"After" pobija rekordy

Data: 2019-04-17 08:21:58 Autor: pobarski
News -

W zeszłym tygodniu w kinach pojawiła się ekranizacja powieści Anny Todd – After. Płomień pod moją skórą. Ta romantyczna opowieść dla nieco starszych nastoletnich czytelników spodobała się także w formie filmowej – produkcja w polskich kinach pobiła bowiem rekordy oglądalności.

W pierwszy, premierowy weekend, ekranizację bestsellerowej książki After zobaczyło w Polsce ponad 124 tysiące widzów. To naprawdę imponujący wynik, który przegonił dotychczasowe rekordy filmów takich jak Zmierzch, Igrzyska Śmierci czy Step Up.

After często nazywany jest młodzieżową odmianą Pięćdziesięciu twarzy Greya. Pierwotnie książka powstała jako fan-fiction Anny Todd o członkach zespołu One Direction. Po spektakularnym sukcesie opowiadań publikowanych na platformie Wattpad, opowieść tę – w zmienionej i przeredagowanej formie – wydano jako tradycyjną książkę.

After. Płomień pod moją skórą opowiada historię nastoletniej Tessy. Jej poukładane życie zmienia jedno zdarzenie – poznanie tajemniczego i przystojnego Hardina.

Kiedy Tessa zaczyna studia, jest pewna, że wszystko ma pod kontrolą. Pragnie spełnić swoje marzenie o pracy w wydawnictwie, ma także kochającego chłopaka – Noaha, z którym na czas jej studiów w innym mieście, prowadzi związek na odległość.

Jednak spotkanie aroganckiego i butnego Hardina całkowicie wywraca jej życie do góry nogami. Hardin, całkowite zaprzeczenie Noaha, budzi w Tessie uczucia, jakich dotąd nie zaznała.

Co sądzicie o tej książce? Pójdziecie do kina?

Fot. Quantrell D. Colbert / mat. prasowe Monolith Films

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
After. Płomień pod moją skórą
0
Okładka książki - After. Płomień pod moją skórą

Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina i na to, co zdarzyło się później. Kiedy Tessa zaczyna studia, jej życie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Recenzje miesiąca
Sekret Heleny
Lucinda Riley;
Sekret Heleny
Czas pomsty
Maciej Liziniewicz
Czas pomsty
Budząc lwy
Ayelet Gundar-Goshen
Budząc lwy
Dzisiaj umrzesz Ty
Sue Wallman
Dzisiaj umrzesz Ty
Czas pokuty
Grzegorz Kopiec
Czas pokuty
Nie wiem, gdzie jestem
Gayle Forman;
Nie wiem, gdzie jestem
Wielka księga Klary
Marcin Wicha;
Wielka księga Klary
Wisznia ze słowiańskiej głuszy
Aleksandra Katarzyna Maludy
Wisznia ze słowiańskiej głuszy
Pokaż wszystkie recenzje