Znana jest już polska data premiery filmu After We Collided!

Data: 2020-07-16 08:50:16 Autor: pobarski

W środę w nocy pojawiły się oficjalne informacje związane z międzynarodową premierą 2 części filmu AfterAfter We Collided. Fani poznali datę premiery nowej części filmowego hitu. 

Obrazek w treści

W ubiegłym roku premierę miała pierwsza część z filmowej serii After, która powstała na podstawie książek autorstwa amerykańskiej pisarki, Anny Todd.

Czytaj także: Niezgrabny pierwszy raz. Recenzja filmu "After"

Produkcja dość ciepło przyjęta została przez nastoletnich widzów, do których była kierowana. Dlatego też twórcy produkcji zdecydowali się na sfilmowanie kolejnej części z serii – After We Collided (czyli After. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem). 

After 2 – kiedy premiera

Informacje o drugiej części pojawiły się już w 2019 r., a w lutym, w walentynki, udostępniono oficjalny zwiastun produkcji. Wówczas poznano także datę premiery filmu – produkcja miała wejść do kin 23 kwietnia. 

Czytaj także: Będzie 2 część filmu „After”! W obsadzie Dylan Sprouse

Niestety, ze względu na pandemię, większość krajów zdecydowała się zamknąć instytucje kultury, w tym kina, przez co wiele premier filmowych zostało przesuniętych w czasie – w tym premiera filmu After 2

After 2 – kiedy w Polsce?

Wczoraj wreszcie poznaliśmy datę polskiej premiery filmu After. Widzowie będą mogli zobaczyć film w kinach już 4 września 2020 r., czyli zaraz po wakacjach! 

Czytaj także: Zakończono prace nad 2 częścią "After"! Kiedy zobaczymy film?

Oprócz nas, w tym samym czasie film będzie miał swoją premierę w Finlandii, Norwegii, Hiszpanii oraz Szwecji. Wcześniej od nas film zobaczą Grecy, Włosi, Portugalczycy, Rosjanie, Czesi, Niemcy, Węgrzy oraz Słowacy. Z kolei dopiero po 10 września film pojawi się w Australii, Rumunii, Kanadzie, Holandii oraz Belgii.

Co ciekawe, nadal nieznana jest data premiery filmu w Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych. Wszystko z powodu niepewnej sytuacji związanej z pandemią.

20 lipca w sieci udostępniono film z jedną z najważniejszych scen nowej produkcji - poznania Tessy oraz nowego bohatera, Trevora. Film zobaczyć można tutaj

After 2 – opis

O czym będzie 2 część z serii? W drugiej części filmowych przygód kontynuowane zostaną losy Tessy i Hardina. Po burzliwych wydarzeniach z początku ich związku wydawało się, że powoli wszystko się układa. 

Czytaj także: Jest już zwiastun nowego "After"! 

Niebawem ich relacja jednak ponownie sypie się jak domek z kart. Hardin skrywa bowiem mroczne sekrety, których dzielić nie chce ze swoją dziewczyną. Z kolei Tessa pragnie bliskości, o której zapomnieć może w związku z Hardinem.

Niebawem dziewczyna rozpoczyna pracę w wydawnictwie, a tam poznaje nowego, przystojnego kolegę, który może zachwiać jej relację z Hardinem. 

After We Collided – książka

Film After 2 (After We Collided) powstał na podstawie książki Anny Todd After. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem, będącej drugą częścią z cyklu After. Na całą serię składają się książki: Płomień pod moją skórąJuż nie wiem, kim bez ciebie jestem Ocal mnie oraz Bez siebie nie przetrwamy.

After. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem dostępny jest w sprzedaży. Kupić można go poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Już nie wiem, kim bez ciebie jestem
Anna Todd12
Okładka książki - Już nie wiem, kim bez ciebie jestem

To miał być czas wytężonej nauki i intensywnych studiów, a stał się początkiem fatalnego zauroczenia! Tessa – grzeczna dziewczynka i Hardin...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Recenzje miesiąca
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Pokaż wszystkie recenzje