Promocje w księgarniach internetowych - 18 III, 19 III

Data: 2019-03-18 09:58:14 Autor: tadas

Dzisiejsze promocje w księgarniach internetowych

Taniaksiazka i kończąca się promocja na książki SQN [do 19.03]

Książki Wydawnictwa SQN zostały przecenione na taniaksiazka.pl, gdzie będzie można zakupić taniej m.in.:Empik przecienia książki ekonomiczne o 25% [do 02.04]

Jeżeli poszukujecie interesujących książek biznesowych to zajrzyjcie do Empiku, gdzie znajdziecie takie pozycje jak:Livro przecenia książki - Nowości marca

W dniu dzisiejszym zajrzeliśmy do promocji na najświeższe pozycje w livro, które możemy zakupić w takich cenach jak:Gandalf przecenia książki dla dzieci

Książki w ramach promocji Ferie z Gandalfem wciąż można zakupić, dzięki czemu zaoszczędzimy na takie książki jak:Tajemnicze kryminały przecenione do -45% w ebookpoint [do 24.03]

 

W ebookpoint można zakupić taniej książki kryminalne, które pozwolą nam zaoszczędzić na np.:

 

Promocje w księgarniach internetowych z tego tygodnia:

Wielkie promocje w taniaksiazka! [do 19.03]

W dniu dzisiejszym wystartowała wielka promocja na aż 1500 książek, które możemy zakupić w cenie obniżonej o 40%. Przeceniono m.in.:Empik i przeceny Rozmówek Lingea [do 02.04]

Jeżeli zajrzyjcie dzisiaj do Empiku i jesteście zainteresowani podróżami to powinniście zainteresować się promocją na Rozmówki Lingea.Ravelo i przecena książek Remigiusza Mroza

Remigiusz Mróz jest w ostatnim czasie “na fali” w związku z czym warto zapoznać się z jego dokonaniami w Ravelo, w tym:Matras i promocje na książki w określonych segmentach [do 31.03]

W Matrasie znajdziemy dzisiaj kolejną promocję na liczne książki, które w kilku segmentach serwuje nam takie pozycje jak:E-booki znanych zagranicznych autorów taniej w ebookpoint! [do 20.03]

Na końcu zestawienia w tym tygodniu serwujemy Wam promocje na e-booki znanych autorów, których pozycje zdobywały świat. Zaoszczędzić możemy na m.in.:

 

Empik i książki zachęcające do zagłębienia się w swojej pasji [do 02.04]

Przyszedł czas na przedstawienie promocji związanej ze zdrowiem oraz pasją, o czym Empik pamięta i przecenia o 25%. Oto jedne z przecenionych pozycji:Wiosenne bestsellery taniej w Ravelo!

Przyszedł czas na kolejną wielką promocję, która w Ravelo została przeceniona i dostarcza nam Wiosenne Bestsellery w lepszych cenach, w tym:

 

Ravelo szykuje się na Święta Wielkanocne - Powieści obyczajowe dla kobiet!

Księgarnia internetowa wystartowała z pierwszymi promocjami w związku ze Świętami Wielkanocnymi. Wśród przecenionych pozycji, znajdziemy np.:

 

Taniaksiazka zachęca promocją do zdrowego stylu życia [do 31.03]

Księgarnia internetowa taniaksiazka.pl serwuje nam nową promocję na książki o zdrowym żywieniu i sportowym stylu życia. Swoją wiedzę na ten temat pozyskamy z:

 

Lideria oferuje klientom darmową książkę, ale...

Lideria wystartowała z nową promocją, w ramach której możemy zakupić dwie książki wydawnictwa Filia i otrzymać jeden z czterech kryminałów za darmo!

 

Matras przecenił książki w Wyprzedaży do -70%!

Sporo świetnych książek w Matrasie znajdziemy bardzo dobrych książek w cenach sięgających nawet -70%! Wśród przecenionych pozycji znajdziemy m.in.:

 

Livro i promocja na książki dla dzieci!

Jeżeli poszukujecie dobrej pozycji dla swojego malucha to koniecznie zajrzyjcie do Livro, gdzie znajdziecie sporo świetnych tytułów, w tym:

 

Promocja na książki kieszonkowe w gandalfie

Jeżeli poszukujecie dobrej i zgrabnej książki na wyjazd, to w gandalf.com.pl znajdziecie sporo dobrych propozycji, w tym m.in.:

 

Livro przecenia książki na dzień kobiet

Przyszedł czas na zaprezentowanie nowej promocji książkowej w związku ze zbliżającym się dniem kobiet. Jakie pozycje doczekały się zniżek?

 

Promocje w Ravelo na Dzień Mężczyzn

Książki na Dzień Mężczyzn możecie zakupić taniej w Ravelo, gdzie przygotowano następujące pozycje:

 

Ravelo i promocja na pozycje Wydawnictwa Czarne

Powracamy dzisiaj do Ravelo, gdzie przytaczamy Wam promocję na książki Wydawnictwa Czarnego, wśród których znajdziemy takie pozycje jak:

 

Książki historyczne i… prawie historyczne taniej w Livro

Dobre książki historyczne to prawdziwy skarb, który jest niezwykle cenny dla naszego umysłu oraz świadomości. Jakie książki zostały przecenione w Livro?

 

W Liderii obowiązuje promocja na “Wiosenne” poradniki!

Jeżeli szukacie dobrych poradników na zdrowe jedzenie i styl życia to koniecznie zajrzyjcie do Liderii, gdzie znajdziecie np.:

 

Taniaksiazka i promocje na dzień mężczyzn

Nie tylko dzień kobiet, ale także dzień mężczyzn odbędzie się już wkrótce, zatem także i dla nich znalazły się promocje od taniaksiazka.pl, w tym:

 

Merlin przecenia książki o zdrowiu, pielęgniarkach oraz lekarzach

W dniu dzisiejszym prezentujemy Wam promocje na książki związane z lekarzami, pielęgniarkami oraz zdrowiem, w związku z czym warto zajrzeć na takie pozycje jak:

 

Nowe promocje w Matrasie - OD 50% DO 80%

Matras zdecydował się przecenić sporo pozycji zagranicznych autorów, które możemy zakupić w kilku wariantach. Na czym możemy zaoszczędzić?

 

taniaksiazka przecenia książki w duetach za 22 złote [do 19.03]

Do 19 marca zakupić będzie można za jedyne 22 złote dwie książki w ofercie taniaksiazka.pl (oferta ograniczona ilościowo!), gdzie można wzbogacić się o m.in.:

 

Merlin przecenia książki Wydawnictwa Czarnego

Wiele książek, w tym także i tych nowych, zostało przecenionych w Merlinie. Jakie pozycje Wydawnictwa Czarnego objęto promocją?

 

Empik przecenia literaturę obyczajową [do 18.03]

Do poniedziałku obowiązuje promocja w Empiku, gdzie zaoszczędzić można na pozycjach wydawnictwa Burda Media Polska. Przeceniono np..:

 

Ravelo przecenia nowości w ofercie Świata Książki

Najnowsze pozycje wydawnictwa Świat Książki zostały przecenione w Ravelo, gdzie czekają na zainteresowane osoby następujące pozycje:

 

Nowy sezon Formuły 1 rozpocznij z książką! [do 19.03]

Najnowszy sezon Formuły 1 z naszym rodakiem w stawce - Robertem Kubicą rozpocznie się już niebawem, tymczasem już możemy zakupić i zaoszczędzić na m.in.:

 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Sekret Heleny
Lucinda Riley;
Sekret Heleny
Pieśń ziemi
Lee Seung-u
Pieśń ziemi
Czas pomsty
Maciej Liziniewicz
Czas pomsty
Budząc lwy
Ayelet Gundar-Goshen
Budząc lwy
Dzisiaj umrzesz Ty
Sue Wallman
Dzisiaj umrzesz Ty
Nie wiem, gdzie jestem
Gayle Forman;
Nie wiem, gdzie jestem
Czas pokuty
Grzegorz Kopiec
Czas pokuty
Wielka księga Klary
Marcin Wicha;
Wielka księga Klary
Pokaż wszystkie recenzje