Tablet dla e-moli!

Data: 2012-04-03 15:12:34 Autor: Sławomir Krempa
News - Tablet dla e-moli!

W połowie kwietnia do sprzedaży trafi dystrybuowany przez poznańską firmę Legimi tablet Dante. Urządzenie, wyposażone w system operacyjny Android 4.0 i siedmiocalowy ekran pojemnościowy kosztować będzie 399 zł. Już dziś natomiast rozpoczyna się konkurs, w którym do wygrania jest 5 tabletów Dante.


Urządzenie dostępne będzie w internetowej księgarni www.Legimi.com. Cena 399 zł obejmuje kupon na zakupy eksiążek o wartości 25 zł (aplikacja Legimi jest preinstalowana na urządzeniu). Tablet wyposażony został w  pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 800x480 pikseli. Posiada system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich i waży zaledwie 340 g. Umożliwia zarówno wygodne czytanie książek i czasopism, jak i dostęp do Internetu (wbudowane Wi-Fi, obsługa zewnętrznego modemu 3G), nagrywanie audio i wideo, a także korzystanie z wszystkich standardowych funkcji tabletów, takich jak np. pobieranie aplikacji.  Przy średnim obciążeniu Dante pracuje bez potrzeby naładowania baterii nawet cały dzień. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją, obsługiwaną przez Legimi. Firma zapewnia również wsparcie Działu Obsługi Klienta zarówno przed, jak i po zakupie.

- Pojawienie się tabletu Dante w naszej ofercie jest wynikiem nawiązania bezpośredniej współpracy z producentem w Hong Kongu. Dzięki takiemu podejściu byliśmy w stanie nie tylko zadbać o odpowiednio wysoką jakość sprzętu, ale i wynegocjować niezwykle korzystną cenę dla potencjalnych nabywców – mówi Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi. - Zdecydowaliśmy się zaoferować naszym klientom urządzenie wielofunkcyjne, a nie klasyczny czytnik e-książek gdyż uważamy, że tablety mają dużo większy potencjał. Nie są to tylko nasze obserwacje, również badania rynkowe pokazują, że czytanie książek i czasopism jest jedną z głównych, o ile nie najważniejszą, funkcją tabletów – dodaje.

Aby stać się posiadaczem urządzenia w konkursie Legimi, wystarczy zostać fanem profilu firmy na Facebooku i napisać, dlaczego chce się otrzymać tablet. Autorzy 5 najciekawszych uzasadnień już wkrótce staną się posiadaczami sprzętu. Promocja trwa do 13 kwietnia, 3 dni później rozpocznie się sprzedaż tabletu. Więcej informacji o urządzeniu udostępniono na stronie www.legimi.com/tablet-dante/.

 

 

 

O Legimi: Poznańska firma Legimi dostarcza innowacyjne rozwiązania b2b w zakresie dystrybucji i zabezpieczeń cyfrowych publikacji, a także prowadzi internetową księgarnię www.Legimi.com. Jako pierwsza w Polsce uruchomiła usługę czytania w chmurze na wielu systemach operacyjnych (iOS, Android, Windows), funkcję text-to-speech, umożliwiającą odsłuchanie dowolnego fragmentu czytanej książki, a także aplikację na urządzenia przenośne z systemem Windows Phone. Legimi współpracuje z największymi firmami działającymi w branży medialnej i e-commerce. Mimo krótkiej historii firma zdobyła finansowanie od inwestora SpeedUp Group, a także pozyskała dodatkowe środki na rozwój z funduszy europejskich.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.