"LAB": czy rodzice winni są śmierci nastolatki? Co wydarzy się w 4 i 5 odcinku "LAB"? 

Data: 2021-02-18 14:45:02 Autor: Piotr Piekarski

LAB to nowy serial oryginalny stacji TVN, który emitowany jest zamiast popularnego do tj pory „Szpitala”. Co nowego wydarzy się w odcinkach serialu LAB? Sprawdźcie! 

Obrazek w treści

LAB to nowy serial kryminalny, który zachowany jest w formacie paradokumentu. Nowa produkcja opowiada o losach policjantów, którzy w każdym nowym odcinku zmagają się z kolejną sprawą. 

LAB – opis 4 odcinka 

Co wydarzy się w 4 odcinku LAB? Tym razem policjanci zajmują się sprawą zabójstwa szesnastoletniej dziewczyny. Młoda kobieta wyszła na nocną imprezę wbrew sprzeciwom rodziców, na jaw wychodzi także ostry konflikt pomiędzy nią a rodzicami. To właśnie opiekunowie stają się pierwszymi podejrzanymi. Wkrótce jednak sprawa zaczyna komplikować się jeszcze bardziej. 

Czytaj także: Tajemnica zawodowa: Co wydarzy się w 1 odc i 2 odc serialu? 

Tymczasem na komendzie dochodzi do spięcia pomiędzy komisarzem Kubą Rawiczem a lekarką sądową, Anną Jurecką. Kiedy funkcjonariusz przychodzi do jej pracowni na kacu, lekarka wyrzuca go za drzwi. Powodem nie jest jednak jego stan, a to, że interesuje się jej córką – psycholożką Magdą. 

 LAB – gdzie obejrzeć 4 odcinek? 

Gdzie zobaczyć będzie można 4 odcinek serialu LAB? Nowy epizod wyemitowany zostanie w czwartek, 18 lutego o godz. 17:00 na antenie stacji TVN. 

Czytaj także: Tajemnica zawodowa – nowy prawniczy serial TVN 

Powtórkę zobaczyć będzie można następnego dnia w telewizji lub na platformie player.pl. 

LAB – opis 5 odcinka 

Co wydarzy się w 5 odcinku serialu LAB? Tym razem funkcjonariusze wezwani w związku z tajemniczą śmiercią męża znanej warszawskiej radnej. Okazuje się, że mężczyzna zmarł po tym, jak wcześniej zjadł tajemniczą egzotyczna potrawę. 

Czytaj także: LAB – oto nowy serial TVN

Sekcja wykazuje jednak, że to nie same składniki dania, a celowo podana trucizna sprawiły, że mężczyzna zmarł. Policjanci zaczynają drążyć i odkrywają, że pod fasadą szczęśliwego małżeństwa mężczyzna prowadził drugie życie. 

LAB – gdzie obejrzeć 5 odcinek? 

Gdzie można zobaczyć 5 odcinek serialu LAB? Nowa produkcja wyemitowana zostanie w piątek, 19 lutego o godz. 17:00 na antenie stacji TVN. Po premierze serialu w TV, nowy odcinek produkcji zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl. 

Czytaj także: Riverdale: Co wydarzy się w odc 5 i odc 6 sezonu 5?

Powtórka LAB odcinka 5 pojawi się na antenie TVN w poniedziałek, 22 lutego o 13:50. 

LAB – książka 

Serial LAB powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka powiązana z tym tytułem. Zamiast tego polecić możemy coś innego – powieść Remigiusza Mroza Listy zza grobu. Nowa książka popularnego polskiego autora opowiada o losach patomorfologa, który uwikłany zostaje w kryminalną sprawę. 

[tabla=6068262]

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.