Będzie 2 część filmu „After”! W obsadzie Dylan Sprouse

Data: 2019-08-11 19:18:06 Autor: pobarski

W kwietniu na ekranach kin pojawił się film After, który powstał na podstawie bestsellerowej powieści Anny Todd – After. Płomień pod moją skórą. Wiemy już, że niebawem pojawi się kontynuacja! Przedstawiamy Wam opis drugiej części i nowego bohatera!

After płomień pod moją skórąFot. Quantrell D. Colbert / mat. prasowe. Monolith Films

Kilka lat temu Anna Todd stworzyła poczytną serię dla młodzieży, która przez wielu określana była nastoletnią odpowiedzią na Pięćdziesiąt twarzy Greya. Po tytuł chętnie sięgały nastolatki najpierw za pomocą platformy Wattpad, gdzie pierwotnie Todd publikowała After w formie opowiadań fan fiction. Po sukcesie na platformie, zdecydowano się wydać książki w tradycyjnej, papierowej formie.

Czytaj także: Kto zainspirował Annę Todd do stworzenia "After"?

Parę miesięcy temu, 12 kwietnia, w kinach pojawiła się ekranizacja pierwszej części z popularnej serii Anny Todd. Film nosił tytuł After i przedstawiał losy nieśmiałej uczennicy Tessy, rozpoczynającej naukę w koledżu. Niebawem poznaje tajemniczego Hardina Scotta, który pozwala jej odkrywać nieznane dotąd emocje. Jednak kiedy chłopak rozkocha w sobie Tessę, na jaw wyjdą tajemnice z przeszłości Hardina.

W pierwszej części filmowej historii wystąpili Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin (m.in. Harry Potter i Książę Półkrwi), Selma Blair (m.in. Legalna blondynka, Szkoła uwodzenia) i Peter Gallagher (m.in. American Beauty).  W sklepach internetowych możecie kupić ten obraz na DVD, a w naszym serwisie dostępna jest recenzja filmu After.  Tymczasem poznaliśmy pierwsze informacje dotyczące kolejnej ekranizacji.

Czytaj także: "After" pobija rekordy

After część 2 - opis filmu

Drugi film z tej młodzieżowej serii nazywać się będzie After We Collided. Choć angielski tytuł nie brzmi znajomo, to polska nazwa sequela, na podstawie którego powstanie ekranizacja, to After. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem. Sequel stanowi drugi tom cyklu After i w Polsce wydany został nakładem SIW Znak pod marką Między Słowami.

Co stanie się w drugiej części? Tess, od zawsze będąca przykładną córką i pilną uczennicą, wie, że została wykorzystana. Dowiaduje się też, że jej romans z Hardinem rozpoczął się z zupełnie innych powodów, niż myślała do tej pory. Chłopak wywrócił jej życie do góry nogami i nawet nie spróbował naprawić swoich błędów. Choć Hardinowi zawdzięcza wprowadzenie w sekrety związku i erotycznych uniesień, to tego, co zrobił, nie może mu wybaczyć. W końcu – sama Tess musi zdefiniować, kim naprawdę jest.

After We Collided wyreżyserowany zostanie przez Rogera Kumble’a, odpowiedzialnego m.in. za produkcje takie jak Słodkie kłamstewka (Pretty Little Liars), Szkoła uwodzenia czy W garniturach.

Dylan Sprouse w obsadzie AfterFot. mat. prasowe Monolith Films

Co więcej, do obsady dołącza całkiem nowa osoba – jest nim Dylan Sprouse, znany widzom zwłaszcza z dziecięcych ról w serialach emitowanych przed laty przez stację Disney Channel. Dylan wcieli się w postać Trevora Scotta, czyli młodego pracownika wydawnictwa Vance Publishing, w którym staż rozpoczyna Tessa. Anna Todd w swoich powieściach przedstawiała Trevora jako postać nieśmiałą i słodką, ale jednocześnie cierpliwą i zachowującą spokój. Chłopak będzie swoisty konkurentem Hardina w walce o serce Tess.

Film zobaczyć będzie można we wrześniu 2020 roku.  Dokładna data premiery została podana w naszym artykule: Znana jest już polska data premiery filmu After We Collided!

Producenci filmu udostępnili już zapowiedź zwiastuna:

Cały oficjalny zwiastun można zobaczyć tutaj.

Powieść After możecie kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Już nie wiem, kim bez ciebie jestem
Anna Todd13
Okładka książki - Już nie wiem, kim bez ciebie jestem

To miał być czas wytężonej nauki i intensywnych studiów, a stał się początkiem fatalnego zauroczenia! Tessa – grzeczna dziewczynka i Hardin...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor