Riverdale - co wydarzy się w nowych odcinkach 5 sezonu?

Data: 2021-01-28 15:27:06 Autor: Piotr Piekarski

Riverdale to popularny serial młodzieżowy, który w Polsce zobaczyć można za pośrednictwem platformy Netflix. Już niebawem widzowie zobaczyć będą mogli 2 i 3 odcinek 5 sezonu. Co warto wiedzieć o tych epizodach? 

Obrazek w treści

Riverdale to jeden z najpopularniejszych seriali młodzieżowych na Netflixie ostatnich lat. W ubiegłym tygodniu zadebiutował w Polsce 5 sezon serialu i widzowie zobaczyć mogli pierwszy odcinek produkcji. Co warto wiedzieć na temat kolejnych odcinków? 

Riverdale – opis 2 odcinka 5 sezonu 

Co wydarzy się w 2 odc 5 sezonu Riverdale? W najnowszym epizodzie Archi ogląda taśmę wideo, którą niedawno otrzymał. Dowiaduje się także, że zabójcy Freda proszą go o wstawiennictwo, by otrzymać mniejszy wymiar kary. Z kolei Jughead i Betty dowiadują się o brutalnym morderstwie Bret, wśród podejrzanych pojawia się David.

Czytaj także: "Cień i kość" – oto najnowsza serialowa adaptacja Netflixa

Veronica zostaje zaatakowana. Z opresji ratuje ją Hermos. Jednocześnie Veronica pragnie zmusić Hirama do tego, by przeszedł na emeryturę. 

Riverdale – gdzie obejrzeć 2 odc 5 sezonu? 

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek 5 sezonu Riverdale S0502? Nowy odcinek pojawił się na platformie Netflix w czwartek, 28 stycznia 2021 roku. Nowy odcinek serialu tradycyjnie można oglądać od godz. 9:00 polskiego czasu. 

Riverdale – opis 3 odcinka 5 sezonu 

Co stanie się z bohaterami Riverdale w 3 odc 5 sezonu? Według nieoficjalnych ifnormacji, w nowym odcinku docieramy do końca nauki bohaterów w Riverdale High. Archie przekonuje się, czy wraz z kumplami będzie mógł skończyć liceum. Oprócz tego FP będzie musiał zdecydować, jak dalej chce poprowadzić swoje życie. 

Czytaj także: Już jest! Na Netflixie pojawił się 5 sezon Riverdale!

Twórcy nowego odcinka mają przenieść widzów także w czasie – aż o siedem lat do przodu, a tym samym kompletnie przemodelować życie bohaterów. 

Riverdale – kiedy 3 odc 5 sezonu? 

Odcinek 3 5 sezonu Riverdale E05O03 pojawi się w Internecie w czwartek, 4 lutego 2021 r. Nowy odcinek zobaczyć będzie można po godz. 9:00 na platformie Netflix. 

Riverdale – książki 

Serial Riverdale powstał na podstawie komiksów stworzonych przez DC Archie Comics. Oprócz nich na rynku ukazały się także publikacje, które bezpośrednio odnosiły się do serialu Netflixa. Wśród nich znalazła się powieść Riverdale. Dzień wcześniej.

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Riverdale. Dzień wcześniej
Micol Ostow0
Okładka książki - Riverdale. Dzień wcześniej

Wciągające wprowadzenie do popularnej serii Riverdale. Co działo się w "Riverdale. Dzień wcześniej", przed nagłym zwrotem zdarzeń? "Dzień wcześniej" to...

dodaj do biblioteczki
Autor