"Riverdale" zakończy się na 7 sezonie! Co wiadomo na temat losów serialu?

Data: 2022-05-23 12:02:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Riderdale, niezwykle popularny serial amerykańskiej stacji The CW pomału dobiega końca. Amerykańska telewizja potwierdziła, że siódmy sezon, będzie jednocześnie ostatnim. Wkrótce opowieść o paczce przyjaciół z Riverdale, dobiegnie zatem końca.

Obrazek w treści "Riverdale" zakończy się na 7 sezonie! Co wiadomo na temat losów serialu? [jpg]

Jednym z najbardziej popularnych seriali młodzieżowych, w którym właściwie znajdziemy miks gatunkowy, od dramatu, produkcji obyczajowej, kryminału, po fantasy, a nawet elementy horroru. Serial cieszył się wielką popularnością, która jednak zaczęła spadać. To miało zatem swojej konsekwencje. 

Riverdale: sezon 7 - czy będzie?

Popularności serialu Riverdale nie można oczywiście odmówić. Na kanale The CW, dla jakiego produkcja powstaje, a także na platformie Netflix, można oglądać już kolejny, szósty sezon produkcji o młodzieży i dla młodzieży. Produkcja, która niegdyś się stała na tyle popularna, że tworzono na jej podstawie książki, powoli zmierza do końca. 

Może zainteresuje Cię także:

Amerykańska telewizja The CW potwierdziła, że siódmy sezon, który powstanie, będzie jednocześnie tym ostatnim. Stacja nie chce zatem kontynuować historii grupki przyjaciół z niewielkiego miasteczka Riverdale, w którym skrywane są wielkie tajemnice. Opowieść zakończy się na odcinkach sezonu siódmego, który jednocześnie został potwierdzony. 

Riverdale: sezon 7 - kiedy premiera

Wiemy zatem, że serial młodzieżowy Riverdale, który niegdyś stał się hitem amerykańskiej telewizji, a po premierze na Netflix wzbudzał wielkie emocje wśród nie tylko młodej części widowni, ale także i starszej, nie będzie trwał w nieskończoność. Produkcja zakończy się wraz z epizodami w sezonie siódmym.

Na razie nie wiemy ile odcinków będzie sobie liczyć kolejna i już finałowa seria. Wiemy natomiast kiedy orientacyjnie stacja The CW przewidziała premierę Riverdale: sezon 7. Otóż w amerykańskiej telewizji kolejne odcinki mają pojawiać się od marca. Na Netfliksie, w tym także polskim serial pojawi się zapewne z opóźnieniem, ale trzeba liczyć, że niewielkim. 

Riverdale - ile sezonów?

Serial Riverdale to produkcja, która doczekała się, jak do tej pory już sześciu sezonów. Widzowie mogę, dzięki Netfliksowi oglądać aż ponad 100 odcinków. Kolekcja zostanie wzbogacona o kolejne odcinki, w sezonie siódmym.

Przeczytaj również:

Ten jednak będzie już finałowym. W kolejnych epizodach, które pojawią się w marcu, na razie w amerykańskiej telewizji, dla jakiej tworzona jest produkcja, poznamy zakończenie już i tak bardzo pogmatwanej historii mieszkańców na pozór spokojnego, amerykańskiego miasteczka. 

Riverdale - książki

Serial Riverdale to produkcja amerykańska tak bardzo popularna, że na jej bazie powstało sporo książek. Każda z nich skupia się na znanych nam z serialu postaciach, każda bazuje na serialowej formie.  Na cykl książek Riverdale składają się cztery części: Riverdale. Dzień wcześniej, Powrót nad Shadow Lake, Zabawy i zabójstwa oraz Śmierć cheerleaderki. Autorką książek jest Micol Ostow. Wśród tytułów znajdziemy także Riverdale: Całkiem nowe historie: Tom 1, która jest pracą zbiorową.  

"Riverdale. Dzień wcześniej" (Wydawnictwo Feeria), można kupić w popularnych księgarniach:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Riverdale. Dzień wcześniej
Micol Ostow0
Okładka książki - Riverdale. Dzień wcześniej

Wciągające wprowadzenie do popularnej serii Riverdale. Co działo się w "Riverdale. Dzień wcześniej", przed nagłym zwrotem zdarzeń? "Dzień wcześniej" to...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Jemiolec
Kajetan Szokalski
Jemiolec
Pożegnanie z ojczyzną
Renata Czarnecka ;
Pożegnanie z ojczyzną
Sprawa lorda Rosewortha
Małgorzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Zróbmy sobie szkołę
Mikołaj Marcela
Zróbmy sobie szkołę
Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;
Siemowit Zagubiony
Pokaż wszystkie recenzje