After 3, czyli After. Ocal mnie, z polskim zwiastunem

Data: 2021-02-15 14:00:02 Autor: adudek

Do kin zmierza kolejna odsłona niezwykle popularnej młodzieżowej filmowej serii After. Trzecia część, której polski tytuł brzmi After. Ocal mnie, ma już swój polski zwiastun.

Obrazek w treści

Film After. Ocal mnie, wkrótce w kinach, a tymczasem, Monolith Films prezentuje widzom kolejną część z serii, w zwiastunowym skrócie. Produkcja oparta na bestsellerowej powieści Anny Todd, a często nazywana młodzieżową wersją Pięćdziesięciu twarzy Greya, coraz bliżej. 

After 3 – kolejna część filmowej serii

After 3, czyli After. Ocal mnie to, jak z tytułu wynika kolejna, trzecia już tym razem filmowa opowieść, skupiająca się na wchodzącej w dorosłość kobiecie, borykającej się z problemami i rozterkami sercowymi.

Czytaj również: Niezgrabny pierwszy raz. Recenzja filmu "After"

Najnowszy film opierać się będzie na trzecim tomie z cyklu After autorstwa Anny Todd, w której to Tessa pogodzi się z ukochanym. Miłość Tessy i Hardina na nowo rozkwita, dziewczyna chce dać szansę temu jakże burzliwemu związkowi. Z czasem jednak na jaw wychodzą wady, tym razem Tessy.

Czytaj również: After 3 – co wiadomo na temat kontynuacji serii?

Oboje muszą się nauczyć nie tylko sobie ufać, ale akceptować siebie takimi, jakimi są. Nie jest to łatwe, bowiem życie stawia przed nimi kolejne wyzwania. Tessa otrzymuje propozycję zmiany miejsca zamieszkania, gdzie może rozwijać się zawodowo. Czy jednak związek na odległość, może się w ich przypadku udać?

After 3 – zwiastun filmowy 

Monolith Films zaprezentował wczoraj filmową, polską zapowiedź nadchodzącej kolejnej części amerykańskiego melodramatu. Produkcja, którą pokochała nastoletnia część widzów, choć nie tylko oni, już wkrótce będzie mieć swoją kinową premierę. 

After 3 – premiera jeszcze w tym roku?

Niezwykle popularna seria filmowa, tym razem w części trzeciej, o tytule After. Ocal mnie, której reżyserem jest Castille Landon, mająca na swoim koncie filmy: Świat Leopolda czy Tyłem do przodu, niestety nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.

Czytaj również: Będzie 2 część filmu „After”! W obsadzie Dylan Sprouse

Nowa część filmu oparta na poczytnej powieści, powinna zadebiutować jeszcze w tym roku, o czym świadczyłoby słowo „wkrótce”, z jakim możecie się spotkać w zaprezentowanym powyżej filmowym zwiastunie. 

Należy także nadmienić, że reżyserka części trzeciej, ma zająć się także stworzeniem czwartej odsłony tegoż filmowego melodramatu. Do tej pory kinowej ekranizacji doczekały się After i After 2, którego reżyserem jest Roger Kumble, mający na swoim koncie, między innymi serial Słodkie Kłamstewka.

Czytaj również: "Chyłka-Rewizja" na TVN. Kiedy zobaczymy 3 sezon Chyłki w telewizji?

After 3 – książki

Film After 3 After. Ocal mnie to kolejna ekranizacja bardzo popularnej powieści, której autorką jest Anna Todd. Film opiera się na powieści o tytule Ocal mnie, będącej trzecim tomem z cyklu After. Ten składa się z czterech części, których tytuły to: Płomień pod moją skórą, Już nie wiem, kim bez ciebie jestem, Ocal mnie, Bez siebie nie przetrwamy

Książkę „Ocal mnie” można kupić tutaj: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Ocal mnie
Anna Todd5
Okładka książki - Ocal mnie

Tessa wybaczyła Hardinowi kłamstwo, a teraz sama ukrywa przed nim prawdę. Chce wykorzystać wielką szansę w karierze, ale wie, że to będzie cios dla jej...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor