Spotkania z autorką książki "Chilli"

Data: 2019-02-18 12:12:49 Autor: pobarski
News - Spotkania z autorką książki

Zapraszamy na spotkania z Polą Rewako, autorką książki Chilli. Chilli to młodzieżowa powieść o dorastaniu i buntowaniu się wobec otaczającej rzeczywistości.

Chilli to debiutancka powieść młodej gdańszczanki – Poli Rewako. Książka w trafny i sugestywny sposób trafia do młodego pokolenia. Autorka, poprzez niekiedy wstrząsające losy swojej bohaterki, stara się przekazać, iż powinniśmy docenić najprostsze wartości i umieć cieszyć się każdą chwilą.

Spotkania z autorką odbędą się w Warszawie i Gdańsku. Pola Rewako spotka się z czytelnikami w piątek, 22 lutego o godzinie 18:00 w warszawskim Empiku Junior. Spotkanie poprowadzi Romuald Kłosowski. Kolejne spotkanie będzie się w Empiku gdańskiej Galerii Bałtyckiej 25 lutego, także o godzinie 18:00. Tym razem autorkę przepyta Iwona Demska.

Więcej o książce znaleźć można tutaj. Szczegóły dotyczące spotkań znaleźć można na wydarzeniach na Facebooku: tutaj dla spotkania w Warszawie, a tutaj dla spotkania w Gdańsku.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Chilli
Pola Rewako0
Okładka książki - Chilli

Młoda mieszkanka Gdańska, studentka psychologii, postanawia wziąć życie swoje i świata w swoje ręce. Zakłada anarchistyczną Grupę Demolka, która...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor