LAB – oto nowy serial TVN

Data: 2021-02-15 15:10:30 Autor: Patryk Obarski

LAB to najnowsza produkcja grupy Discovery+, która od poniedziałku emitowana będzie na antenie TVN. O co chodzi w serialu i czy warto go zobaczyć? 

Obrazek w treści

LAB to najnowsza produkcja, która zrealizowana została na zlecenie stacji TVN. Nowy serial to propozycja dla fanów produkcji kryminalnych i paradokumentalnych. 

LAB – opis serialu TVN 

O czym jest serial LAB? Nowa produkcja przedstawi losy śledczych, którzy podejmują się najtrudniejszych kryminalnych spraw. W rozwiązywaniu zagadek pomaga im jednak nie tylko dedukcja, a nowoczesne laboratorium kryminalistyczne. 

Czytaj także: After 3, czyli After. Ocal mnie, z polskim zwiastunem 

Zespołowi śledczemu przewodniczy Maria Szajner, inspektorka, która na pozór jest zimna i opanowana, jednak dla swoich ludzi jest w stanie zrobić wszystko. W codziennych sprawach towarzyszyć będą jej policjanci – Klaudia Traczyk, Jakub Rawicz oraz specjaliści z laboratorium kryminalnego: Paweł oraz Brygida Konieczni.

Każdy z odcinków będzie osobną kryminalną sprawą, na której rozwikłanie bohaterowie będą mieli niezwykle mało czasu. 

LAB – obsada

Kto wystąpił w serialu LAB? W postać inspektor Szajner wcieliła się Alina Kamińska. U jej boku wystąpił Marcin Sianko oraz Ewelina Starejki. 

Czytaj także: Teatr Telewizji: Tamta twarz – Alkohol i toksyczna relacja matki...

Oprócz nich w programie pojawiają się również Aleksander Talkowski, Wiesław Kupczak, Dominika Bednarczyk oraz Natalia Wieciech. 

LAB – kiedy premiera? 

Serial LAB swoją premierę mieć będzie w pierwszym dniu obowiązywania wiosennej ramówki, czyli w poniedziałek, 15 lutego 2021 roku. 

LAB – ile odcinków?

Pierwszy odcinek zadebiutuje na antenie stacji TVN w poniedziałek o godz. 17:00. O tej porze widzowie będą mogli zobaczyć serial codziennie od poniedziałku do piątku. Prawdopodobnie serial emitowany będzie na próbę do końca wiosennej ramówki, czyli okolic czerwca. 

LAB – opinie

Serial LAB jest produkcją, która może spodobać się fanom takich seriali jak Detektywi czy W11: Wydział śledczy. To powrót po latach do znanych formatów, jednak – w odświeżonej, nowocześniejszej odsłonie. Jeśli lubi się paradokumenty – z pewnością warto dać tmu serialowi szansę. 

LAB – książka 

Serial LAB powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka powiązana z tym tytułem. Jeśli jednak poszukujecie powieści nawiązującej tematycznie do pracy biegłych z zakresu kryminalistyki, spodobać może Wam się książka Listy zza grobu, która jest pierwszą powieścią z cyklu o patomorfolog Sewerynie Zaorskim

Książkę można kupić poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Kartoteka Pitera P.
Jacek Wiśnicki
Kartoteka Pitera P.
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Monika Kowalska (I)
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Maja Orety i skarb Szkocji
Eliza Sarnacka-Mahoney
Maja Orety i skarb Szkocji
Na zawsze
Karolina Winiarska
Na zawsze
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Pokaż wszystkie recenzje