Tajemnica zawodowa: Kłopoty Julii.... Co wydarzy się w 5 i 6 odc serialu?

Data: 2021-03-17 12:30:01 Autor: Tamer Adas

Serial Tajemnica zawodowa, to kolejna propozycja mająca zagwarantować widzom kolejną ciekawą opowieść detektywistyczną, łączącą się z wieloma wątkami medycznymi. Co się wydarzy w 5 i 6 odcinku serialu Tajemnica zawodowa?

Obrazek w treści

Tajemnica zawodowa to serial obyczajowy z 2021 roku o tematyce prawniczej, kryminalnej oraz medycznej, emitowany na głównej antenie TVN-u. Co wydarzy się w odcinku 5 i 6 serialu Tajemnica zawodowa

Tajemnica zawodowo – opis 5 odcinka, 1 sezonu

Co zdarzy się w 5 odcinku serialu Tajemnica zawodowa? Żurawscy stają się ofiarami ataku w sieci. Paulina ze wszystkich sił stara się uratować opinię o ojcu. Dziewczyna wpada w bójkę z autorem obrzydliwego graffiti namalowanego przy ich domu. Sprawia, że pojawia się ryzyko wyrzucenia jej ze szkoły. Julka w związku z tym czyni wszystko, by proces został utajniony. 

Prokurator wykorzystuje Kingę, aby wzmocnić zarzuty wobec Andrzeja. Julia koncentruje się na Marku. Jej zdaniem laboratorium pomyliło wyniki badań, ponieważ wcześniej mężczyzna miał być śmiertelnie chory

Czytaj również: Tajemnica zawodowa – nowy prawniczy serial TVN

Marek rzekomo miał zrezygnować z leczenia, mając nadzieję na spełnianie marzeń przed śmiercią. Dopiero wtedy błąd został ujawniony. Żona nakłania go do złożenia pozwu, mając nadzieję na uzyskanie środków odszkodowawczych na powrót do formy. Laboratorium wynajmuje Millera, mającego go pogrążyć. Żurawska natomiast czystym przypadkiem odkrywa, że Monika oraz Madej mają romans....

Tajemnica zawodowa – kiedy odcinek 5 sezonu 1?

Kiedy wyemitowany zostanie 5 odcinek sezonu 1 serialu Tajemnica zawodowa? Kolejny odcinek serialu wyemitowany zostanie, w środę, 17 marca o godzinie 21:30, na kanale TVN. 

Czytaj również: Tajemnica zawodowa: Co wydarzy się w 3 i 4 odc serialu?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

Tajemnica zawodowa – opis odcinka 6, 1 sezonu

Co stanie się w 6 odcinku wspomnianej produkcji? Julia wraca do domu po nocy z Miśkiem, Andrzej spostrzega niedopięty guzik oraz dziwne zachowania. W należącym do niej komputerze odnajduje korespondencję z Michałem. Postanawia zatrudnić Millera, aby ten udowodnił jej romans. W szpitalu Kinga zostanie odsunięte przez dyrektora od operacji. Następnie rozmawia o tym z Krzysztofem, skupionym wokół złych komentarzy o niej z internetu. Różalski przed placówką okazuje miłość Julce, ale ta go szybko powstrzymuje, niemniej dostrzegła to wcześniej Górska.

Czytaj również: Tajemnica zawodowa: Co wydarzy się w 4 i 5 odc serialu?

Żurawska poznaje Tymona, znajomego Miśka, dzięki któremu może ponownie zajrzeć do dokumentów. Spotykają się w Tabu z Paulą. Olka mdleje, a szybka diagnoza odkrywa jej wrodzoną wadę serca. Jej rodzice pojawiają się w szpitalu, ale nie zgadzają się na operację. Prawniczka składa wniosek do sędziego, a Wiktor przedstawia córkę zachwyconego Julią prezesowi. Przez Monikę zostanie oskarżona o zniesławienie, przez co jej ojciec zaczyna zastanawiać się, czy to nie ona jest odpowiedzialna za atakowanie w internecie Kingi.

Tajemnica zawodowa – kiedy odcinek 6 sezonu 1?

Kiedy wyemitowany zostanie 6 odcinek serii Tajemnica zawodowa? Kolejna emisja odbędzie się za tydzień, tj. w środę, 24 marca o godzinie 21:30, na kanale TVN. 

Czytaj również: 8 faktów, których nie wiedzieliście o Adamie Mickiewiczu. Tego nie powiedzą Wam w szkole

Po premierze epizod zobaczyć będzie można także w sieci – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

Tajemnica zawodowa – książki

Serial Tajemnica zawodowa jest produkcję opartą na własnym scenariusza. Oznacza to tyle, że nie jest dziełem opartym na powieści, czy innej formie literackiej. Możemy jednak w zamian zaproponować Wam książkę w podobnej tematyce o tytule Diagnoza.

Książkę „Diagnoza” tanio kupić można w:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.