ze Świętami Wielkanocnymi. Wśród przecenionych pozycji, znajdziemy np.:

 

Taniaksiazka zachęca promocją do zdrowego stylu życia [do 31.03]

Księgarnia internetowa taniaksiazka.pl serwuje nam nową promocję na książki o zdrowym żywieniu i sportowym stylu życia. Swoją wiedzę na ten temat pozyskamy z:

 

Lideria oferuje klientom darmową książkę, ale...

Lideria wystartowała z nową promocją, w ramach której możemy zakupić dwie książki wydawnictwa Filia i otrzymać jeden z czterech kryminałów za darmo!

 

Matras przecenił książki w Wyprzedaży do -70%!

Sporo świetnych książek w Matrasie znajdziemy bardzo dobrych książek w cenach sięgających nawet -70%! Wśród przecenionych pozycji znajdziemy m.in.:

 

Livro i promocja na książki dla dzieci!

Jeżeli poszukujecie dobrej pozycji dla swojego malucha to koniecznie zajrzyjcie do Livro, gdzie znajdziecie sporo świetnych tytułów, w tym:

 

Promocja na książki kieszonkowe w gandalfie

Jeżeli poszukujecie dobrej i zgrabnej książki na wyjazd, to w gandalf.com.pl znajdziecie sporo dobrych propozycji, w tym m.in.:

 

Livro przecenia książki na dzień kobiet

Przyszedł czas na zaprezentowanie nowej promocji książkowej w związku ze zbliżającym się dniem kobiet. Jakie pozycje doczekały się zniżek?

 

Promocje w Ravelo na Dzień Mężczyzn

Książki na Dzień Mężczyzn możecie zakupić taniej w Ravelo, gdzie przygotowano następujące pozycje:

 

Ravelo i promocja na pozycje Wydawnictwa Czarne

Powracamy dzisiaj do Ravelo, gdzie przytaczamy Wam promocję na książki Wydawnictwa Czarnego, wśród których znajdziemy takie pozycje jak:

 

Książki historyczne i… prawie historyczne taniej w Livro

Dobre książki historyczne to prawdziwy skarb, który jest niezwykle cenny dla naszego umysłu oraz świadomości. Jakie książki zostały przecenione w Livro?

 

W Liderii obowiązuje promocja na “Wiosenne” poradniki!

Jeżeli szukacie dobrych poradników na zdrowe jedzenie i styl życia to koniecznie zajrzyjcie do Liderii, gdzie znajdziecie np.:

 

Taniaksiazka i promocje na dzień mężczyzn

Nie tylko dzień kobiet, ale także dzień mężczyzn odbędzie się już wkrótce, zatem także i dla nich znalazły się promocje od taniaksiazka.pl, w tym:

 

Merlin przecenia książki o zdrowiu, pielęgniarkach oraz lekarzach

W dniu dzisiejszym prezentujemy Wam promocje na książki związane z lekarzami, pielęgniarkami oraz zdrowiem, w związku z czym warto zajrzeć na takie pozycje jak:

 

Nowe promocje w Matrasie - OD 50% DO 80%

Matras zdecydował się przecenić sporo pozycji zagranicznych autorów, które możemy zakupić w kilku wariantach. Na czym możemy zaoszczędzić?

 

taniaksiazka przecenia książki w duetach za 22 złote [do 19.03]

Do 19 marca zakupić będzie można za jedyne 22 złote dwie książki w ofercie taniaksiazka.pl (oferta ograniczona ilościowo!), gdzie można wzbogacić się o m.in.:

 

Merlin przecenia książki Wydawnictwa Czarnego

Wiele książek, w tym także i tych nowych, zostało przecenionych w Merlinie. Jakie pozycje Wydawnictwa Czarnego objęto promocją?

 

Empik przecenia literaturę obyczajową [do 18.03]

Do poniedziałku obowiązuje promocja w Empiku, gdzie zaoszczędzić można na pozycjach wydawnictwa Burda Media Polska. Przeceniono np..:

 

Ravelo przecenia nowości w ofercie Świata Książki

Najnowsze pozycje wydawnictwa Świat Książki zostały przecenione w Ravelo, gdzie czekają na zainteresowane osoby następujące pozycje:

 

Nowy sezon Formuły 1 rozpocznij z książką! [do 19.03]

Najnowszy sezon Formuły 1 z naszym rodakiem w stawce - Robertem Kubicą rozpocznie się już niebawem, tymczasem już możemy zakupić i zaoszczędzić na m.in.:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Raróg
Anna Sokalska
Raróg
Banialuki do zabawy i nauki
Agnieszka Frączek
Banialuki do zabawy i nauki
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Pokaż wszystkie recenzje