"After" pobija rekordy

Data: 2019-04-17 08:21:58 Autor: mojebestsellery
News -

W zeszłym tygodniu w kinach pojawiła się ekranizacja powieści Anny Todd – After. Płomień pod moją skórą. Ta romantyczna opowieść dla nieco starszych nastoletnich czytelników spodobała się także w formie filmowej – produkcja w polskich kinach pobiła bowiem rekordy oglądalności.

W pierwszy, premierowy weekend, ekranizację bestsellerowej książki After zobaczyło w Polsce ponad 124 tysiące widzów. To naprawdę imponujący wynik, który przegonił dotychczasowe rekordy filmów takich jak Zmierzch, Igrzyska Śmierci czy Step Up.

After często nazywany jest młodzieżową odmianą Pięćdziesięciu twarzy Greya. Pierwotnie książka powstała jako fan-fiction Anny Todd o członkach zespołu One Direction. Po spektakularnym sukcesie opowiadań publikowanych na platformie Wattpad, opowieść tę – w zmienionej i przeredagowanej formie – wydano jako tradycyjną książkę.

After. Płomień pod moją skórą opowiada historię nastoletniej Tessy. Jej poukładane życie zmienia jedno zdarzenie – poznanie tajemniczego i przystojnego Hardina.

Kiedy Tessa zaczyna studia, jest pewna, że wszystko ma pod kontrolą. Pragnie spełnić swoje marzenie o pracy w wydawnictwie, ma także kochającego chłopaka – Noaha, z którym na czas jej studiów w innym mieście, prowadzi związek na odległość.

Jednak spotkanie aroganckiego i butnego Hardina całkowicie wywraca jej życie do góry nogami. Hardin, całkowite zaprzeczenie Noaha, budzi w Tessie uczucia, jakich dotąd nie zaznała.

Co sądzicie o tej książce? Pójdziecie do kina?

Fot. Quantrell D. Colbert / mat. prasowe Monolith Films

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Wydawnictwo
Autor
Recenzje miesiąca
Kult
Łukasz Orbitowski;
Kult
Save you
Mona Kasten
Save you
Siostry, psy i wariaci
Maite Carranza, Julia Prats
Siostry, psy i wariaci
Sedno życia
Katarzyna Kielecka
Sedno życia
Shadow Raptors. Kurs na kolizję
Sławomir Nieściur;
Shadow Raptors. Kurs na kolizję
Magia Serbithów
Małgorzata Lisińska
Magia Serbithów
Pokaż wszystkie recenzje