Riverdale. Dzień wcześniej

Wydawnictwo: Feeria
Data wydania: 2019-02-13
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
ISBN: 9788372298188
Liczba stron: 320

Tom 1 cyklu Riverdale

Ocena: 0 (0 głosów)

Wciągające wprowadzenie do popularnej serii Riverdale. Co działo się w "Riverdale. Dzień wcześniej", przed nagłym zwrotem zdarzeń?

"Dzień wcześniej" to prequel serii "Riverdale" znanej z popularnego serialu dla młodzieży. Powieść ta skupia się na wydarzeniach, które miały miejsce przed pamiętnym dniem 4 lipca. Zostały one opisane z punktu widzenia czwórki najważniejszych postaci. W ten sposób czytelnik może łatwo pojąć motywy, jakie kierują bohaterami podczas właściwej akcji. Zostaje między innymi wytłumaczone, dlaczego Jughead i Archie tak bardzo od siebie stronią. Odbiorca ma również okazję poznać życie Veroniki w Nowym Jorku oraz zrozumieć powód obsesji Diltona związanej z chęcią przetrwania.

Książka "Riverdale. Dzień wcześniej" pozwala sprawdzić, w jakiej sytuacji znajdowali się bohaterowie. To czas, by przyjrzeć się ich emocjom, marzeniom, obawom i planom na przyszłość. To, co ma nadejść i zmienić każdego z nich, było wtedy dopiero "odległą przyszłością", jakiej nikt się nie spodziewał. Pozycja na pewno spodoba się wszystkim fanom serialu "Riverdale", choć spełni także oczekiwania tych, którzy nie poznali jeszcze tamtejszych bohaterów.

Micol Ostow jest amerykańską pisarką, redaktorką oraz pedagogiem. Urodziła się 29 kwietnia 1976 roku. Przez wiele lat przeprowadzała redakcję książek dla dzieci. Pisarstwem zajęła się zawodowo w 2004 roku. Tworzy prozę dla nastolatków, w tym powieści z nurtu Young Adult.

Tagi:

Kup książkę Riverdale. Dzień wcześniej

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Riverdale. Dzień wcześniej

Inne książki autora
Śmierć cheerleaderki
Micol Ostow0
Okładka ksiązki - Śmierć cheerleaderki

Tego nie zobaczysz w serialu! Oto czwarty tom serii o losach nastolatków zamieszkujących pełne mrocznych tajemnic miasteczko Riverdale… Tym razem...

Powrót nad Shadow Lake
Micol Ostow0
Okładka ksiązki - Powrót nad Shadow Lake

Druga część trylogii Riverdale! Archie został oskarżony o morderstwo i wszystkie dowody wskazują na jego winę. Betty, Veronica i Jughead wiedzą, że Archie...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy