Szansa na sukces. Opole 2024: Golden Life, uczestnicy wykonają utwory znanego zespołu

Data: 2023-11-18 10:19:02 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

"Szansa na sukces" powróciła w kolejnych odcinkach. Tydzień temu w odcinku wykonawcy śpiewali utwory Wandy Kwietniewskiej. W dzisiejszym programie Szansa na sukces. Opole 2024: Golden Life, jak wynika z tytułu, uczestnicy zaśpiewają znane przeboje tegoż zespołu. 

Marek Sierocki, gospodarz programu "Szansa na sukces. Opole 2024: Golden Life".  

Szansa na sukces, lubiany program, który ma za zadanie wytypować uczestników jednego z koncertów przyszłorocznego Opola, dziś w TVP 2 w kolejnym odcinku  Szansa na sukces. Opole 2024: Golden Life, poświęconym zespołowi Golden Life. Co się wydarzy? Kto wystąpi na koncercie? Od kiedy do kiedy będzie trwać? I gdzie i kiedy można go zobaczyć? 

Szansa na sukces. Opole 2024: Golden Life — kto wystąpi na koncercie?

Szansa na sukces. Opole 2024 jest szansą dla uczestników programu, by dostać się na konkurs Debiuty. Będzie on częścią 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W dzisiejszym odcinku, który nosi tytuł Szansa na sukces. Opole 2024: Golden Life zobaczymy i usłyszymy nowych uczestników, którzy zaprezentują się widzom w formie programu, jaki już wszyscy dobrze znamy. 

Czytaj również: Szansa na sukces. Opole 2024: Wanda Kwietniewska, uczestnicy śpiewają utwory znanej wokalistki

Tym razem prowadzący program Marek Sierocki wylosuje dla uczestników utwory wykonywane przez zespół Golden Life. Zabrzmią takie znane hity jak: "Dobra, dobra, dobra", "Helikopter (w głowie)" czy "Oprócz". Wykonania będą oceniane przez wspomniany zespół, a zwycięzca tego odcinka wystąpi w koncercie finałowym. 

Prowadzącym program będzie wspomniany już powyżej Marek Sierocki.

Szansa na sukces. Opole 2024: Golden Life — gdzie się odbywa koncert?

Koncert Szansa na sukces. Opole 2024: Golden Life, odbędzie się w jednym z polskich miast, gdzie usłyszymy uczestników konkursu, którzy, zgodnie z ramówką programu zaśpiewają wylosowane dla nich piosenki zespołu Golden Life. 

Szansa na sukces. Opole 2024: Golden Life — o której godzinie? Do której trwa?

Szansa na sukces. Opole 2024: Golden Life, koncert z piosenkami znanego zespołu odbywać się będzie od godziny 15:15. To o tej godzinie będziemy mogli zasiąść przed telewizorami, by wspólnie pobiesiadować. Koncert potrwa do około godziny 16:20. 

Czytaj również: Barwy szczęścia - 2884 odc. Łukasz otrzymuje od Krymskiej zaliczkę na napisanie książki o mafii. Streszczenie 2884 i 2885 odc.

Szansa na sukces. Opole 2024: Golden Life — gdzie oglądać?

Szansa na sukces. Opole 2024: Golden Life, ten koncert, jak wspominaliśmy będzie miał swoją premierę w Polskiej Telewizji. Będzie go można oglądać na kanale "Drugim" Telewizji Publicznej.

Czytaj również: Ojciec Mateusz 388 odc. Trup w basenie z betonu. Streszczenie odcinków 388 i 389

Emisja koncertu odbędzie się w sobotę, 18 listopada 2023 roku, o godzinie 15:15, na TVP 2. Powtórka programu w środę, 22 listopada 2023 roku, o godzinie 23:45, na TVP Rozrywka oraz w niedzielę, 26 listopada, o godzinie 10:55, także na tym kanale. 

Tagi: koncerty, programy rozrywkowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Cicha noc
Jolanta Kosowska
Cicha noc
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Negocjatorka
Małgorzata Łatka ;
Negocjatorka
Kocioł. Pierwszy astroMIAUta
Marta Rydz-Domańska
Kocioł. Pierwszy astroMIAUta
Pokaż wszystkie recenzje