Tajemnica zawodowa: Kłopoty Julii i Marka.... Co wydarzy się w 7 i 8 odc serialu?

Data: 2021-03-31 10:40:01 Autor: Tamer Adas

Serial Tajemnica zawodowa, to kolejna telewizyjna opowieść kryminalna stacji TVN, prezentująca widzom historię Żurawskich, zmagających się z przestępstwami oraz działaniami hejterskimi. Co się zdarzy w 7 i 8 odcinku serialu Tajemnica zawodowa?

Obrazek w treści Fot. Agnieszka K. Jurek / TVN / x-news.pl 

Tajemnica zawodowa to obyczajowy serial z 2021 roku o tematyce prawniczo-kryminalnej, oraz medycznej. Co wydarzy się w epizodzie 7 i 8 serialu Tajemnica zawodowa

Tajemnica zawodowo – opis 7 odcinka, 1 sezonu

Co zdarzy się w 7 odcinku serialu Tajemnica zawodowa? Julia bierze odpowiedzialność za Lenkę, przy czym usprawiedliwienie jest powszechnie podważane. Monika jest przekonana o zwycięstwie, a Andrzej okłamuje żonę w kwestii chęci powrotu do niej.

Żurawska rozmawia z Tymonem o zmianach oraz możliwemu dokonaniu sfałszowania dokumentacji. Wiktor utracił klientów, a jego podopieczna zostaje odsunięta od spraw. Ewa pojawia się z Ninką, prosząc Madeja o zastępstwo.

Czytaj również: Tajemnica zawodowa – nowy prawniczy serial TVN

Oskarżona o zaniedbania kobieta wpada z detektywami w kolejne komplikacje oraz kłopoty, a Krzysztof telefonuje do Żurawskiej ze świeżutkimi informacjami dotykającymi poszukiwań i przejęciu dysków....

Tajemnica zawodowa – kiedy odcinek 7 sezonu 1?

Kiedy wyemitowany zostanie 7 odcinek sezonu 1 serialu Tajemnica zawodowa? Kolejny odcinek serialu wyemitowany zostanie, w środę, 31 marca o godzinie 21:30, na kanale TVN. 

Czytaj również: Tajemnica zawodowa: Kłopoty Julii.... Co wydarzy się w 5 i 6 odc serialu?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

Tajemnica zawodowa – opis odcinka 8, 1 sezonu

Co stanie się w 8 odcinku wspomnianej produkcji? Relacje Millera i Julii są niezwykle niezręczne, w domu Żurawka odnajduje niezapłacone rachunki. Kobieta wciąż chce wziąć rozwód, a następnie dowiaduje się o wielkiej karze za negatywne komentarze. Wiktor wspomina Lence, co powoduje niezadowolenie córki. Planuje zorganizować bankiet by ratować kancelarię, natomiast Ada i pracownicy otrzymują nowe zatrudnienie.

Czytaj również: Tajemnica zawodowa: Ewa opiekuje się małą Ninką. Co wydarzy się w 6 i 7 odc serialu?

Julka proponuje ojcu, by ten ją reprezentował w sądzie, natomiast Miller poszukuje Miśka. Udaje mu się nakryć Michała oraz Paulę w samochodzie. Następnie wpada na Tymona w Tabu, gdzie poznaje prawdę o winie Kingi w sprawie Jóźwiaka. Ewa Żurawka spotka mężczyznę w zakładzie psychiatrycznym, ten nie chce z nią jednak rozmawiać.

Tajemnica zawodowa – kiedy odcinek 8 sezonu 1?

Kiedy wyemitowany zostanie 8 odcinek serii Tajemnica zawodowa? Kolejna emisja odbędzie się za tydzień, tj. w środę, 7 kwietnia o godzinie 21:30, na TVN-ie. 

Czytaj również: Zaginiona dziewczyna – o czym jest film? Czy warto obejrzeć?

Po premierze epizod zobaczyć będzie można także w sieci – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

Tajemnica zawodowa – książki

Serial Tajemnica zawodowa jest produkcję opartą na własnym scenariusza. Oznacza to tyle, że nie jest dziełem opartym na powieści, czy innej formie literackiej. Możemy jednak w zamian zaproponować Wam książkę w podobnej tematyce o tytule Diagnoza.

Książkę „Diagnoza” tanio kupić można w:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.