Wiemy, o czym będzie "Pułapka" TVN!

Data: 2018-08-09 16:42:29 Autor: Patryk Obarski
News - Wiemy, o czym będzie

Dziś w Warszawie odbyła się konferencja prasowa stacji TVN, podczas której zapowiedziani jesienną ramówkę na rok 2018. Wśród kontynuowanych programów stacji TVN, pojawi się kilka nowości - serial „Pod powierzchnią” (opowieść o czwórce bohaterów; każdy z nich zmaga się ze swoimi problemami, lękami czy słabością), program „Wracajcie, skąd przyszliśmy” z Piotrem Kraśko (Kraśko wraz z grupą Polaków wyrusza szklakiem uchodźców, by przekonać się na własnej skórze o tej niebezpiecznej przeprawie) oraz dość mocno promowany serial "Pułapka" z Agatą Kuleszą.

Nie bez powodu zainteresował nas właśnie ten ostatni. Główną bohaterką serialu "Pułapka" będzie Olga Sawicka (Agata Kulesza) - pisarka! Głównym wątkiem w fabule będzie zaginięcie Zuzanny - podopiecznej domu dziecka. Tym tropem podąży pisarka, która spróbuje rozwiązać tajemniczą zagadkę.

Główna bohaterka, Olga Sawicka, zmaga się z demonami przeszłości – traumatycznymi przeżyciami, które nie pozwalają jej zaznać spokoju po śmierci męża i przystąpić do pracy nad kolejną powieścią. Szukając inspiracji, trafia na reportaż telewizyjny. Zaginęła Zuza, jedna z podopiecznych domu dziecka. Zaintrygowana tematem pisarka postanawia odwiedzić placówkę pod pretekstem spotkania autorskiego. Jej uwagę zwraca Ewa – wrażliwa, prześladowana przez rówieśniczki dziewczyna, która nie wie nic o własnej przeszłości. By dowiedzieć się czegoś więcej o intrygującej nastolatce, Olga postanawia poprosić o pomoc zaprzyjaźnioną policjantkę – Justynę. To uruchamia prawdziwą lawinę wypadków... Sawicka trafia w sam środek zagadki kryminalnej, która okazuje się równie skomplikowana jak te, które opisywała w swych książkach. Wkrótce pisarka przekona się, że dom dziecka skrywa wiele mrocznych tajemnic, a podopieczni i wychowawcy niechętnie ujawniają to, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami placówki. Spotkanie z Ewą spowoduje, że Olga uwikła się w śmiertelnie niebezpieczne śledztwo, związane z tajemnicą sprzed lat…

Na drodze do odkrycia prawdy przyjdzie bohaterem stawić czoło własnym słabościom i lękom, skrywanym do tej pory głęboko przed światem. Czy Olga i Ewa, zwabione w pułapkę, zdołają rozprawić się nie tylko z mordercą, ale i własną historią? Czy odważą się odpowiedzieć na powracające pytanie: przed czym uciekają? I – najważniejsze – czy zrozumieją, że przeżyć mogą tylko… razem?

Serial powstał na podstawie scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica, a reżyserem jest Łukasz Palkowski, odpowiedzialny m.in. za "Belfra".
Autorem zdjęć jest także członek produkcji serialu "Belfer" - Marian Prokop. Producentami serialu są Katarzyna Bielecka i Tomasz Karpiński.

"Pułapka" emitowana będzie od niedzieli, 9 września. Planowana godzina emisji to 21:30.

Mamy nadzieję, że serial ten okaże się dobry, ponieważ stanowi naprawdę ciekawą alternatywę dla nudnych i przewidywalnych oper mydlanych na popularnych kanałach telewizyjnych. Jednocześnie ciekawi jesteśmy, kiedy będziemy mogli dowiedzieć się więcej o serialach na podstawie książek... Remigiusza Mroza!

 

Fot. w nagłówku: Piotr Litwic/TVN

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Wędrówka
Anna Onichimowska
Wędrówka
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Pokaż wszystkie recenzje