Wiemy, o czym będzie "Pułapka" TVN!

Data: 2018-08-09 16:42:29 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet
News - Wiemy, o czym będzie

Dziś w Warszawie odbyła się konferencja prasowa stacji TVN, podczas której zapowiedziani jesienną ramówkę na rok 2018. Wśród kontynuowanych programów stacji TVN, pojawi się kilka nowości - serial „Pod powierzchnią” (opowieść o czwórce bohaterów; każdy z nich zmaga się ze swoimi problemami, lękami czy słabością), program „Wracajcie, skąd przyszliśmy” z Piotrem Kraśko (Kraśko wraz z grupą Polaków wyrusza szklakiem uchodźców, by przekonać się na własnej skórze o tej niebezpiecznej przeprawie) oraz dość mocno promowany serial "Pułapka" z Agatą Kuleszą.

Nie bez powodu zainteresował nas właśnie ten ostatni. Główną bohaterką serialu "Pułapka" będzie Olga Sawicka (Agata Kulesza) - pisarka! Głównym wątkiem w fabule będzie zaginięcie Zuzanny - podopiecznej domu dziecka. Tym tropem podąży pisarka, która spróbuje rozwiązać tajemniczą zagadkę.

Główna bohaterka, Olga Sawicka, zmaga się z demonami przeszłości – traumatycznymi przeżyciami, które nie pozwalają jej zaznać spokoju po śmierci męża i przystąpić do pracy nad kolejną powieścią. Szukając inspiracji, trafia na reportaż telewizyjny. Zaginęła Zuza, jedna z podopiecznych domu dziecka. Zaintrygowana tematem pisarka postanawia odwiedzić placówkę pod pretekstem spotkania autorskiego. Jej uwagę zwraca Ewa – wrażliwa, prześladowana przez rówieśniczki dziewczyna, która nie wie nic o własnej przeszłości. By dowiedzieć się czegoś więcej o intrygującej nastolatce, Olga postanawia poprosić o pomoc zaprzyjaźnioną policjantkę – Justynę. To uruchamia prawdziwą lawinę wypadków... Sawicka trafia w sam środek zagadki kryminalnej, która okazuje się równie skomplikowana jak te, które opisywała w swych książkach. Wkrótce pisarka przekona się, że dom dziecka skrywa wiele mrocznych tajemnic, a podopieczni i wychowawcy niechętnie ujawniają to, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami placówki. Spotkanie z Ewą spowoduje, że Olga uwikła się w śmiertelnie niebezpieczne śledztwo, związane z tajemnicą sprzed lat…

Na drodze do odkrycia prawdy przyjdzie bohaterem stawić czoło własnym słabościom i lękom, skrywanym do tej pory głęboko przed światem. Czy Olga i Ewa, zwabione w pułapkę, zdołają rozprawić się nie tylko z mordercą, ale i własną historią? Czy odważą się odpowiedzieć na powracające pytanie: przed czym uciekają? I – najważniejsze – czy zrozumieją, że przeżyć mogą tylko… razem?

Serial powstał na podstawie scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica, a reżyserem jest Łukasz Palkowski, odpowiedzialny m.in. za "Belfra".
Autorem zdjęć jest także członek produkcji serialu "Belfer" - Marian Prokop. Producentami serialu są Katarzyna Bielecka i Tomasz Karpiński.

"Pułapka" emitowana będzie od niedzieli, 9 września. Planowana godzina emisji to 21:30.

Mamy nadzieję, że serial ten okaże się dobry, ponieważ stanowi naprawdę ciekawą alternatywę dla nudnych i przewidywalnych oper mydlanych na popularnych kanałach telewizyjnych. Jednocześnie ciekawi jesteśmy, kiedy będziemy mogli dowiedzieć się więcej o serialach na podstawie książek... Remigiusza Mroza!

 

Fot. w nagłówku: Piotr Litwic/TVN

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Żony Konstancina
Ewelina Ślotała
Żony Konstancina
Więcej niż zło
Ewelina Stefańska
Więcej niż zło
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Potknięcia miłości
Anna Wojtkowska-Witala ;
Potknięcia miłości
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Noc sów. Opowieści z lasu
Jacek Karczewski
Noc sów. Opowieści z lasu
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Pokaż wszystkie recenzje