Sługa narodu - Przyjaciele prezydenta maja kłopoty. Co zdarzy się w 9, 10 i 11 odcinku potencjalnego komediowego hitu Polsatu?

Data: 2023-04-01 10:12:01 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Dziś na antenie Polsat kolejne odcinki lubianego na kanale Polsat serialu obyczajowego, o zwykłym prezydencie dbającym o naród. W kolejnym odcinku dowiemy się między innymi, że jego nowo wybrani współpracownicy nie wszystkim się podobają, a każdy z nich natrafia na wielkie problemy. Co wydarzy się w dziewiątym, dziesiątym oraz jedenastym odcinku serialu? 

Obrazek w treści Sługa narodu - Przyjaciele prezydenta maja kłopoty. Co zdarzy się w 9, 10 i 11 odcinku potencjalnego komediowego hitu Polsatu? [jpg] 

Sługa narodu – opis 9 odcinka serialu

W dziewiątym odcinku polskiego serialu Sługa narodu prezydent Ignacy dalej walczy o dobro kraju, a wspierają go w tym jego nowi współpracownicy Ala, Michał, Kazik, Jarosz i pani Krystyna. Niestety mają pod górkę, a przeszkody raz za razem pojawiają się na ich drodze. Głównym problemem są generałowie z ministerstwa obrony, jest kłopot z klientami parabanków, z jakim mierzy się Ala.

Czytaj również: Sługa narodu - komediowy serial będący polityczną satyrą rusza dziś na kanale Polsat

Tymczasem Michał, który objął stanowisko ministra spraw zagranicznych zmaga się z wojskowym przewrotem w Burkina Faso. Zagrożona jest także nowa szefowa służb specjalnych. Ona i jej działania nie podobają się Janowi, Piotrowi i Aleksandrowi, podobnie jak to, że prezydent jest takie niezależny. 

Sługa narodu – gdzie i kiedy obejrzeć 9 odcinek serialu?

Dziewiąty odcinek serialu Sługa narodu zostanie wyemitowany na kanale Polsat w sobotę, 1 kwietnia 2023 roku, o godzinie 20:00. 

Czytaj również: Sługa narodu - Co zdarzy się w 7, 8 i 9 odcinku potencjalnego komediowego hitu Polsatu?

Powtórka nie jest planowana, ale epizod pojawi się na PolsatBox Go.

Sługa narodu – opis 10 odcinka serialu

W dziesiątym epizodzie serialu Sługa narodu kolejny problem zaprząta głowę prezydenta Ignacego, który musi się mierzyć ze skandalem jaki wywołała szefowa służb specjalnych Krystyna Sroka. Na dodatek zniknęła bez śladu. Ignacy musi znaleźć kogoś na jej miejsce. Chce pomóc mu Cezary, ale prezydent się na to nie godzi. 

Czytaj również: Sługa narodu, informacje o serialu - opis

Tymczasem Jan, Piotr i Aleksander dalej knują przeciwko prezydentowi. Problem związany z Krystyną Sroką, to nie wszystko. Wkrótce pozostali przyjaciele prezydenta Ignacego mają problemy. Zaufany członek lobbystów, niejaki Sosnowski składa im pewna propozycję. 

Sługa narodu – gdzie i kiedy można obejrzeć 10 odcinek serialu?

Premiera dziesiątego odcinka serialu Sługa narodu, odbędzie się na kanale Polsat, w sobotę, 1 kwietnia 2023 roku, tym razem o godzinie 20:30. 

Czytaj również: Akacjowa 38 - przed nami 65 odc. Sauro zdradza prawdę o Cayetanie! Streszczenie 65 odc. i 66 odc. serialu

10 epizod nadrobić można za pośrednictwem PolsatBox Go.

Sługa narodu – opis 11 odcinka serialu

W jedenastym odcinku polskiego serialu obyczajowego Sługa narodu dowiemy się czy łapówka Sosnowskiego podziałała. On sam sprawdza czy współpracownicy Ignacego się na nie pokusili. Nie jest zaskoczony, bo każdy z nich godzi się na współpracę, co powoduje, że Jan, Piotr i Aleksander mogą świętować. 

Czytaj również: „Dziedzictwo” 2 odc. Seher uprowadza Yusufa! Oto streszczenie kolejnego odcinka serialu TVP

Radość knujących mężczyzn zdaje się potwierdzać zasadę, że każdego można kupić. Ale nie wszystko stracone, bowiem przy pomocy Antka prezydent Ignacy udowadnia, że dobro jest silniejsze niż zło i zawsze zwycięża. 

Sługa narodu – gdzie i kiedy można obejrzeć 11 odcinek serialu?

Jedenasty odcinek serialu Sługa narodu będzie możliwy do obejrzenia na kanale Polsat już za tydzień, w sobotę, 8 kwietnia 2023 roku, o godzinie 20:00. 

Czytaj również: Przyjaciółki 247 odc. Anka i Paweł dają sobie szansę. Streszczenie 247 i 248 odc.

11 epizod pojawi się też na PolsatBox Go.

Sługa narodu – książki

Polska wersja ukraińskiego serialu Sługa narodu bazuje luźno na pierwowzorze, przenosząc go w analogiczne, polskie warunki ze swoją specyfiką i nieco innym podejściem. W oczekiwaniu na kolejne epizody, być może Waszą uwagę porwie książka Miłość i tron, której autorem jest Anna J. Szepielak.

Powieść "Miłość i tron" wydawnictwa Filia odnajdziecie tutaj w niezłych cenach:

Tagi: seriale obyczajowe, seriale, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Pokaż wszystkie recenzje