"Chilling Adventures of Sabrina" – premiera 4 sezonu już na Netflixie

Data: 2020-12-31 08:41:55 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

W ostatni dzień 2020 r. na Netflixie pojawi się najnowszy, czwarty sezon przygód Sabriny – nastoletniej czarownicy. To już kolejna transza popularnego remake’u Chilling Adventures of Sabrina.

Obrazek w treści Diyah Pera / Netflix

Historia o Sabrinie, nastoletniej czarownicy, przed laty biła szczyty popularności w telewizji. Po latach filmowcy powrócili do pomysłu realizacji serialu z Sabriną – w nowej, odświeżonej formule oglądają go teraz widzowie Netflixa. 

Czytaj również: Chilling Adventures of Sabrina - 4 sezon – recenzja serialu, czy warto zobaczyć?

Co wiadomo o najnowszym sezonie serialu?

Chilling Adventures of Sabrina sezon 4 – opis

Co wydarzy się w najnowszym, czwartym sezonie serialu Chilling Adventures of Sabrina? The Eldritch Terrors ponowni zagraża mieszkańcom Greendale. To jednak nie jest jedyny problem, z którym walczyć musi Sabrina. Po kolei sabat zmierzyć musi się z siłami zła –  a to wszystko jest jedynie przedsmakiem przed spotkaniem z… The Void. 

Czytaj także: „Chilling Adventures of Sabrina” - najnowsze wiadomości o 3. sezonie

Tymczasem w życiu Sabriny ponownie pojawi się Nick. 

Chilling Adventures of Sabrina sezon 4 – zwiastun

Poniżej zobaczyć można zwiastun najnowszego sezonu serialu Chilling Adventures of Sabrina. W filmowej zapowiedzi zobaczyć możemy najważniejsze wątki nadchodzącego sezonu. 

Chilling Adventures of Sabrina sezon 4 – ile odcinków?

Każdy z sezonów serialu Chilling Adventures of Sabrina składał się z około 8-10 odcinków. Pierwszy, jak i drugi sezon serialu liczyły 10 odcinków. Liczba epizodów zmieniła się jednak wraz z pojawieniem się sezonu 3 – wówczas widzowie zobaczyć mogli jedynie 8 odcinków. 

Czytaj także: TOP 10 seriali młodzieżowych na Netflixie

Sezon 4 Chilling Adventures of Sabrina, podobnie jak sezon 3, składać się będzie z 8 odcinków. Wszystkie epizody pojawią się na platformie Netflix tego samego dnia. 

Chilling Adventures of Sabrina – czy będzie sezon 5?

Serial Chilling Adventures of Sabrina jest jedną z najpopularniejszych produkcji Netflixa. Nic dziwnego zatem, że filmowcy myślą nad kontynuacją sukcesu serialu. Do tej pory ukazały się już 4 sezony, a co z sezonem 5? 

Czytaj także: Grudzień na Netflixie. Świąteczne filmy i nie tylko – premiery

Wiele wskazuje na to, że 5 sezon ma szansę powstać. Takie informacje zdradza na swoim Twitterze jeden z twórców serialu – Roberto Aguirre-Sacasa. Filmowiec w jednym wpisie poinformował, że jeśli pojawi się cross over świata Sabriny i Riverdale, innego serialu Netflixa, to dopiero w sezonie 5. 

Tym samym twórca dał nadzieję wielu fanom na kolejny sezon produkcji. Na ten moment nieznane są jednak żadne szczegóły. 

Chilling Adventures of Sabrina – książki

Pierwszy raz postać Sabriny pojawiła się na kartkach komiksów wydawanych przez Archie Comics. W tej wersji Sabrina zadebiutowała w latach 70. Później stworzono popularny amerykański serial, a od niedawna w Polsce wydawane są książki przedstawiające losy Sabriny. Jedną z najnowszych publikacji jest książka Sezon na czarownice. Chilling Adventures of Sabrina opublikowana w ubiegłym roku nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego.

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Chilling Adventures of Sabrina. Sezon na czarownice
Sarah Rees Brennan0
Okładka książki - Chilling Adventures of Sabrina. Sezon na czarownice

“Chilling Adventures of Sabrina. Sezon na czarownice” autorstwa Sarah Rees Brennan to idealna dla fanów mrocznych klimatów i...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy