LAB: atak nożownika. Co wydarzy się w 6 i 7 odcinku serialu?

Data: 2021-02-19 08:05:02 Autor: adudek

LAB to nowy kryminalny serial emitowany na kanale telewizyjnym TVN. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu?

Obrazek w treści

Serial LAB to połączenie klasycznej produkcji kryminalnej i paradokumentu. Produkcja TVN to zmagania policjantów w wyjaśnieniu nieoczywistych, trudnych zagadek kryminalnych. 

LAB – opis 6 odcinka

Co wydarzy się w 6 odcinku serialu LAB? Tym razem brygada policjantów zajmuje się sprawą młodej dziewczyny, tancerki baletowej, która zostaje poważnie ranna. Rano okazuję się że tak dotkliwe iż  już nigdy nie będzie mogła wrócić do tańca. Podejrzenia padają na jej rywalkę, ale w konsekwencji skupiają się na bracie ofiary. 

Czytaj również: 'LAB': czy rodzice winni są śmierci nastolatki? Co wydarzy się w 4 i 5 odcinku 'LAB'?

Tymczasem w w laboratorium LAB pojawia się wychowanek rodzinnego domu dziecka prowadzonego przez matkę komisarza Michała Walewskiego. Chłopiec chce pomocy. 

LAB – opis 7 odcinka

Co wydarzy się w 7 odcinku serialu LAB? Kolejny odcinek skupia się na szkielecie, który został odnaleziony na budowie, przez pracujących tam pracowników. Ofiarą okazuje się być zaginiona przed laty dziewczyna. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że młoda kobieta została przed dwoma latami, zamordowana. Poszukiwania śledczych prowadzą do szefa denatki, który mógł być ojciec jej dziecka.

Czytaj również: LAB – oto nowy serial TVN

Poznajemy także problemy wychowawcze komisarz Klaudii Traczyk, której córka Kaja wyraźnie się buntuje. Nie chce się uczyć, nie słucha. 

LAB – gdzie obejrzeć 6 i 7 odcinek serialu?

Serial LAB to jak wspominaliśmy nowa produkcja stacji TVN. Odcinek 6 wyemitowany zostanie na antenie TVN w poniedziałek, 22 lutego o godzinie 17:00.

Odcinek 7 serialu LAB wyemitowany zostanie oczywiście na tym samym kanale, we wtorek, 23 lutego o godzinie 17:00.

Czytaj również: Tajemnica zawodowa: Co wydarzy się w 1 odc i 2 odc serialu?

Powtórkę obydwu odcinków możecie obejrzeć na TVN kolejnego dnia, o godzinie 13:50.

LAB – książki

Serial LAB jest produkcją powstała na bazie oryginalnego scenariusza. Oznacza to, że nie jest powiązany z żadną książką. Polecamy w zamian nową książkę polskiego pisarza, Remigiusza Mroza Listy zza grobu.

Książkę „Listy zza grobu” kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.