Tajemnica zawodowa: Co wydarzy się w 3 i 4 odc serialu?

Data: 2021-03-03 14:34:07 Autor: Tamer Adas

Fani kryminałów nie mają na co narzekać w kontekście stacji TVN, która ostatnio lubuje się w tego typu produkcjach od czasu Chyłki, rozpoczęła się prawdziwa fala realizująca się chociażby w postaci nowiutkiego LAB. Co zdarzy się w 3 i 4 odcinku serialu Tajemnica zawodowa?

Obrazek w treści

Tajemnica zawodowa to kolejny serial obyczajowy o tematyce prawniczej na antenie stacji TVN, którego nowe odcinki emitowane są co tydzień. Co wydarzy się w odcinku 3 oraz 4 serialu Tajemnica zawodowa

Tajemnica zawodowo – opis 3 odcinka, 1 sezonu

Co zdarzy się w 3 odcinku serialu Tajemnica zawodowa? Andrzej czuje się coraz lepiej, kłótnie jednak nie ustają w wyniku czego dochodzi do wielkiej awantury. Julia udaje się na drinka z Millerem, chce uczcić swój  sukces, nie wie jednak co zaskakującego ją spotka. Żurawska tymczasem rozpoczyna pracę w kancelarii Wiktora. 

Pierwszą klientką staje się Alicja Duszkiewicz, będąca pozbawiona prawa do wykonywania zakonu po popełnionym błędzie. Jeden wypadek oraz nieudana próba uratowania życia ofiary skończyła się dla niej tragiczna. Kobieta zgłasza jednak apelację. Pojawia się jednak problem, otóż jedynie opiekun specjalizacji może go sporządzić.

Czytaj również: Tajemnica zawodowa – nowy prawniczy serial TVN

Ojciec Julii chce się zaangażować w sprawę, szczególnie z uwagi na fakt, że profesor Adam Birut to jego wierny przyjaciel i klient. Kinga oczekuje od Andrzeja, aby ten w końcu uporządkował swoje życie oraz odszedł od żony, której zupełnie nie kocha. Mężczyzna póki co jednak skupia się tylko i wyłącznie na sobie oraz na niemożności pracy....

Tajemnica zawodowa – kiedy odcinek 3 sezonu 1?

Kiedy wyemitowany zostanie 3 odcinek sezonu 1 serialu Tajemnica zawodowa? Kolejny odcinek serialu wyemitowany zostanie dziś, 24 lutego o godzinie 21:30, na kanale TVN. 

Czytaj również: Tajemnica zawodowa: Co wydarzy się w 1 odc i 2 odc serialu?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

Tajemnica zawodowa – opis odcinka 4, 1 sezonu

Co stanie się w 4 odcinku wspomnianej produkcji? Prokurator oskarża Andrzeja o błędy, korupcję, mobbing, a nawet o molestowanie. Media praktycznie już go skazały, a sprawa jeszcze na dobre nie pojawiła się w sądzie. Julia zastanawia się czy poradzi sobie z wyzwaniem, osobiste zaangażowanie powoduje, że ma wątpliwości czy jej mąż nie trafi do więzienia. Małżeństwo szybko zostaje same, znajomi czy rodzina szybko się od nich odcinka. Ba, nawet Paulina oskarża swoją markę o romans ojca. Wiktor poleca córce dobrego karnistę, mecenasa Madeja.

Czytaj również: Tajemnica zawodowa: Co wydarzy się w 2 i 3 odc serialu?

Mężczyzna proponuje ugodę, przyznanie się do łagodnych zarzutów w zamian za obronę przed poważniejszymi. Julia nie zgadza  się i prosi Millera o pomoc. Ten skupia się na swoim, odmiennym zleceniu. Udało mu się odnaleźć zaginionego siedmioletniego Maćka, lecz ten nie chce wrócić do domu. Żurawska dostrzega siniaki, ale rodzina zaprzecza jakoby chłopak miał być ofiarą przemocy z ich strony....

Tajemnica zawodowa – kiedy odcinek 4 sezonu 1?

Kiedy wyemitowany zostanie 4 odcinek sezonu 1 serialu Tajemnica zawodowa?  zostanie wyemitowany w środę, 10 marca o godzinie 21:30, na kanale TVN. 

Czytaj również: 8 faktów, których nie wiedzieliście o Adamie Mickiewiczu. Tego nie powiedzą Wam w szkole

Po premierze epizod zobaczyć będzie można także w sieci – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

Tajemnica zawodowa – książki

Serial Tajemnica zawodowa jest produkcję opartą na własnym scenariusza. Oznacza to tyle, że nie jest dziełem opartym na powieści, czy innej formie literackiej. Możemy jednak w zamian zaproponować Wam książkę w podobnej tematyce o tytule Diagnoza.

Książkę „Diagnoza” tanio kupić można w:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Kartoteka Pitera P.
Jacek Wiśnicki
Kartoteka Pitera P.
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Monika Kowalska (I)
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Maja Orety i skarb Szkocji
Eliza Sarnacka-Mahoney
Maja Orety i skarb Szkocji
Na zawsze
Karolina Winiarska
Na zawsze
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Pokaż wszystkie recenzje