Riverdale: Co wydarzy się w odc 3 i odc 4 sezonu 6?

Data: 2021-12-01 10:05:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Riverdale, niezwykle popularny serial młodzieżowy stacji The CW, dostępny także na Netflix, powrócił w pięciu odcinkach, w sezonie już szóstym. Tym razem twórcy postanowi zaprezentować widzom historię w klimacie grozy. 

Obrazek w treści

Krótki sezon szósty, dostępny w pięciu odcinkach, udostępnianych najpierw na amerykańskim kanale The CW, a potem na Netflix, rozkręca się w kolejnych epizodach, zapewniając widzom dużo emocji. Co tym razem wydarzy się w Riverdale? 

Riverdale – opis 3 odcinka 6 sezonu

W kolejnym, trzecim już odcinku szóstego sezonu serialu Riverdale, w nawiązaniu od odcinka drugiego, w którym pojawił się tajemniczy duch, bada także pojawianie się w Riverdale tajemniczego mężczyzny, który może być diabłem, o którym się tyle wspomina. W pułapkę wspomnianego diabła wpadnie Jug. Trudny czas czeka Kevina i Frangs.

          Czytaj również:  Riverdale - The CW zamawia szósty sezon serialu. Kiedy na Netflix?

Tymczasem Veronica będzie chciała wykorzystać oskarżenie Reggie związane z diabłem i skończyć działalność związaną z kasynem i ujawnić korupcję. Jednocześnie odżyje jej znajomość z Nickiem St. Clairem. Na drodze Betty stanie Trash o nowym wyglądzie. 

Riderdale – gdzie obejrzeć 3 odcinek 6 sezonu?

Serial Riverdale w sezonie już szóstym, jest w odcinku 3 już dostępna na platformie Netflix. Ten epizod trafił na wspomnianą platformę streamingową 1 grudnia 2021 roku, w godzinach porannych.

        Czytaj również: Riverdale: Co wydarzy się w odc 2 i odc 3 sezonu 6?

Rivedale – opis 4 odcinka 6 sezonu

Odcinek czwarty szykuje się do pojawienia się w serialu Sabriny Spellman, z Chilling Adventures of Sabrina. Cheryl i Nana Rose powracając do losów kobiet z rodzinie Blossom, które były bardzo tragiczne. Cofniemy się w przeszłość. Pewne wydarzenie w życiu Cheryl spowoduje, że przywoła do Riverdale wspomianą Sabrinę, a widzowie zobaczą znanych bohaterów w nieco innej odsłonie. 

Riderdale – gdzie obejrzeć 4 odcinek 6 sezonu?

Kolejny 3 odcinek szóstego sezonu serialu zostanie przez Netflix udostępniony tydzień później, czyli 8 grudnia 2021 roku. Prawdopodobnie nowy odcinek serialu pojawi się w godzinach porannych - ok. godz. 9:00. 

         Czytaj również:  „Riverdale” powraca z szóstym sezonem. Jest już zwiastun

Warto wiedzieć, że w tym samym czasie w Stanach Zjednoczonych serial emitowany jest w telewizji - na antenie stacji CW.

Riverdale – książki

Serial Riverdale oparty jest na oryginalnych zeszytach Archie Comics. Serial Netflix powstał na komiksach skupiających się na przygodach grupki przyjaciół, znanych z serialu. Na rynku istnieje jednak do kupienia książka Riverdale. Dzień wcześniej.

Książkę „Riverdale. Dzień wcześniej (Wydawnictwo Feerie)” kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Riverdale. Dzień wcześniej
Micol Ostow0
Okładka książki - Riverdale. Dzień wcześniej

Wciągające wprowadzenie do popularnej serii Riverdale. Co działo się w "Riverdale. Dzień wcześniej", przed nagłym zwrotem zdarzeń? "Dzień wcześniej" to...

dodaj do biblioteczki
Autor
Reklamy