"Roztańczona Polska - letnia trasa TVP" - wakacyjny koncert w Łomży

Data: 2023-06-04 10:19:02 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Letnia trasa TPV 3 trwa nadal, i wraz z Telewizją Publiczną ruszamy na czwarty koncert, wydarzenie wypełnione zabawą, muzyką i konkursami. Tym razem bawić się będziemy wraz z mieszkańcami Łomży, które to miasto będzie gościć gwiazdy polskiej estrady.

Gwiazdy estrady, uczestnicy koncertu "Roztańczona Polska" w Łomży, w tym Boys, Łobuzy czy Andrzej Rybiński. Zdjęcie: Facebook Roztańczona Polska

Jak już wspominaliśmy czwarty koncert letniej trasy Telewizji Polskiej, TVP 3, tym razem zatrzyma się w Łomży, która tym razem gościć będzie polskich wokalistów, i świętować zabawą zbliżające się wakacje. Występy będzie można obejrzeć ponownie w telewizji. A na co tym razem możemy liczyć? Kogo zobaczymy na scenie czwartego koncertu Roztańczonej Polski - letnia trasa TVP

Roztańczona Polska: Łomża — kto wystąpi na koncercie?

Roztańczona Polska to wyjątkowy letni koncert, w którym TVP 3 rozpocznie się już jutro, tym razem w Łomży, które to miasto gościć będzie kolejnych wykonawców, i kolejne gwiazdy polskiej estrady. Czwarty przystanek letnich koncertów TVP 3 to ponownie wiele muzyki, dobrej zabawy, która dla mieszkańców miasta Łomży zacznie się nieco wcześniej. Zanim zobaczymy transmisję w telewizji, mieszkańcy na snienie muzycznej na muszli koncertowej staną się uczestnikami Festiwalu "Polska od Kuchni". Będzie Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich, będzie smacznie i kolorowe. 

Czytaj również: "Roztańczona Polska - letnia trasa TVP" - wakacyjny koncert w Stalowej Woli

Tradycyjnie wieczorem swoja premierę będzie miał koncert „Roztańczona Polska”, podczas którego wystąpią znani wokaliście, głównie muzyki disco polo. Na scenie: Boys, Łobuzy, Topky, Andrzej Rybiński, Dagmara Bryzek i Kapitan Folk

Roztańczona Polska: Łomża — gdzie się odbywa koncert?

Koncert Roztańczona Polska, na kolejnej trasie TVP 3, na czwartym jej przystanku tym razem odwiedza Łomżę, gdzie podczas niedzielnych atrakcji widzowie będą mogli wziąć udział w występach muzycznych, z występami znanych gwiazd muzyki disco polo, ale nie tylko. Koncert odbędzie się w Łomży, na muszli koncertowej przy ulicy Zjazd, a widzowie, zaś widzowie występy będą mogli zobaczyć w Polskiej Telewizji, na kanale TVP 3. 

Roztańczona Polska: Łomża — o której godzinie? Do której trwa?

Roztańczona Polska, odcinek w Łomży to tradycyjnie niedzielne występy, koncerty, zabawy, konkursy i niespodzianki. Mieszkańcy będą świętować nadejście lata zapewne dużo wcześniej, bo już od godziny 13-tej, zaś widzowie kolejne występy gwiazd obejrzą od godziny 20:00. Kolejny wakacyjny koncert w ramach letniej trasy TVP 3 potrwa do godziny 22:00. 

Czytaj również: Krucjata - czy będzie 2 sezon popularnego polskiego serialu kryminalnego TVP?

Roztańczona Polska: Łomża — gdzie oglądać?

Roztańczona Polska: Łomża, ten koncert, jak wspominaliśmy będzie miał swoją premierę w Polskiej Telewizji. Z racji, iż trasę wakacyjną przygotowuje TVP 3 koncerty, także ten i ich resztą będzie można oglądać na tym właśnie kanale. 

Czytaj również: Sprawa dla reportera - odcinek 901. "Proszę Pani. Ja tu tylko sprzątam"

Emisja na kanale TVP 3, w niedzielę, 4 czerwca 2023 roku, o godzinie 20:00

Roztańczona Polska: Łomża — gdzie będzie następny koncert?

Jak już wspominaliśmy wakacyjna trasa TVP 3 obejmuje aż osiemnaście miast. Kolejnym, jakie odwiedzimy już za tydzień będzie . Ale na trasie polskich miast, w których co niedziela będą odbywać się wyjątkowe koncerty znalazło się także wiele innych miast. Kolejnym będzie Gryfin. 

Czytaj również: Ranczo - odc. 4. Lucy próbuje zaradzić przemocy w rodzinie. Streszczenie 4 i 5 odc.

Występy gwiazd polskiej estrady, znanych i lubianych wokalistów i zespołów, mnóstwo, zabawy, konkursów i niespodzianek czeka jeszcze mieszkańców: Łowicza, Ostrowa Wielkopolskiego, Jaworzna, Władysławowa, Chełma, Sochaczewa, Zamościa, Myślenic, Opola, Kielc, Wilna i Warszawy, gdzie będzie finał letniej zabawy i wakacyjnej trasy TVP 3. 

Tagi: filmy w tv, koncerty, programy rozrywkowe, telewizja,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Szkielet
Janusz Mika
Szkielet
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Ocalało pięciu
Holly Jackson
Ocalało pięciu
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Sekrety Białej. Leśniczówka
Agnieszka Panasiuk
Sekrety Białej.  Leśniczówka
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Pokaż wszystkie recenzje