Sylwester 2021 w telewizji. Co przygotowano na zakończenie roku?

Data: 2021-12-31 17:00:01 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Przed nami ostatnie godziny 2021 roku. Jak co roku, w telewizji zorganizowane zostaną sylwestrowe zabawy, które umilą nam ostatnie chwile starego roku. Na jakich stacjach telewizyjnych zobaczyć będzie można koncerty sylwestrowe? I gdzie wystąpią najpopularniejsi artyści? 

Obrazek w treści

31 grudnia to czas, w którym poddajemy się szampańskiej zabawie. Chociaż w tym roku, podobnie jak w roku poprzednim, wciąż należy przestrzegać zasad reżimu sanitarnego, to nie przeszkadza to w dobrej zabawie. Jeśli więc spędzacie Sylwestra przed telewizorami, przybliżamy Wam największe koncerty sylwestrowe, które pojawią się na antenie w ostatnim dniu 2021 roku. 

Sylwester marzeń z Dwójką – TVP 2 godz. 20:00 

Od godziny 20:00 na antenie TVP 2 zobaczyć będzie można koncert Sylwester marzeń z Dwójką. Podobnie jak przed laty, tak i w tym roku impreza zorganizowana zostanie w Zakopanem. 

Sylwester marzeń z Dwójką – jacy artyści wystąpią? 

Kto wystąpi w sylwestrze na dwójce? Wśród zaproszonych artystów znaleźli się zarówno gwiazdy młodego pokolenia, jak i najznamienitsi polscy muzycy. Na Górnej Równi Krupowej usłyszeć będzie można m.in. Marylę Rodowicz, Rafała Brzozowskiego, Roksanę Węgiel, Sławomira, Zenona Martyniuka, Weekend, Pięknych i Młodych, zespół Boys, Karolinę Stanisławczyk, Kubę Szmajkowskiego, Thomasa Andersa, Francesco Monte, Classic, Playboys oraz Jasona Derulo. 

Czytaj także: „Maryla. Tak kochałam”. Biografia Maryli Rodowicz w telewizji! 

Sylwestrowa moc przebojów 2021 – Polsat godz. 20:00 

W tym samym czasie w Chorzowie na Stadionie Śląskim odbędzie się kolejny koncert sylwestrowy zorganizowany przez stację Polsat. Sylwester na Polsacie poprowadzą znani widzom prezenterzy, m.in. Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Marcelina Zawadzka, i  Adam Zdrójkowski. 

Sylwestrowa moc przebojów 2021 – kto wystąpi? 

Jacy artyści będą na sylwestrze w Chorzowie? Na scenie Polsatu pojawi się m.in. Doda, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Paweł Domagała, zespół Bajm, Liz Mitchell, Dr Alban oraz The Original Lead Singer of BoneyM. Jak zapewniają organizatorzy, w czasie sylwestra z Polsatem nie zabraknie także tańca, o co zadbają Lenka Klimentova i Rafał Maserak.

Czytaj także: Wszyscy umrzemy. Recenzja filmu „Nie patrz w górę"

Dyskoteka gra! Największy sylwester disco – Disco Polo Music / Polo TV godz. 19:30 

Od godziny 19:30 na antenie Disco Polo Music oraz Polo TV wyemitowany zostanie z kolei koncert Dyskoteka gra! Największy sylwester disco, który skierowany jest do wszystkich fanów muzyki disco polo. Wśród wykonawców znajdą się m.in. Extazy, Top Girls, Łobuzy, Quest, Piękni i Młodzi, Weekend, Szpilki czy Boys. 

Czytaj także: Przysięga - odc. 553 - streszczenie - Feride musi uciekać?

Young Leosia – Canal+ Film godz. 21:40 

Na antenie Canal+ Film o godz. 21:40 zadebiutuje zapis z koncertu Young Leosi, młodej raperki, która w 2021 roku stała się jedną z najchętniej słuchanych młodych polskich wokalistek wśród młodzieży. Na koncercie raperka zaprezentuje swoje największe hity, m.in. Szklanki czy Jungle Girl. 

Czytaj także: Nagranie z koncertu Maty trafi na Canal+ 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Więcej niż zło
Ewelina Stefańska
Więcej niż zło
Dlaczego mnie zabiłaś?
Andrzej Marek Grabowski
Dlaczego mnie zabiłaś?
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Noc sów. Opowieści z lasu
Jacek Karczewski
Noc sów. Opowieści z lasu
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Gorath. Uderz pierwszy
Janusz Stankiewicz
Gorath. Uderz pierwszy
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Pokaż wszystkie recenzje