Tajemnica zawodowa: Co wydarzy się w 1 odc i 2 odc serialu?

Data: 2021-02-17 12:00:01 Autor: adudek

Kanał telewizyjny TVN nie skąpi widzom nowości serialowych. Na antenie możecie oglądać nowy serial kryminalny LAB, a dziś startuje kolejna serialowa produkcja, o tytule Tajemnica zawodowa, przez wielu oczekiwana. 

Obrazek w treści

Tajemnica zawodowa to serial obyczajowy o tematyce prawniczej, którego pierwszy odcinek stacja TVN wyemituje już dziś, kolejny zadebiutuje za tydzień. Co wydarzy się w odcinku 1 oraz odcinku 2 serialu Tajemnica zawodowa? Zobaczcie sami!

Tajemnica zawodowo – opis 1 odcinka 1 sezonu

Co wydarzy się w 1 odcinku serialu Tajemnica zawodowa? Rocznica ślubu Andrzeja z Julią, nie jest dniem łatwym. Trudny poród, który odbiera, wciąż się przedłuża. Wkrótce na jaw wychodzą inne problemy. Oto prywatny detektyw, Paweł Miller, informuje Julię, żonę Andrzeja, że ten ma romans z jej koleżanką z pracy, Kingą.

Czytaj również: Tajemnica zawodowa – nowy prawniczy serial TVN

Tymczasem w szpitalu dochodzi do tragedii. Andrzej zostaje ugodzony nożem, przez męża pacjentki, Jóźwiaka, który wini go za śmierć żony. Pod wpływem impulsu, ojciec Julii, Wiktor oświadcza się Monice, po czym kolejnego dnia okazuje się, że jego wybranka została adwokatem Darka Jóźwiaka. Kobieta stara się to wykorzystać okazję, i zostaje zwolniona, co wywołuje w niej chęć zemsty. W obronie rodziny staje Julia. 

Tajemnica zawodowa – opis odcinka 2 1 sezonu

Co stanie się w 2 odcinku wspomnianej produkcji? Wracamy do Andrzeja, który przebudza się ze śpiączki oraz Kingi, która stara się opiekować ukochanym. Wiadome jest już, że Julia wie o romansie, przy okazji żąda pełnomocnictwa w sprawie Jóźwiaka. Stara się walczyć o dom, w trosce o dzieci chce odnieść prawnicze zwycięstwo.

Czytaj również: LAB – co wydarzy się w 2 i 3 odcinku nowego serialu TVN?

Znalezienie rozwiązanie nie będzie łatwe. Zwraca się do Millera, który jest specjalistą w wyszukiwaniu ukrytych informacji na temat ludzi. A ponieważ ktoś wciąż depcze jej po piętach, postanawia z nim współpracować. Julii udaje się zdobyć cenne informacje, tak ważne do wygrania sprawy Jóźwiaków.

Tajemnica zawodowa – kiedy odcinek 2 sezonu 1?

Kiedy wyemitowany zostanie 2 odcinek sezonu 1 serialu Tajemnica zawodowa? Pierwszy odcinek kolejnego prawniczego i zarazem obyczajowego serialu Tajemnica zawodowa, przez wielu oczekiwanego, pojawi się już dziś, 17 lutego o godzinie 21:30, na kanale TVN. 

Czytaj również: LAB – oto nowy serial TVN

Na kolejny będziemy musieli poczekać siedem dni. Odcinek 2 stacja telewizyjna TVN wyemituje 24 lutego 2021 roku, także o godzinie 21:30.

Tajemnica zawodowa – książki

Serial Tajemnica zawodowa jest produkcję opartą na własnym scenariusza. Oznacza to tyle, że nie jest dziełem opartym na powieści, czy innej formie literackiej. Możemy jednak zaproponować Wam książkę w podobnej tematyce o tytule Diagnoza.

Książkę „Diagnoza” kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Kartoteka Pitera P.
Jacek Wiśnicki
Kartoteka Pitera P.
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Monika Kowalska (I)
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Maja Orety i skarb Szkocji
Eliza Sarnacka-Mahoney
Maja Orety i skarb Szkocji
Na zawsze
Karolina Winiarska
Na zawsze
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Pokaż wszystkie recenzje