Jest już zwiastun nowego "After"!

Data: 2020-02-14 17:27:39 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Książki Anny Todd to od paru lat bestsellery wśród literatury dla młodzieży. Teraz zobaczyć można już pierwszy zwiastun ekranizacji drugiej części z serii Todd – After.

Obrazek w treści

Anna Todd zadebiutowała w internecie, tworząc na portalu Wattpad romantyczne fan fiction z udziałem… członków zespołu One Direction. Nie spodziewała się jednak, że jej opowiadania przyniosą jej międzynarodową sławę. Teraz książki oparte na podstawie internetowych tekstów zostały zekranizowane.

After 2 – opis

W ubiegłym roku w kinach pojawiła się pierwsza część – After. Płomień pod moją skórą. Przedstawiała ona historię Tessy, młodej dziewczyny, która nigdy nie sprawiała wychowawczych problemów, a teraz dostała się na studia. Niebawem dziewczyna poznaje Hardina – niepokornego, starszego studenta, znanego podrywacza. Niespodziewanie pomiędzy grzeczną dziewczynką a bad boyem pojawia się nieznane im do tej pory uczucie.

Czytaj także: Niezgrabny pierwszy raz. Recenzja filmu After

Po niespodziewanym zakończeniu pierwszego filmu, przyszedł czas na kolejną część opowieści o Hardinie i Tessie. W nowym filmie – After We Collided ukazane zostaną dalsze losy młodych dorosłych. Tessa rozpoczyna staż w wydawnictwie, jednocześnie musi uporządkować swoją relację z Hardinem, który mocno ją zranił.

After 2 – zwiastun

W walentynki, 14 lutego 2019 r. o 18:00 twórcy filmu zdecydowali się na udostępnienie pierwszego zwiastuna produkcji.

W nowym trailerze ponownie widzimy znanych z poprzedniej części aktorów - Josphine Langford oraz Hero Fiennesa-Tiffina.

Czytaj także: Będzie 2 część filmu „After”! W obsadzie Dylan Sprouse

Co ciekawe, w nowej części pojawi się także Dylan Sprouse (m.in. Nie ma to jak hotel), o czym pisaliśmy w naszych poprzednich materiałach.

After 2 – kiedy premiera?

Nowy film After We Collided w kinach pojawi się już niebawem. Początkowo planowano, że na ekranach produkcję zobaczymy 23 kwietnia 2020 roku. Niestety, ze względu na pandemię, data premiery została przesuięta. 

Czytaj także: Zakończono prace nad 2. częścią After! Co wiadomo? Opis, kiedy premiera, gdzie zobaczyć

W Polsce za dystrybucję filmu odpowiada Monolith Films. Film w Polsce zobaczyć będzie można na początku września. Dokładna data premiery podana została tutaj: Znana jest już polska data premiery filmu After We Collided!

After 2 – książka

Film After We Collided powstał na podstawie książki Anny Todd pt. After. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem. Powieść jest drugim tomem z cyklu After i ukazała się nakładem Wydawnictwa Znak.

After. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Już nie wiem, kim bez ciebie jestem
Anna Todd13
Okładka książki - Już nie wiem, kim bez ciebie jestem

To miał być czas wytężonej nauki i intensywnych studiów, a stał się początkiem fatalnego zauroczenia! Tessa – grzeczna dziewczynka i Hardin...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy