Zakończono prace nad 2 częścią "After"! Kiedy zobaczymy film?

Data: 2019-09-19 10:47:13 Autor: pobarski

Wczoraj na swoich profilach w social mediach aktorzy występujący w sequelu filmu After – Dylan Sprouse, Josephine Langford oraz Hero Fiennes-Tiffin potwierdzili koniec zdjęć na planie drugiej części młodzieżowego hitu.

After 2 film
fot. ERIKA DOSS; AFTER PS LLC

After powstało parę lat temu jako fan fiction Anny Todd o członkach zespołu One Direction. Opowiadania publikowane za pośrednictwem platformy Wattpad okazały się jednak tak wielkim sukcesem, że fanfik przerobiono na młodzieżową powieść new adult.

Czytaj także: Będzie 2 część filmu „After”! W obsadzie Dylan Sprouse

Na początku 2019 roku do kin trafiła ekranizacja pierwszej części z serii – After. Płomień pod moją skórą – która rozpoczęła historię Tessy Young, młodej studentki, która po wyjeździe z rodzinnego miasta poznaje tajemniczego Hardina, w którym się zakochuje.

Podobnie jak książki, także i film okazał się kasowym hitem, dzięki czemu w szybkim czasie zadecydowano się o nagraniu sequela After. Drugi film nazywa się After We Collided, a książka w polskiej wersji językowej nosi tytuł After. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem.

After 2After We Collided opis

Druga część będzie kontynuować losy Tessy i Hardina. Dziewczyna cały czas stara się wybaczyć Hardinowi kłamstwo, jednak nie jest to dla niej łatwe. Oddała mu się, odkrywając wszystkie swoje tajemnice, tymczasem ich relacja była jedynie fasadą.

Czytaj także: Poznaj najpiękniejsze cytaty o miłości - na walentynki, dla chłopaka i dziewczyny

Tessa stara się uleczyć złamane serce, oddając się pracy. Jako stażystka w wydawnictwie ma wiele obowiązków, które zaczynają pochłaniać ją bez reszty. W oficynie poznaje także przystojnego Trevora, który zaczyna zalecać się do dziewczyny. Jego urok działa na Tessę, jednocześnie jednak dziewczyna pamięta o Hardinie. I o bólu, jaki jej sprawił.

Jak dalej potoczą się losy Tessy? Jaką decyzję podejmie?

After 2After We Collided kiedy premiera filmu?

Kiedy premiera filmu na podstawie książki After. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem? Planowano, że film pojawi się w kwietniu 2020 r., jednak ze względu na pandemię, premiera produkcji została przesunięta na wrześnień 2020. Dokładną datę premiery znaleźć możecie w naszym artykule: Znana jest już polska data premiery filmu After We Collided!

Wczoraj, 18 września 2019 roku, aktorzy, którzy wcielają się w główne role w sequelu – Josephine Langford (Tessa) i Hero Fiennes-Tiffin (Hardin) potwierdzili, że na planie drugiej części zapadł już ostatni filmowy klaps.

Dziękujemy wszystkim za doprowadzenie nas do miejsca, w którym jesteśmy, za wsparcie i miłość do tej serii. To wszystko dzięki Wam


– zakomunikowali na Instagramie aktorzy.

O zakończeniu zdjęć poinformował także Dylan Sprouse, wcielający się w rolę Trevora.

Jestem podekscytowany, że będziecie mogli zobaczyć naszą pracę i sprawdzić ten film, kiedy zostanie wydany w tajemniczym czasie w tajemniczej przyszłości


– napisał Sprouse na Instagramie.

After 2 zwiastun

W Walentynki opublikowano oficjalny zwiastun filmu. Zobaczyć można go poniżej:

Film pojawi się na ekranach kin na wiosnę - w kwietniu 2020 roku. Na ten moment nieznana jest dokładna data polskiej premiery. W naszym serwisie dostępna jest już recenzja filmu After

After 2 w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Już nie wiem, kim bez ciebie jestem
Anna Todd13
Okładka książki - Już nie wiem, kim bez ciebie jestem

To miał być czas wytężonej nauki i intensywnych studiów, a stał się początkiem fatalnego zauroczenia! Tessa – grzeczna dziewczynka i Hardin...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor