Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 30 i 31 odcinku?

Data: 2021-10-12 09:30:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Tajemnice miłości, kolejny paradokumentalny codzienny serial, to jedna z coraz częściej pojawiających się, chętnie oglądanych produkcji w polskiej Telewizji. Ten ma swoją emisję na TVN.

Obrazek w treści

Przyjrzyjmy się zatem, co wydarzy się w kolejnych dwóch odcinkach, jednym, który już dziś i kolejnym, który zadebiutuje już jutro. Sprawdźmy jakie historie tym razem zostaną nam przybliżone i czy będą mieć one radosny finał, czy też nie. 

Tajemnice miłości – opis 30 odcinka serii

Kolejny, już trzydziesty odcinek paradokumentu Tajemnice miłości zaprezentuje historię 58-letniej Haliny, mieszkającej na wsi. Kobieta dysponuje własnym gospodarstwem, dodatkowo pracując w przetwórni warzyw oraz owoców. Wdowa czuje się samotna, mieszka sama i cierpi z powodu samotności. Pewnego dnia na jej drodze pojawia się Tadek, jej równolatek. Mężczyzna właśnie wrócił ze Stanów Zjednoczonych.

Czytaj również: Tajemnice miłości – nowy codzienny paradokumentalny serial stacji TVN, już od września.

Od teraz zamierza zostać w Polsce na stałe, co przywraca w Halinie emocje, jakie jej towarzyszyły, gdy ostatni raz się widzieli. Wkrótce para zaprzyjaźnia się, ale bohaterce nie brakuje rywalek. Na jej drodze do szczęścia staje mężatka Celina oraz rozwódka Irka. Halina nie zamierza odpuszczać!

Tajemnice miłości – gdzie obejrzeć 30 odcinek? 

30. odcinek Tajemnic miłości, zostanie wyemitowany we wtorek, 12 października 2021 roku o godzinie 17:00 na antenie stacji TVN. Powtórka odcinka w środę, 13 października września na godzinę 12:50, także na TVN.

Czytaj również: Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 28 i 29 odcinku?

Odcinki udostępniane są także w sieci za pośrednictwem platformy player.pl.

Tajemnice miłości – opis 31 odcinka

Aldona oraz Rafał wzięli ślub w wieku lat 20., a wkrótce potem urodziła im się kochana córeczka. W ciągu ostatnich lat niestety ich relacja się pogarsza. Trzy lata temu para chciała podjąć decyzję o rozwodzie, jednakże sprawa utknęła w chwili, gdy mężczyzna wyjechał za pracą z Polski. Już niebawem powraca, dostrzegając, jak wiele się zdarzyło w międzyczasie.

Córka jest już nastoletnia, a odbudowa relacji jest niezwykle trudna. Niebawem do Zofii dociera telefon o złamaniu nogi przez Aldonę. 

Czytaj również: Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 27 i 28 odcinku?

Rafał od razu śpieszy jej z pomocą. Przez długi czas gotuje, robi zakupy, sprząta, a także zawodzi ich córkę do szkoły. Matka żony jest mu wdzięczna, ale dalej ma do niego dystans. Mężczyzna natomiast szybko zdaje sobie sprawę z tego, że wciąż kocha Aldonę!

Tajemnice miłości – gdzie obejrzeć 31 odcinek

31. epizod zadebiutuje już w środę, 13 października 2021 roku o godzinie 17:00 na TVN-ie. Reemisja zaplanowana została na czwartek, 14 października na godzinę 12:50, również na TVN.

Czytaj również:  Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 26 i 27 odcinku?

Tajemnice miłości – książki 

Serial Tajemnice miłości to bazuje na scenariuszu specjalnie opracowanym, jednocześnie mogąc się pochwalić klasyczną formą. W związku, z czym być może będziecie mieli ochotę zapoznać się z Hektor i tajemnice miłości.

Książkę „Hektor i tajemnice miłości” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje