Tajemnica zawodowa: Co wydarzy się w 2 i 3 odc serialu?

Data: 2021-02-24 07:20:01 Autor: Tamer Adas

Kanał telewizyjny TVN nie skąpi widzom nowości serialowych. Na antenie możecie oglądać nowy serial kryminalny LAB, a dziś startuje kolejna serialowa produkcja, o tytule Tajemnica zawodowa, przez wielu oczekiwana. Co zdarzy się w 2 i 3 odcinku serialu Tajemnica zawodowa?

Obrazek w treści

Tajemnica zawodowa to polski serial obyczajowy o tematyce prawniczej, którego pierwszy odcinek stacja TVN wyemituje już dziś, kolejny zadebiutuje już za tydzień. Co wydarzy się w odcinku 1 oraz odcinku 2 serialu Tajemnica zawodowa

Tajemnica zawodowo – opis 2 odcinka 1 sezonu

Co wydarzy się w 2 odcinku serialu Tajemnica zawodowa? Andrzej przebudza się ze śpiączki, natomiast Kinga próbuje się nim opiekować. Julia zdaje sobie sprawę z romansu, domagając się uzyskania pełnomocnictwa w sprawie Jóźwiaka. Stara się zawalczyć o dom, chce się zatroszczyć o zwycięstwo na sali sądowej.

Czytaj również: Tajemnica zawodowa – nowy prawniczy serial TVN

Znalezienie odpowiedzi nie będzie łatwe. Zwraca się z prośbą o pomoc do Millera, specjalisty w wyszukiwaniu ukrytych informacji na temat ludzi. Ktoś w dalszym ciągu depcze jej po piętach, postanawia z nim współpracować. Julii udaje się zdobyć drogocenne informacje, tak ważne do wygrania sprawy dla Jóźwiaków.

Tajemnica zawodowa – kiedy odcinek 2 sezonu 1?

Kiedy wyemitowany zostanie 2 odcinek sezonu 1 serialu Tajemnica zawodowa? Najnowszy odcinek serialu wyemitowany zostanie dziś, 24 lutego o godzinie 21:30, na kanale TVN. 

Czytaj również: Tajemnica zawodowa: Co wydarzy się w 1 odc i 2 odc serialu?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

Tajemnica zawodowa – opis odcinka 3 1 sezonu

Co stanie się w 3 odcinku wspomnianej produkcji? Andrzej ma się coraz lepiej, ale kłótnia i domaganie się wyprowadzki zmienia się w awanturę. Julia udaje się na drinka z Millerem, chce uczcić sukces. Spotkanie jednak zaskakuje. Żurawska rozpoczyna pracę w kancelarii Wiktora. 

Pierwszą klientką została Alicja Duszkiewicz, będąc pozbawioną prawa do wykonywania zakonu po popełnionym błędzie w trakcie ratowania życia ofierze wypadku. Kobieta zgłasza jednak apelację. Jest jednak problem, otóż jedynie opiekun specjalizacji może go sporządzić.

Czytaj również: LAB – oto nowy serial TVN

Ojciec Julii chce się zaangażować w sprawę, w końcu profesor Adam Birut to jego przyjaciel oraz klient. Kinga domaga się od Andrzeja, by ten uporządkował swoje życie i odszedł od żony. Mężczyzna póki co jednak skupia się tylko i wyłącznie na sobie oraz na niemożności wyko0nywania pracy....

Tajemnica zawodowa – kiedy odcinek 3 sezonu 1?

Kiedy wyemitowany zostanie 3 odcinek sezonu 1 serialu Tajemnica zawodowa?  zostanie wyemitowany w środę, 3 marca o godzinie 21:30, na kanale TVN. 

Czytaj również: Wykiwać klawisza – sport ponad prawem

Po premierze epizod zobaczyć będzie można także w sieci – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

Tajemnica zawodowa – książki

Serial Tajemnica zawodowa jest produkcję opartą na własnym scenariusza. Oznacza to tyle, że nie jest dziełem opartym na powieści, czy innej formie literackiej. Możemy jednak w zamian zaproponować Wam książkę w podobnej tematyce o tytule Diagnoza.

Książkę „Diagnoza” tanio kupić można w:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Kartoteka Pitera P.
Jacek Wiśnicki
Kartoteka Pitera P.
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Monika Kowalska (I)
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Na zawsze
Karolina Winiarska
Na zawsze
Maja Orety i skarb Szkocji
Eliza Sarnacka-Mahoney
Maja Orety i skarb Szkocji
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Pokaż wszystkie recenzje