Riverdale: Co wydarzy się w odc 5 i odc 6 sezonu 5?

Data: 2021-02-18 13:08:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Riverdale jest jednak z najbardziej popularnych seriali młodzieżowych dostępnych na platformie Netflix. Już dziś poznamy dalsze losy naszych bohaterów.

Obrazek w treści

Na platformie Netflix dostępny jest już 5 odcinek serialu Riverdale, w piątym już sezonie. Wkrótce pojawi się kolejny. Co wydarzy się w 5 i 6 odcinku sezonu 5 serialu? O tym poniżej. Zapraszamy!

Riverdale – opis 5 odcinka 5 sezonu

Przyjaciele próbują jakoś poradzić sobie z przeszłością, jednocześnie starając się odnaleźć w teraźniejszości, która nie wydaje się być łatwa. W szkole Riverdale High nie dzieje się najlepiej, po tym jak budżet został obcięty przez  Hirama Lodge'a.

Czytaj również: Riverdale: Co wydarzy się w 3 odc i odc 4 sezonu 5?

Walka Toni, Archie’go i Kevina trwa. Tymczasem Veronica znajduje sposób na śledzącego ją Chad’a, zaś Jughead rozpoczyna zupełnie inną pracę. 

Riderdale – gdzie obejrzeć 5 odcinek 5 sezonu?

Serial Riverdale w sezonie już piątym, jest w odcinku 5 już dostępna na platformie Netflix. Ten epizod trafił na wspomnianą platformę streamingową 18 lutego 2021 roku, w godzinach porannych.

Czytaj również: Netflix z mini serialem Co kryją jej oczy - ryzykowana gra w umyśle

Rivedale – opis 6 odcinka 5 sezonu

W tym odcinku ponownie przeskakujemy w czasie, wracając ponownie do szkoły w Riverdale High, siedem lat później. Śledzimy poczynania bohaterów, którzy teraz pełnią już rolę nauczycieli, we wspomnianym liceum, są nimi Archie, Betty, Veronica i Jughead. Tymczasem Veronica jest już zamężna. Archie i Toni walczą o finansową pomoc, a  Betty, Kevin  oraz Alice idą śladem pewnych kłopotów. 

Riderdale – gdzie obejrzeć 6 odcinek 5 sezonu?

Kolejny 6 odcinek sezonu 5 Riverdale zostanie przez Netflix udostępniony tydzień później, czyli 25 lutego 2021 roku. Prawdopodobnie nowy odcinek serialu pojawi się w godzinach porannych - ok. godz. 9:00. 

Warto wiedzieć, że w tym samym czasie w Stanach Zjednoczonych serial emitowany jest w telewizji - na antenie stacji CW.

Riverdale – książki

Serial Riverdale oparty jest na oryginalnych zeszytach Archie Comics. Serial Netflix powstał na komiksach skupiających się na przygodach grupki przyjaciół, znanych z serialu. Na rynku istnieje jednak do kupienia książka Riverdale. Dzień wcześniej.

Książkę „Riverdale. Dzień wcześniej” kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Riverdale. Dzień wcześniej
Micol Ostow0
Okładka książki - Riverdale. Dzień wcześniej

Wciągające wprowadzenie do popularnej serii Riverdale. Co działo się w "Riverdale. Dzień wcześniej", przed nagłym zwrotem zdarzeń? "Dzień wcześniej" to...

dodaj do biblioteczki
Autor
Reklamy